Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 20 TEMA !

QUOTE(Mileta @ 2010 02 08, 23:46)
o kodėl man masė skistoka tokia gavosi, na per konditerini maišeli tai išspaudus niekaip formos nelaiko verysad.gif


Jei matet, kad mase per skysta, reikejo ilgiau paplakti mirksiukas.gif Ir svarbu maziausiu greiciu plakti, kaip parasyta buvo.
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 02 09, 08:09)
. Nors siaip as is pradziu irgi bandziau spausti per konditerini maiseli, tai galiu pasakyti ,kad man irgi formos nelaike , o vat per konditerini svirksta laike kuo puikiausiai

Aš spaudžiau per konditerinį maišelį,tai man puikiai laikė formą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 02 08, 19:43)
įdedu ir aš savo keptą pyragą, tik kitą kartą dėčiau du apelsinus, man kažkiek trūko to apelsino skonio ax.gif

man labai sausai atrodo jis,jokio purumo nesimato ... g.gif idomiai , kaip kitas pyragas atrodo , kazin kodel g.gif

QUOTE(Katu @ 2010 02 08, 21:50)
Pyragas su grietinėle prie kavos (Sour Cream Coffee Cake)

laaaaaabai gardziai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 02 02, 09:51)
Man labai patikes nekeptas surio tortas - galbut ir Jums patiks smile.gif Stai receptukas:

Nekeptas šokoladinis sūrio tortas

Pagrindas:

300 gr. šokoladinių sausainių
100-150 gr. sviesto

Įdaras:

500 gr. maskarponės sūrio
200 ml 33-35% grietinėlės
150 gr. cukraus
20 gr. želatinos

Papuošimui:

30 gr. juodojo šokolado (nebūtina)

Visų pirma želatiną užpilame 100 ml šalto virinto vandens ir pastatome 40-60 min, kad išbrinktų.

Pagrindui blenderiu arba mėsmale sumalame sausainius. Ištipriname sviestą, išmaišome su sausainių trupiniais. Turi gautis biri, drėgna masė. Sausainių masę suberiame į 24-26 cm. torto formą nuimamais kraštais, stipriai spausdami suformuojame pagrindą (gerai prispaudžiame kraštuose). Pastatome į šaldytuvą, kol ruošime įdarą.

Želatiną pakaitiname iki užvirimo, ir nukeliame nuo viryklės (neviriname). Ataušiname. Išplakame grietinėlę su cukrumi, sudedame maskarponę ir gerai išmaišome. Supilame ataušintą želatiną ir viska išmaišome iki vientisos masės. Įdarą dedame ant torto pagrindo, tolygiai paskirtsome. Apibarstome tarkuotu šokoladu. Statome į šaldytuvą 3-4 val., kad sustingtų. Skanaus!

P.S. Ėmiau 2 pakelius sausainių "Selga" (360 gr.) ir ištirpinau 170 gr. sviesto, bet užtektų apie 130 gr. - tuomet pagrindas bus minkštesnis. Tortas išėjo pasakiškai skanus!

user posted image

essen.gif nepadoriai skanus ir lengvas tortas... aciu friends.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Nervita @ 2010 02 09, 12:50)
essen.gif  nepadoriai skanus ir lengvas tortas... aciu  friends.gif ...


Smagu, kad patiko 4u.gif Perskaiciau "nepadoriai skanus" ir net issigandau, galvoju, kas ne taip ten lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbaryta @ 2010 02 08, 20:43)
daividija, suradau tavo receptuka (sokoladinis tortas su brendziu ir dziovintom slyvom) - bandysiu daryti bigsmile.gif  perskaiciau ir originalu receptuka bei visus komentarus, o kadangi MB laaabai megsta sokolada, tai is ryto leksiu i parde ir mirkysiu slyvas para biggrin.gif


a kur jis? lens.gif noriu ko nors su slyvom...

Atsakyti
As jau irgi slyvas pamerkiau, ketvirtadieni bandysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 02 09, 12:52)
Smagu, kad patiko  4u.gif Perskaiciau "nepadoriai skanus" ir net issigandau, galvoju, kas ne taip ten  lotuliukas.gif

ax.gif oi kiek gyre gyre..man net nepatogu apsidare...kad cia nieko sunkaus...o jau tokia puiki konditere pasirodziau visiems blush2.gif
Papildyta:
siandien noreciau pabandyti zefyriukus ax.gif
Atsakyti
Sita tema jau tuoj baigsis, tad sukuriau nauja 4u.gif

Prasom i nauja temuke stai cia - 21 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 09 vasario 2010 - 13:33
uzdarom sita temute greiciau,nes mergaites jau i kita pradejo rasyt smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti