Įkraunama...
Įkraunama...

Nuospaudos

Labai prisitryniau abiejų kojų kulnus cry.gif Net iki puslių sugebėjau, kurios sprogo ir dabar labai skauda tas vietas verysad.gif Nekalbant apie tai, kad jau dabar sunku vaikščioti, po dviejų savaičių laukia atostogos kalnuose, tai laaaaaaabai noriu iki to laiko normaliai užgydyti kulnus. Gal žinok kas kokių veiksmingų priemonių nutrintiems kulnams? Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
šiaip per dvi savaites ir taip turėtų užgyti, jei vėl neprisitrinsi 4u.gif

svarbiausia saugoti ir globoti, kad jokie užkrėtimai neprasidėtų ir pan. Vaistinėse turėtų būti įvarių gyjimą skatinančių tepaliukų 4u.gif

Atsakyti
As sau taip pat buvau ta 'maliooonuma' uzsitaisiusi ant paciu pedu kulno srity. Pranesiojau naujus batelius taip sakant.. rolleyes.gif tai buvo vasara. Pritryniau 5lt monetos pusles, gal net ir didesnes. Nukirpau odele ir liko gyva mesa. Negalejau net atsistot normaliai is to skausmo. Drauge man dave pora kapsulikiu Chitozano (Tianshi produkcija). Sumaise miltukus su vaikisku kremuku, uztepe ant marles ir prilipde ant tu mano sopuliu. Uzriso tvarscius, sutvarke ir liepe pora dieneliu kuo maziau judeti. Kadangi buvo savaitgalis, seimyna issiunciau i kaima, o pati visa laika pragulinejau. Po 2 dienu nurisau bintus: stebuklas! Zaizdos buvo uzgije ir net be randu. Nuosirdziai patariu ir tikrai 'sudo nemalu' - CHITOZAN.
Atsakyti
Man tai neblogai padeda gerai pritepti su jodo tirpalu (bent kelis kartus per dieną), bet tik tuo atveju, jei pūslės ne kiaurai pratrintos. Ir aišku bent porą dienų nesimauti tais bateliais, kurie pritrynė. Idealus variantas apskritai avalynė be užkulnių.
Atsakyti
O kur Klaipėdoje rasti tokį saloną kaip Kamvila? g.gif Noriu pašalinti nuospaudas verysad.gif ...
Atsakyti
man kiek teko nuospaudu tureti, tai budavo tik neskausmingi gelsvi odos sukietejimai bet gal tai dar nevadinama nuospaudomis g.gif ir dabar ju turiu ir ant delnu ir ant pedu, bet kaskart po pamirkimo vonioje ir manikiuro, pedikiuro, juos nubruzinu.....tik va pries koki menesi ant mazojo kojos pirsto atsirado mazas, skausmingas sukietejimas. is pradziu nieko nedariau, maniau tiesiog daug vaiksciojau ir tiek, praeis..... dabar jau koks menuo, o gal ir daugiau praejo, tai tas sukietejimas padidejo ir labai labai skauda unsure.gif bandziau ir pamirkius kojas ji nutrinti, bet jokiu rezultatu verysad.gif siandien uzejau i vaistine, tai vaistininke dave kazkokiu lasu, kuriuos reikia vien tik ant nuospaudos lasinti, dar tik du kartus uzlasinau, bet jau gerokau sudziuvo tas iskilimas - vakare bandysiu kaip nors nulupti ar israuti, matysiu kas bus unsure.gif
Atsakyti
Gal žinot, kur Kaune galėtų pašalinti nuospaudą ant mažojo piršto? 4u.gif
Gal galite ką rekomenduoti? ax.gif
Atsakyti
Ir man aktuali tema. Turiu ant pėdų, ir jau labai nemalonios pasidarė, tai pradėjau ieškoti info kaip jas pašalinti. Tai štai ką radau:

Vaistai iš virtuvės

* Perpjaukite svogūno galvutę pusiau, įdėkite į stiklinę, užpilkite actu ir padėkite šiltoje vietoje. Po paros laiko svogūną ištraukite. Rytais ir vakarais uždėkite svogūno skiltelę ant nuospaudos, aplink nuospaudą patepkite vazelinu arba kitais riebalais, apriškite. Ryte koją pamirkykite ir atsargiai nuimkite nuospaudą. Jei nuospauda didelė, gydymą pakartokite.

* Nakčiai uždėkite svogūno griežinėlį, apibarstytą druska ir apriškite marlės tvarsčiu. Pakartojus gydymo procedūrą kelis kartus, nuospauda atšoka ir nukrinta.

* Nuospaudas gydo ir svogūnų lukštai. Užpilkite juos actu, uždenkite ir palikite dvi savaites pamirkti. Svogūno lukštus poros milimetrų sluoksniu uždėkite ant nuospaudos, apriškite ir palaikykite per naktį. Šį kompresą pakartokite kelis kartus, kol nuospaudą išgydysite.

* Vakare gerai išminkykite duonos minkštimą su keliais lašais acto esencijos, uždėkite ant nuospaudos ir gerai pritvirtinkite pleistru. Po kelių valandų esencija prasiskverbs į audinius ir pradės skaudėti. Nuospauda pakils, oda aplink ją paraus. Rytą atsikėlę duoną nuimkite, o odą gerai nuplaukite. Po kelių tokių procedūrų nuospaudos neliks nė ženklo.

Galite nuospaudas šalinti ir kitu būdu: rytais duonos riekutes pamerkite į actą, vakare maišykite, kol pasidarys košelė ir užtepkite ant nuospaudos. Per kelias dienas nuospaudos suminkštės ir lengvai nusilups nuo odos.

* Vakare išmirkykite kojas karštame vandenyje, po to sausai nušluostykite ir prie nuospaudos pridėkite citrinos odelę su minkštimu. Po 2-3 dienų procedūrą pakartokite. Po kelių procedūrų vėl išmirkykite kojas ir atsargiai nuimkite nuospaudą.

* Nuospaudas šalina razinos. Vakare, prieš guldami, šiltu vandeniu nusimazgokite kojas ir sausai nusišluostykite. Ant nuospaudų dėkite po razinos puselę ir apriškite marlės tvarsčiu. Nuospaudos suminkštės ir atšoks.

* Nuospaudas naikina ir džiovintos šlyvo. Džiovintas slyvas išvirkite piene, išimkite kauliukus, dar karštas uždėkite ant nuospaudų ir apriškite. Kai slyvos atvės, vietoj jų uždėkite naujų karštų slyvų. Slyvas keiskite kelis kartus.

Vaistažolės

* Labai sėkmingai nuospaudas gydo vyno acte išmirkyti švieži gebenių lapai. Išmirkytus lapus uždėkite ant nuospaudos ir užriškite marlės tvarsčiu. Lapus keiskite 3-4 kartus per dieną.

* Atsikratyti nuospaudų ir suragėjusios pėdų odos padeda arnikų tinktūra, tepama ant pažeistų vietų. Po kelių dienų ragenos nukrinta, oda vėl tampa minkšta ir lygi.

* Nuospaudas šalina didžiosios ugniažolės sultys. Tepkite šiomis sultimis nuospaudas du kartus per dieną, kol jos išnyks.

* Nuospaudas pašalinti padeda kiaulpienės sultys, tepamos kelis kartus per dieną. Kiaulpienių sultimis galima šalinti ir karpas.

* Geras vaistas nuospaudoms pašalinti — ąžuolo žievės nuoviras: kojų pėdas ar rankų plaštakas, jei ant jų atsirado nuospaudos, nakčiai apvyniokite audeklu, kuris išmirkytas ąžuolo žievės nuovire (1:5) ir šiltai apriškite.

* Nuospaudas tepkite apskritalapės saulašarės šviežios žolės košele arba sultimis.

* Sutepkite nuospaudas vieną kartą per dieną tujos tinktūra arba pabarstykite tujos milteliais. Gydymo trukmė — apie tris savaites. Šitaip galite šalinti ir karpas.

* Pabandykite nuospaudas gydyti pušų arba vyšnios medžių sakais. Išmirkykite karštame vandenyje kojas, gerai nusausinkite, uždėkite gabalėlį sakų ant nuospaudos ir užklijuokite pleistru. Laikykite 2-3 dienas. Dėkite sakų, kol nuospauda nukris.

Jei nuospaudos delnuose

Nuospaudas pirmiausia reikia suminkštinti, todėl rankų delnus pirmiausia pamirkykite pusę valandos šiltame vandenyje, kuriame ištirpinta po arbatinį šaukštelį sodos, amoniako ir muilo. Ištraukę rankas, gydomas vietas nutrinkite šepetėliu, o po to patepkite vazelinu arba riebiu kremu.

* Sutrinkite seno alijošiaus lapus į tyrelę ir ja patepkite nuospaudą. Odą aplink nuospaudą patepkite vazelinu. Gydomąją vietą užklijuokite pleistru ir apriškite. Po paros suminkštėjusią nuospaudą nutrinkite šepetėliu, po to patepkite vazelinu arba riebiu kremu. Gydymą pakartokite kelis kartus.

* Prieš miegą pamirkykite delnus šiltame vandenyje su soda, po to ant nuospaudų uždėkite marlės gabalėlį, sumirkytą česnakų sultyse. Tokį kompresą dėkite kasnakt, kol nuospaudos išnyks.

* Prieš miegą odą aplink nuospaudą patepkite vazelinu ir užklijuokite pleistru. Ant nuospaudos uždėkite tarkuotų bulvių tyrelės, uždėkite polietileno plėvele ir apriškite. Ryte suminkštėjusią nuospaudą pabandykite nutrinti šepetėliu, po to patepkite vazelinu arba riebiu kremu. Gydymą kartokite, kol nuospauda išnyks.

Kojų nuospaudos ir ligos

Kojų nuospaudos dažnai atsiranda ir dėl vidaus organų ligų, pagal nuospaudos vietą pade galite nuspėti, ką jums patartina gydyti.

* Nuospaudos pėdų kraštuose — požymis, kad sutriko sąnarių veikla.

* Jei kietų nuospaudų atsirado išorinėje pėdų pusėje, jums būtina gydyti stuburą.

* Kai nuospaudos susidaro išorinėje pėdų pusėje prieš didįjį kojos pirštą, tai požymis, kad moteriai gresia gimdos priedų uždegimas, o vyrui — prostatitas.

* Sutrikus skydliaukės veiklai, nuospaudos atsiranda išorinėje kojų pėdų pusėje prie didžiųjų pirštų.

* Sudirgus centrinei nervų sistemai, nuospaudos atsiranda apatinėje pėdos pusėje prie pat kojos pirštų. Jeigu, atsiradus tokioms nuospaudoms, jus pradeda kamuoti kosulys, pasitikrinkite kvėpavimo organus.

* Sutrikus kepenų veiklai, nuospaudos atsiranda prie mažojo dešinės kojos piršto.

* Sutrikus širdies veiklai, nuospaudos atsiranda prie mažojo kairės kojos piršto.

* Sutrikus žarnyno veiklai, nuospaudos atsiranda vidinėje pėdos pusėje.

* Jei nuospaudos užauga didelės, tai požymis, kad yra sutrikę medžiagų apykaitos procesai.


Pabandykit, gal pavyks smile.gif Bandysiu ir pati, kai nusipirksiu svogūnų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Natyte @ 2008 05 22, 13:52)
Gal žinot, kur Kaune galėtų pašalinti nuospaudą ant mažojo piršto? 4u.gif
Gal galite ką rekomenduoti?  ax.gif


Nanyte ar sužinojai? Ir man labai aktualu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NYLE MA @ 2008 08 15, 16:03)
Nanyte ar sužinojai? Ir man labai aktualu blush2.gif

nejau Kaune niekas nezino .... g.gif
Atsakyti
QUOTE(NYLE MA @ 2008 08 15, 16:03)
Nanyte ar sužinojai? Ir man labai aktualu blush2.gif


Man užteko tiesiog nueiti porą kartų pasidaryti pedikiūrą ir nuospaudos nebeliko. 4u.gif
Atsakyti
Cia kiek beziurint apie tas nuospaudas.. tai visada raso nepatogi avalyne, keisti avalyne ir panasiai.. unsure.gif
O pas mane ant rankos pirsto nuospauda.. nuo rasymo.. tai man avalynes pakeitimas nepades lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrute_o: 29 spalio 2008 - 12:10