Įkraunama...
Įkraunama...

Tinkavimo gipsiniu tinku ypatumai

Sveikos Mamos,

stai ir praejo man vienas is slapiausiu, atrodo, etapu - tinkavimas. Gal kam bus idomu, idedu siek tiek info ir nuotraukas. Nes vis matau visokiu abejoniu, kokia sienu apdaila pasirinkt.
Visi mane is pradziu labai gasdino: bus daug purvo ,vandens, kaip cia tas tavo nisas nuglaistyti. Rinkausi is kokiu 5 firmu, vieni priskaiciavo net 35000 lt ir pasake, kad musu nama tai tinkuos koki menesį maziausiai blink.gif ir nezinia ar gausis lygiai ax.gif

Galiausiai pasirinkome meistriukus, manau, kad man pasiseke su tinkuotojais, jau kazkur giriausi, tad galiu juos truputi pareklamuoti ir tikrai labai drasiai rekomenduoti biggrin.gif , kad nevargtumete su paieskom du menesius kaip as biggrin.gif

Viso proceso metu pratupejau statybose, nes buvo labai idomu spoksoti i ta ju maisykle, kuri panasi i dideli katila su tesla blynams biggrin.gif ir siaip, tinkavimas vienas is idomiausiu ir linksmiausiu procesu.
Kaip viskas vyko:
pirmiausiai tinkuotojai visas sienas nugruntavo su kazkokia geltona mase, po sios proceduros sienos atrode taip bigsmile.gif user posted image
veliau rado pas mus kruva kitu meistru (santechniku, elektriku ir kitu)paliktu skyliu. Ilgai nelaukdami patys viska, ka buvo imanoma uztaise, uzpurske, nuslifavo, didesnes skyles su styrofuxu, mazesnes su gipso kartonu, viena siena is viso murininkai buvo taip nukreivaliuzine, kad buvo 3 cm persokimas tarp rusio, 1 ir antro auksto. Tai tinkuotojai -priaugino gipsokartono sluoksni ir uztinkavo, gavosi labai graziai, paklaida tik 0,5mm . veliau vienas stovejo prie agregato ir yle i ji gipsa, o kitas su ilga zarna purske tokiomis bangomis tinka, kiti du su specialiomis lentomis lygino. Pas mus nemazai to ploto ,apie 700 kv. m. Nekalbu apie sienu auksti ,kai kur yra net 9 metrai doh.gif Tinkavimas 700 metru kreivu sienu su begalybe nisu ir visokiu uzkabareliu man uztruko viena savaite mirksiukas.gif . Dirbo meistrai is Lenkijos. Brigada, kuri pasirodo Lietuvoje dirba jau pora metu biggrin.gif
Del slapumo. Labai slapia nebuvo, nors reikia pripazint, kokia savaite musu mediniai languciai stovejo baisiausiai aprasoje. O slapioje stadijoje tinkas atrodo taip user posted image. Procesa tinkuotojai pabaige tuo, kad preciziskai nugramde likucius nuo grindu, surinko siuksles, na ir kaip jau spejau pasigirti, paliko svarias patalpas ir gelytes seimininkei mirksiukas.gif
po viso proceso:
Isvaziuodami meistriukai parekomendavo stipriai kurent nama ir iki galo atidaryti langus 2-3 val. , kad iseitu garai. Tokias proceduras dariau 2 savaites. Siai dienai tinkas praktiskai isdziuvo, neuzilgo galesiu nufotografuot ir parodyti, kaip jis atrodo sausas biggrin.gif , o atrodo thumbup.gif , tikrai rekomenduoju visiems pasirinki si sienu apdailos buda. Garu surinkejo nusprendeme neimti, nes kainuoja apie 70 lt uz para, oras buvo puikus, tad pavyko nesunkiai isdziovinti sienas.

O kaip Jums praejo tinkavimas? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilka: 08 vasario 2008 - 23:38
ačiū kad pasidalinai patirtimi. O tai grindis jau bot išsibetonavę prieš tinkavimą? ar šildymo sistema pajungta? Sako gipsinis tinkas savaitę išdžiūna, o čia sakai reikėjo dviejų g.gif
ir paskutinis klausimas, kokia kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emilka @ 2008 02 09, 00:34)
Sveikos Mamos,

stai ir praejo man vienas is slapiausiu, atrodo, etapu - tinkavimas. Gal kam bus idomu, idedu siek tiek info ir nuotraukas. Nes vis matau visokiu abejoniu, kokia sienu apdaila pasirinkt.
Visi mane is pradziu labai gasdino: bus daug purvo ,vandens, kaip cia tas tavo nisas nuglaistyti. Rinkausi is kokiu 5 firmu, vieni priskaiciavo net 35000 lt  ir pasake, kad musu nama tai tinkuos koki menesį maziausiai  blink.gif ir nezinia ar gausis lygiai  ax.gif 

Galiausiai pasirinkome meistriukus, manau, kad man pasiseke su tinkuotojais, jau kazkur giriausi, tad galiu juos truputi pareklamuoti ir tikrai labai drasiai rekomenduoti  biggrin.gif , kad nevargtumete su paieskom du menesius kaip as  biggrin.gif

Viso proceso metu pratupejau statybose, nes buvo labai idomu spoksoti i ta ju maisykle, kuri panasi i dideli katila su tesla blynams  biggrin.gif ir siaip, tinkavimas vienas is idomiausiu ir linksmiausiu procesu.
Kaip viskas vyko:
pirmiausiai tinkuotojai visas sienas nugruntavo su kazkokia geltona mase, po sios proceduros sienos atrode taip  bigsmile.gif user posted image
veliau rado pas mus kruva kitu meistru  (santechniku, elektriku ir kitu)paliktu skyliu. Ilgai nelaukdami patys viska, ka buvo imanoma uztaise, uzpurske, nuslifavo, didesnes skyles su styrofuxu, mazesnes su gipso kartonu, viena siena is viso murininkai buvo taip nukreivaliuzine, kad buvo 3 cm persokimas tarp rusio, 1  ir antro auksto. Tai tinkuotojai -priaugino gipsokartono sluoksni ir uztinkavo, gavosi labai graziai, paklaida tik 0,5mm .  veliau vienas stovejo prie agregato ir yle i ji gipsa, o kitas su ilga zarna purske tokiomis bangomis tinka, kiti du su specialiomis lentomis lygino. Pas mus nemazai to ploto ,apie 700 kv. m. Nekalbu apie sienu auksti ,kai kur yra net 9 metrai  doh.gif Tinkavimas 700 metru kreivu sienu su begalybe nisu ir visokiu uzkabareliu man uztruko viena savaite mirksiukas.gif . Dirbo meistrai is Lenkijos. Brigada, kuri pasirodo Lietuvoje dirba jau pora metu  biggrin.gif
Del slapumo. Labai slapia nebuvo, nors reikia pripazint, kokia savaite musu mediniai languciai stovejo baisiausiai aprasoje. O slapioje stadijoje tinkas atrodo taip user posted image. Procesa tinkuotojai pabaige tuo, kad preciziskai nugramde likucius nuo grindu, surinko siuksles, na ir kaip jau spejau pasigirti, paliko svarias patalpas ir gelytes seimininkei  mirksiukas.gif
po viso proceso:
Isvaziuodami meistriukai parekomendavo stipriai kurent nama ir iki galo atidaryti langus 2-3 val. , kad iseitu garai. Tokias proceduras dariau 2 savaites. Siai dienai tinkas praktiskai isdziuvo, neuzilgo galesiu nufotografuot ir parodyti, kaip jis atrodo sausas biggrin.gif , o atrodo  thumbup.gif , tikrai rekomenduoju visiems pasirinki si sienu apdailos buda. Garu surinkejo nusprendeme neimti, nes kainuoja apie 70 lt uz para, oras buvo puikus, tad pavyko nesunkiai isdziovinti sienas.

O kaip Jums praejo tinkavimas?  biggrin.gif


O tai kiek tau kainavo kvadratas?
Atsakyti
Itariu kad tie patys lenkai ir pas mus gipsino sienas tongue.gif

