Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko DAUG kartų

Labutis smile.gif

skurdusis mano vakarykštis meniu:
pusryčiai - ramunėlių arbata+keli šaukšteliai varškės su grietine;
priešpiečiai-bananas
pietūs - keli kąsniai troškintos mėsytės, pusė virtos bulvės, pusė agurko
pavakariai- kefyro kokteilis (apie 100 ml)
vakarienė - juodos grudų duonos riekutė+avokado užtepelė.
Atsakyti
L abas. Pastebejau kad jus tikrai mazai valgote .As nerasau ka valgau bet daug darzoviu;nuo puses kg iki kg per diena . Na ir viena diena mesytes apie 200 gramu , kita kose su darzovemis ,trecia kepuosi pica darzovine. na ir kelis obuolis ar koki kita vaisiu per diena.O darzoves kad butu stipriau tai su druska ir pipirais valgau . Bet tai jau gerai uzsiberiu kad jaustusi.Ir valgau daznai kaip tik iseina. Jokiu pertrauku po 3-4 val nedarau.Man pradeda gurgeti skrandi tai ir uzkandu kelis kasnius .Tai tikriausiai cia tiktu kad as uzkandziauju visa diena ,, bet ne visas darzoves o tiek kad jau uztenka ir po valandos ar pusantros vel..Taip ir riesutus po kelis sukramtau o ne visa pakeli.Man taip tinka ,o ar gerai tai nezinau.Na ir vandens gerineju. Kai matau kad neisgersiu per diena tuos rekomenduojamus litrus tai jau verciu per prievarta gerti ta stikline tada tai jau nebelenda net darzoves.Tai va nezinau ar cia as ka gerai darau bet jauciuosi nealkana tai ir patenkinta esu. g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Braske, kokia proga maisto tik po kelis kąsnius? ax.gif

Kur kitos merginos dingusios? Išlįskit, kąą? rolleyes.gif

Mano vakarykštis meniu
Pusryčių nebuvo, nes ėjau kraujo tyrimų darytis
Pietūs - kalakutienos dešrelė (ta, tikra, kimšta faršu) kepta grilyje, kopūstų-svogūnų laiškų salotos su graikišku jogurtu
Pavakariai - 5 grūdų dribsniai ir spanguolės užpilta pasukom
Vakarienė - vištienos krūtinėlės gabaliukas, 2 pomidorai

Sportas - nubėgta 10,05km
Atsakyti
mergaitės, nesibarkit - šeštadienį apsinuodijau, sekmadienį visą su WC draugavau...tai pirmadienį dar skrandis dirbt nelabai norėjo, dėl to ir buvo po kelis kąsnius.Dar dietų tikrai nepradėsiu laikytis biggrin.gif ir šiandien dar nelabai jis nori veikt, bet jau baika...


d'esprit - sergi? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
su maistu neblizga pas mane, bet daug geriau, nei anksčiau ax.gif Pagrinde salotos, braškės, vakarienei - vištienos kepsniai, be garnyro, jo jau kuris laikas atsisakiusi smile.gif Pasivaikščiota 5 km, bet taip svajojant, nepavadinčiau kardio blush2.gif Atrėja mmm, jaučiuos išsipūtusi ir noriu VISKO, bet tvardausi.
Panterajuodoji, aš irgi nuo daržovių greit praalkstu doh.gif Taip kad išeina, kad valgau dažniau. Plius, nemanau, kad daržovės būtų mums priešas smile.gif Tik esu girdėjusi, kad jei nori mesti svorį, reikia apmažinti suvartojamos druskos kiekį, nes druska kažkaip ten neleidžia riebaliukui degti g.gif Tai jos minimaliai naudoju. Į salotas labai mėgstu tokio ožkos sūrio SIRTAKIS įsipjaustyti, tai tada išvis druskos nededu, nes nuo jo sūru. Bet ir šiaip pastebėjau, kad sumažinusi druskos kiekį nebenoriu prie jos grįžti smile.gif Jei pas mamą valgau, ar šiaip kur svečiuose, tai dažnai pagalvoju, kad sūroka, aš taip nedaryčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2015 06 09, 14:58)
mergaitės, nesibarkit - šeštadienį apsinuodijau, sekmadienį visą su WC draugavau...tai pirmadienį dar skrandis dirbt nelabai norėjo, dėl to ir buvo po kelis kąsnius.Dar dietų tikrai nepradėsiu laikytis biggrin.gif ir šiandien dar nelabai jis nori veikt, bet jau baika...
d'esprit - sergi? unsure.gif


Aš tai nesibaru, tik smalsu, taip ir pagalvojau, kad kažkas su sveikata 4u.gif Laikykis 4u.gif

Ne, nesergu, profilaktiškai tikrinausi smile.gif Kitą savaitę laukia širdies tyrimas ir krūvio testas unsure.gif

QUOTE(Highlander @ 2015 06 09, 14:58)
Tik esu girdėjusi, kad jei nori mesti svorį, reikia apmažinti suvartojamos druskos kiekį, nes druska kažkaip ten neleidžia riebaliukui degti  g.gif 


Druska sulaiko vandenį organizme, bet riebalui degti tikrai netrukdo smile.gif Visiškai atsisakyti druskos taip pat negalima, nes organizmui jos reikia. Per dieną druskos rekomenduojama neviršyti 5 gramų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 06 09, 14:05)
Aš tai nesibaru, tik smalsu, taip ir pagalvojau, kad kažkas su sveikata  4u.gif  Laikykis  4u.gif

Ne, nesergu, profilaktiškai tikrinausi  smile.gif

ačiū, aš stipri motera biggrin.gif atsilaikysiu dirol.gif

o aš galvojau, kad aš viena mėgėja viską pasitikrinti profilaktiškai rolleyes.gif šaunuolė kad rūpiniesi sveikata rolleyes.gif iš manęs darbe net juokiasi, kad einu tikrintis karts nuo karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 06 09, 15:05)
Druska sulaiko vandenį organizme, bet riebalui degti tikrai netrukdo  smile.gif  Visiškai atsisakyti druskos taip pat negalima, nes organizmui jos reikia. Per dieną druskos rekomenduojama neviršyti 5 gramų  4u.gif

Va tai tau doh.gif O aš savas teoremas išsivedusi lotuliukas.gif Tuos 5 g kažin ar suvartoju g.gif Neturiu elektroninių svarstyklių, bet gal kas parašytų, čia pusė a.š, ar a.š? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Highlander: 09 birželio 2015 - 14:18
QUOTE(braske09 @ 2015 06 09, 15:16)
ačiū, aš stipri motera biggrin.gif atsilaikysiu dirol.gif

o aš galvojau, kad aš viena mėgėja viską pasitikrinti profilaktiškai rolleyes.gif šaunuolė kad rūpiniesi sveikata rolleyes.gif iš manęs darbe net juokiasi, kad einu tikrintis karts nuo karto smile.gif


Smagu girdėt cool.gif

Jei pati nesirūpinsiu, kas gi daugiau pasirūpins, reikia save mylėt rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Highlander @ 2015 06 09, 15:18)
Va tai tau  doh.gif  O aš savas teoremas išsivedusi  lotuliukas.gif  Tuos 5 g kažin ar suvartoju  g.gif  Neturiu elektroninių svarstyklių, bet gal kas parašytų, čia pusė a.š, ar a.š?  blush2.gif  4u.gif


Būna būna su tom teoremom biggrin.gif Pasvėriau, 5 g yra a.š smile.gif

Aš kažkaip druskos niekada neskaičiuoju, sūriai labai nemėgstu, o ir manau, kad yra didesnių blogybių negu vienas kitas papildomas gramas druskos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 06 09, 15:22)
Būna būna su tom teoremom  biggrin.gif  Pasvėriau, 5 g yra a.š  smile.gif

Aš kažkaip druskos niekada neskaičiuoju, sūriai labai nemėgstu, o ir manau, kad yra didesnių blogybių negu vienas kitas papildomas gramas druskos  ax.gif

Vargšas mano MB... lotuliukas.gif Reiks atsiprašyt vakare, kad kankinau, nes ir taip žolynai vakarienei, o dar ir be druskos, nes gi nesveika lotuliukas.gif

Ačiū, d'esprit 4u.gif Padidinsiu druskos suvartojimą, žinau, kas labai apsidžiaugs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2015 06 09, 15:26)
Vargšas mano MB...  lotuliukas.gif  Reiks atsiprašyt vakare, kad kankinau, nes ir taip žolynai vakarienei, o dar ir be druskos, nes gi nesveika  lotuliukas.gif

Ačiū, d'esprit  4u.gif  Padidinsiu druskos suvartojimą, žinau, kas labai apsidžiaugs  thumbup.gif


O kam Tu vyrą žolėm kankini? biggrin.gif Mėsos ar žuvies bent jau duodi prie žolių? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2015 06 09, 14:18)
Va tai tau  doh.gif  O aš savas teoremas išsivedusi  lotuliukas.gif  Tuos 5 g kažin ar suvartoju  g.gif  Neturiu elektroninių svarstyklių, bet gal kas parašytų, čia pusė a.š, ar a.š?  blush2.gif  4u.gif

Čia turbūt turima omenyje ne pačios grynos druskos, o aplamai-juk ir visokiame maiste (pvz duonoje ) yra nemažai druskos. Tai viską sudėjusi, plius tą pusė a.š. grynos druskos, tai turbūt gaunasi nemažai. g.gif
Atsakyti