Įkraunama...
Įkraunama...

Polipai gimdoje ir gimdos kaklelyje

QUOTE(Nainai @ 2016 06 29, 08:16)
kokie pašaliniai poveikiai? aš taip nenoriu tų hormonų, nes suprantu jei padidėję moteriški, tai jūs geriat vyriškus? ar teisingai suprantu?

tikrai nezinau kokius as ten geriu. Bet KT man reikalingi dar ir del policistiniu kiausidziu sindromo. Ju negeriant veidas ziauriai spuoguotas buna, menesines nereguliarios, na ir tipo saugo nuo cistu atsiradimo kiausidese. Gerai tik, kad plaukuota kaip vyras nesu. Mano KT Regividon, juos geriant geriau jauciuosi ir atrodau nei negeriant. Taip jau ko gero man lig senatves bus verysad.gif Gerai bent, kad to nesuzinojau jauna budama, gal ir paluzus buciau, o dabar tai ot... kaip nors... (o kur gi man detis, kai neisgydoma).
Atsakyti
Labukas, praeita menesi kreipiausi i gydytoja del rudu isskyru pries menesines, ir skausmu, paeme tepineli, dave siuntima echoskopijai kuri parode polipa gleivineje. pati gydytoja mane isgasdino, sako is kur tavo amziuje (22m) polipai verysad.gif liepe ateiti po menesiniu pakartotinai echoskopija padaryti. visa menesi vietos sau nerasdavau, prisiskaiciau apie polipus, kad linke piktybeti, nei miegot nei valgyt negalejau , po menesio pas gydytoja ejau kaip i susaudyma doh.gif padare echo ir nieko nerado g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ibbimiauu @ 2016 07 01, 13:57)
Labukas, praeita menesi kreipiausi i gydytoja del rudu isskyru pries menesines, ir skausmu, paeme tepineli, dave siuntima echoskopijai kuri parode polipa gleivineje. pati gydytoja mane isgasdino, sako is kur tavo amziuje (22m) polipai  verysad.gif  liepe ateiti po menesiniu pakartotinai echoskopija padaryti. visa menesi vietos sau nerasdavau, prisiskaiciau apie polipus, kad linke piktybeti, nei miegot nei valgyt negalejau , po menesio pas gydytoja ejau kaip i susaudyma  doh.gif  padare echo ir nieko nerado  g.gif

Mažiau pergyvenkit, o šiaip tai tą pirmą kartą galėjo gydytoj ir nepamatyti gerai, juk ten šešėlių mokslas, be to gimda gerai matosi tik po mėnesinių, kai išsisluoksniuoja, tai va todėl nieko ir nerado. Bet gydytojos tai "geros" pirma prigazdina, paskui nieko neradau, ir nesugeba net paaiškinti žmogui schmoll.gif
Atsakyti