Sienos atrodo super lygios tik tol kol neateina glaistytojas mirksiukas.gif , bent jau pas mus visi ejo gloste tas sienas oi kaip lygu , bet kai pradejo glaistyt doh.gif siaubas , prie to tinko sunkiai glaistas limpa , o kai pasvieti su lempa is sono tai ui kiek visokiu nelygumu yra, ir dar vienas didelis minusas del kurio statant antra nama nesirinktumeme gipso: sepetys nukrito kotas atsireme i siena , sienoj duobute, ka nors nesi kad ir svelniai uzkabini , duobe doh.gif
Ir dar prie grindu gerai neuztrintas tas gipsas tai baisus nelygumai , o cia pamatysit kai grindjuostes tvirtinsit 4u.gif
Nu gal cia tik pas mus , bet tokia patirtis 4u.gif
Atsakyti
Ingaaa gal kaina pameni???
Atsakyti
Emilka o žyminius (,,majakus'') metalinius pas jus dejo ?
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2008 02 15, 21:29)
sepetys nukrito kotas atsireme i siena , sienoj duobute, ka nors nesi kad ir svelniai uzkabini , duobe  doh.gif
Ir dar prie grindu gerai neuztrintas tas gipsas tai baisus nelygumai , o cia pamatysit kai grindjuostes tvirtinsit  4u.gif
Nu gal cia tik pas mus , bet tokia patirtis  4u.gif

pas pus tokių dalykų nėra, o ir man regis neturėtų taip būti, gal pas jus "nepritrintas" tas tinkas gerai g.gif pas mus ir kopėčios metalinės krito ir gipso sukėjas iš antro aukšto nukrito nusinešdamas su savim spinta, ta virto ant sienos ir nieko, viskas kuo puikiausiai thumbup.gif netgi šiandien kai tvirtino palangę, su bulgarke turėjo pjauti angokraštu, su jokiais kitais prietaisais rankiniais net po trupinį nebyrėjo
Atsakyti
QUOTE(ITA @ 2008 02 16, 00:37)
Ingaaa gal kaina pameni???


Jeigu gerai pamenu tai 31 lt kvadratas .
Paiduke pritrinta ten viskas gerai, glaistytojas sake kiek turejo objektu su gipsiniu tinku visur tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2008 02 16, 21:20)

Paiduke pritrinta ten viskas gerai, glaistytojas sake kiek turejo objektu su gipsiniu tinku visur tas pats  smile.gif

nu bet tai mums tada pasisekė, tik nežinau dėl kokios priežasties, bet pas mus pasirodo ne kaip visur lotuliukas.gif , nes kaip ir sakiau krito ir metalinės kopėčios ir spinta griuvo su darbininku kartu ir nieko, bent jau didesnių patrupėjimų tikrai nėpastebėjau
Papildyta:
tiesa, o pas jus su Knauf MP-75 tinkavo?
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2008 02 16, 23:38)
nu bet tai mums tada pasisekė, tik nežinau dėl kokios priežasties, bet pas mus pasirodo ne kaip visur lotuliukas.gif , nes kaip ir sakiau krito ir metalinės kopėčios ir spinta griuvo su darbininku kartu ir nieko, bent jau didesnių patrupėjimų tikrai nėpastebėjau
Papildyta:
tiesa, o pas jus su Knauf MP-75 tinkavo?


Su Knauf , tik skaitmenu nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(Ingaaa @ 2008 02 16, 22:39)
Su Knauf , tik skaitmenu nepamenu.

nu tai bus toks pats kaip ir pas mus, nes kiek žinau kitokio Knauf gipsinio nėra, tik MP-75

o rašei, kad nesirintum gipsinio kitą kartą, man keista, aš tai rinkčiausi, man tai jis toks šiltas, negrubus. kiti žmonės net neglaisto, iškarto "grubesniais" dažais dažo, draugai pasakojo, kad Australijoj, žmonės ir ant gipsinių sienų iškart dažais dažo, pas juos tas nepriekaištingas lygumas nemadingas
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2008 02 16, 23:56)
nu tai bus toks pats kaip ir pas mus, nes kiek žinau kitokio Knauf gipsinio nėra, tik MP-75

o rašei, kad nesirintum gipsinio kitą kartą, man keista, aš tai rinkčiausi, man tai jis toks šiltas, negrubus. kiti žmonės net neglaisto, iškarto "grubesniais" dažais dažo, draugai pasakojo, kad Australijoj, žmonės ir ant gipsinių sienų iškart dažais dažo, pas juos tas nepriekaištingas lygumas nemadingas


As rinksciausi klijuota gipso plokste. o del grubumo taigi ir paprasta tinka glaisto ir jis pasidaro toks pats svelnus kaip ir gipsinis. Bet uztai koks tvirtas.

O pas jus jau glaiste?
Atsakyti