Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimimo liudijimas

QUOTE(alex. @ 2009 01 07, 14:40)
aciu jums=) o tai kada duodamas vaikeliui vardas? tame metrikacijos skyriuje ar ligoninei?


Metrikacijos skyriuj. Ten varda iraso i gimimo liudijima. Bet mums sake, kad reikia, kad butu abu teveliai. Geriau pasiskambinkit pasitikslinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alex. @ 2009 01 07, 15:40)
aciu jums=) o tai kada duodamas vaikeliui vardas? tame metrikacijos skyriuje ar ligoninei?

vardo taves paklaus metrikacijos skyriuje ir irasys i gimimo liudijima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievamul @ 2009 01 07, 14:48)
Bet mums sake, kad reikia, kad butu abu teveliai. Geriau pasiskambinkit pasitikslinti  ax.gif



Mano vyrelis viska vienas sutvarke be jokiu problemu thumbup.gif Cia Kaune-nzn kaip kitur...
negali jie juk reikalauti, kad atvyktu ir mamyte-gal as is lovos nepasikeliu, ka jie zino.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 01 07, 14:59)
Mano vyrelis viska vienas sutvarke be jokiu problemu  thumbup.gif  Cia Kaune-nzn kaip kitur...
negali jie juk reikalauti, kad atvyktu ir mamyte-gal as is lovos nepasikeliu, ka jie zino.. rolleyes.gif


O mums Vilniuj pasake, kad turi atvykti abu, kad po to nebutu pretenziju del vardo, jei vienam is tevu jis nepatiktu - tam, kuris neatvyko ax.gif Siaip tai tikrai nebuciau vaziavus, nes vos paejau po gimdymo bigsmile.gif
Atsakyti
Nezinau gal tvarka pasikeite, bet Vilniuj pries pora menesiu tik tevelis vazinejo ir isdave gimino liudijima smile.gif
Atsakyti
Vaiko varda ir pavarde paprase uzrasyti ant gimimo pazymos ir pasirasyti. Tai, kad jeigu abu tevai pasirasys, manau neturetu buti mama verciama vaziuoti. Paskambinkit i metrikacijos skyriu viska susakys ir darbo laika irgi.

Kai mes registravom vaika (abu tevai), maciau prie kitu dvieju staliuku tik vienus tecius. Tai matomai nebutina abiem tevams buti, jei nera kokios specifines padeties. smile.gif

O liudijima isduoda iskarto.
Atsakyti
Mums tai tetis viska sutvarke kol mes ligoninej dar buvom ax.gif varda jau buvom isrinke, pasiime pasus, santuokos liudijima ir i metrikacijos skyriu, o ten sulaukes savo eiles gavo vaikucio gimimo liudijima ax.gif
Atsakyti
sveiki, iskilo toks klausimas. jei as esu registruota vienur (pas teva), mano vyras pas savo tevus, ar gimus vaikui ji butina registruoti ten pat? ar galima priregistruot ten kur is tikruju gyvename, nors nei vienas ten nesame regisruoti. g.gif
Atsakyti
o gal kas zinot kaip tvarkomi dokumentai jei vaikelis, tarkim musu gime svedijoje ir tevealiai nesusituokia ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2009 01 08, 14:49)
sveiki, iskilo toks klausimas. jei as esu registruota vienur (pas teva), mano vyras pas savo tevus, ar gimus vaikui ji butina registruoti ten pat? ar galima priregistruot ten kur is tikruju gyvename, nors nei vienas ten nesame regisruoti.  g.gif

bent jau pries metus registruojant vaika,man sake,jog ji registruoti reikia pgl vieno is tevu gyvenamaja vieta smile.gif nes mano situacija buvo tokia pat as registruota buvau pas savo tevus,o vyras pas savo tevus smile.gif
Atsakyti
cia cituoju is lrvk : Asmens gimimą registruoja civilinės metrikacijos įstaigos.
Lietuvos Respublikos konsulinės įstaigos turi teisę registruoti Lietuvos Respublikos piliečių gimimą.
DEL Gim.liudijimo gavimo
Reikalingi dokumentai:

Tėvų pasai
Medicininė pažyma apie vaiko gimimą
Santuokos liudijimas
Atsakyti
Gal galite patarti kas nors - mes su vyru registruoti vis dar pas tevus (kituose miestuose) bet gyvename Vilniuje. I vaikucio visus dokumentus tvarkysimes Vilniuje. Ar mums dar iki gimstant vaikui reikia deklaruotis teisinga savo gyvenama vieta, ar kai gims - visi trys galesime prisiregistruoti.
Atsakyti