Įkraunama...
Įkraunama...

Tapetai

QUOTE(MAMICY @ 2008 07 16, 13:27)
as irgi uz 25 lt/m2 susitariau... ir ne su moteriske... matyt tokios kainos..



Cia dar ne kainos lubos. Teko girdeti, kad laiptines sienos klijavimas horizontaliai brangiais tapetais kainavo 45 lt/m2. Bet padare labai kokybiskai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LUVIK @ 2008 09 14, 00:18)
gal kas galetu patart kur vilniuje yra pirkt trafaretu sienom?laaabai reikia. 4u.gif


www.senasnaujas.lt i paieska ivesk trafaretas ir tau ismes. Jie vilniuje pristato nemokamai, o siap berots 5lt
Atsakyti
Sveikos mamytes wink.gif esu labai nusivylusi, isirenginejam butuka ir nusprendziau jog graziau butu sienas papuosti tapetais. Bet susiduriau su didele beda: be senuku, ermitazo, pasidaryk pats ir dubingiu, daugiau niekur nerandu. Bukit geros ir pasidalinkit savo patirtimi, kur galima Vilniuje rasti tapetu parduotuviu, parduotuveliu? is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2008 10 14, 12:43)
Sveikos mamytes wink.gif esu labai nusivylusi, isirenginejam butuka ir nusprendziau jog graziau butu sienas papuosti tapetais. Bet susiduriau su didele beda: be senuku, ermitazo, pasidaryk pats ir dubingiu, daugiau niekur nerandu. Bukit geros ir pasidalinkit savo patirtimi, kur galima Vilniuje rasti tapetu parduotuviu, parduotuveliu? is anksto dekoju smile.gif

isvardinai pacias pagrindines kur didziausias pasirinkimas...
toliau internete reiktu ieskoti ir parsisiuti biggrin.gif
Atsakyti
Taip jos didziausios, bet jei is katalogo issirenki senukuose, tai reikia laukti iki 3 men doh.gif o dubingiuose biski kaineles kandziojasi sad.gif kazkaip uz viena ruloneli moketi 140lt - ranka nekyla. Ech negi nera Vilniuje mazuciu kokiu tapetu parduotuveliu. Interne nelabai ka randu apie parduotuves sad.gif
Atsakyti
Labai didelis pasirinkimas Statybų alėjoje [jai neklystu,jai reiks pas MB pasitikslinsiu pavadinimą ji randasi už senukų katrie yra už akropolio],mes jau nusipirkome tapetus ir paklijavome,bet kai užėjome atsitiktinai į tą parduotuvę pasigailėjome ,kad neužsukome ten ankščiau.Ten toks pasirinkimas,kad akys begioja doh.gif Kai darysime remontą kitame kambaryje 100 procentų žinom kur lėksime tapetų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniukė: 14 spalio 2008 - 12:25
Man irgi labai aktualus klausimas, tik gal kas internetu iš užsieniaus tapetus perkat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2008 10 14, 13:36)
Man irgi labai aktualus klausimas, tik gal kas internetu iš užsieniaus tapetus perkat? g.gif


as pabandziau, ziuresiu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2008 10 14, 12:43)
Sveikos mamytes wink.gif esu labai nusivylusi, isirenginejam butuka ir nusprendziau jog graziau butu sienas papuosti tapetais. Bet susiduriau su didele beda: be senuku, ermitazo, pasidaryk pats ir dubingiu, daugiau niekur nerandu. Bukit geros ir pasidalinkit savo patirtimi, kur galima Vilniuje rasti tapetu parduotuviu, parduotuveliu? is anksto dekoju smile.gif


Dar yra domus galerijoje retroforma, turi daug ir įvairių, atgabena pakankamai greitai, bet aišku kaip ir visur LT kainos nežemos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2008 10 14, 12:43)
Sveikos mamytes wink.gif esu labai nusivylusi, isirenginejam butuka ir nusprendziau jog graziau butu sienas papuosti tapetais. Bet susiduriau su didele beda: be senuku, ermitazo, pasidaryk pats ir dubingiu, daugiau niekur nerandu. Bukit geros ir pasidalinkit savo patirtimi, kur galima Vilniuje rasti tapetu parduotuviu, parduotuveliu? is anksto dekoju smile.gif


Šiose parduotuvėse nieko gero neradau. Tapetus pirkau prie Olandų žiedo. Parduotuvė yra virš Maximos. Pasirinkimas didelis tiek dažomū, tiek spalvotū tapetų. Taip pat nebloga yra Šiaurės miestelyje, šalia Norfos. Ten daug kolecinių tapetų.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2008 10 14, 21:09)
Šiose parduotuvėse nieko gero neradau. Tapetus pirkau prie Olandų žiedo. Parduotuvė yra virš Maximos. Pasirinkimas didelis tiek dažomū, tiek spalvotū tapetų. Taip pat nebloga yra Šiaurės miestelyje, šalia Norfos. Ten daug kolecinių tapetų.


Aciu Upoksni, reiks butinai i Tavo nurodytas parduotuves uzsukti mirksiukas.gif
Atsakyti
mielos mamytes,gal kas zino kur vilniuje yra geru salonu su tapetais.buvom DomusGalerija bet deja verysad.gif ,mum reik ka nors is brangesniu.,ipatingo,kokybisku! 4u.gif
Atsakyti