Įkraunama...
Įkraunama...

Burejos Klaipedoje

QUOTE(inni @ 2010 08 08, 21:11)
sako turi vaika,mergaite,ne sakau berniukas,bet sako mergaitiskas


Oj, negaliu. ))) Butu juokinga, jei nebutu taip liudna.
Papildyta:
As tiesiog nezinau, ka pasakyti. Reikia suzinoti jos varda, kad niekas pas ja neeitu. Kodel nepaklausei is anksto kiek kainuos? 200 lt! Reikejo pasakyti, turiu tik 50. Zmogus visai sazines neturi. Iskart aisku, kad ji sarlatane, todel neimk i galva, ka ji pasake.
Papildyta:
Pas Aleksandra dar karta neeisiu, viena karta buvau ir daugiau kazkaip nesinori. Pas Maryte ne viena karta buvau, dar pas Olia noriu antra karta. Manau, jei netraukia, reiskia nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 09 rugpjūčio 2010 - 09:10
va suzinojau burejos varda Vilma jos vardas ,ar zinot kas ja?
Atsakyti
Pirma karta girdziu.
Atsakyti
QUOTE(inni @ 2010 08 09, 10:51)
va suzinojau burejos varda Vilma jos vardas ,ar zinot kas ja?


Kazko atrodo,kad ne tikras vardas.O kalbejo ne su akcentu rusisku?Mazdaug itariu kokia ta bureja, tik norejau isitikinti.
Papildyta:


Lyre, gal noretum sukurti nauja tema,nes si tuoj baigsis? smile.gif
Atsakyti
Padaryta. Gal gali tada savo posta perkelti?
Atsakyti
nu dar noriu paklaust...perskaiciau visa temuke bet apie gargzdiske bureje tik pora pasisakymu radau.matote man kelione apie 100km ar verta vaziuot..(cia i viena gala).. g.gif gal zinote kretingoj ar palangoj gera bureja ..kur paskutiniu kelniu nenumautu...200lt nemokesiu.(ieskau iki 40lt).. 4u.gif gal kas ka patarsit... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 08 09, 12:48)
nu dar noriu paklaust...perskaiciau visa temuke bet apie gargzdiske bureje tik pora pasisakymu radau.matote man kelione apie 100km ar verta vaziuot..(cia i viena gala).. g.gif  gal zinote kretingoj ar palangoj gera bureja ..kur paskutiniu kelniu nenumautu...200lt nemokesiu.(ieskau iki 40lt).. 4u.gif gal kas ka patarsit... unsure.gif


Vienu metu buvo populiari,Gargzduose bureja Regina.Bet kaip visada...pabuna taip sakant ant bangos,paskui nuslugsta,nes iskyla kazkas kitas biggrin.gif
Jei noresi parasysiu kontaktus jos,jau naujoj temikej tada.Siaip vienos ja gyre,kitos patyledavo, dar kitoms siaip sau.
Atsakyti
QUOTE(Lyre @ 2010 08 09, 12:46)
Padaryta. Gal gali tada savo posta perkelti?

Sveikos,naujos temeles nuorodele galetumei gal parasyti sioje temoje? ax.gif
Atsakyti
As nezinau. Manau, reikia vis delto i Klaipeda atvaziuoti.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti