Įkraunama...
Įkraunama...

www.kilo.lt

QUOTE(panterra86 @ 2015 08 20, 20:54)
O kas bande manomp.lt ? Kokie atsiliepimai? Kuom skiriasi?



Vien maisto planą ir siaip pažiūrinėti kas per puslapis galima ir nemokamai, tik reikia prisiregistruoti.
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2015 08 23, 20:16)
Vien maisto planą ir siaip pažiūrinėti kas per puslapis galima ir nemokamai, tik reikia prisiregistruoti.


kokiu budu ? Bandau registruotis ir man ismeta, kad reikia apmoket ispradziu
Atsakyti
QUOTE(panterra86 @ 2015 08 24, 13:55)
kokiu budu ?  Bandau registruotis ir man ismeta, kad reikia apmoket ispradziu


Prie pasirinkimų, kokiam laikui norite narystės, paskutinis stulpelis yra "nemokamai", ten turėtų būti pateikiamas tik mitybos planas.
Atsakyti
QUOTE(panterra86 @ 2015 08 24, 13:55)
kokiu budu ?  Bandau registruotis ir man ismeta, kad reikia apmoket ispradziu


Tai kad ne. Pradžioje apačioje puslapio reikia užpildyti lentelę su duomenim, tada paspaudus "Skaičiuoti" suskaičiuoja kalorijas ir galima rinktis įvedus emailą ir prisijungimo vardą "Gauti mitybos planą" ar kažkas panašaus. Prisiregistravus atsiunčia į emilą slaptažodį. Prisijungus išmeta 4 siūlymus, 3 mokėjimai mėnesiui, pusmečiui ir metams, o ketvirtas tai nemokamas (reikia pažymėti, kad sutinkate su taisyklėm ir viskas), bet ten nieko negali keisti, tik matai funkcijas ir mitybos planą.
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2015 08 24, 14:49)
Prie pasirinkimų, kokiam laikui norite narystės, paskutinis stulpelis yra "nemokamai", ten turėtų būti pateikiamas tik mitybos planas.



coa gal anksciau buvo nemokamai, dabar jau deja tik mokamai padare, arba as nerandu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra86 @ 2015 08 25, 15:26)
coa gal anksciau buvo nemokamai, dabar jau deja tik mokamai padare, arba as nerandu sad.gif


Yra ir dabar:

susivedat visus savo duomenis -> spaudžiate "Skaičiuoti" -> išmeta pranešimą, kiek kalorijų Jums reikia -> išjungiate tą pranešimą apie kalorijas -> suvedate norimą vartotojo vardą, el.pašto adresą, spaudžiate "Gauti mitybos planą" -> atsidaro langas, kuriame 4 stulpeliai "1 mėnesiui", "6 mėnesiams", "12 mėnesių", "nemokamai" -> renkatės tą paskutinį "nemokamai" mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš buvau įsigijusi 3 mėn.narystę kilo.lt. Po to prasitęsiau pusmečiui. Taip lengviau prisiversti reguliariau sportuoti, prisižiūrėti mitybą. Tiesa dėl kalorijų tai man nustatyta norma 1500, aš gal kiek daugiau suvartoju, bet bendrai rezultatas matosi. Kas gundosi prisiregistruoti, galiu atsiųsti pakvietimą, su juo gausite ilgesnę narystę už tą pačią kainą, bet čia jau kreipkitės asmeniškai.
Atsakyti
QUOTE(aeon @ 2015 08 23, 20:13)
Man pačiai svorio metimas aktualus, bet kiek konsultavausi su medikėm dietologėm sakė 1500 ir viskas kas mažiau kcal per dieną organizme įjungia taupymo režimą, nes prasidėjo badas.
Tai teks arba visą gyvenimą su tiek kalorijų gyventi arba garantuotas jojo - kiek numetei grįžta ir dar daugiau priauga, kai prie įprastinės mitybos grįžti.

Būtent dėl to ir nesilaikiau kilo.lt valgiaraščio - jie siūlo minimalų kaloražą net su 180 cm ūgiu. Tai aišku, kad svoris krenta, klientai patenkinti, betgi medžiagų apykaitą ilgainiui taip suvaroma negrįžtamai.
Žodžiu, viskas ok, tik pagalvokit ir kritiškai. Jei siūlo 1500 kcal - ok, jei 1200 kcal - jau keistoka...
Atsakyti
viskas. pasiryzau isbandyti. jau padariau pavedima. kelio atgal nera unsure.gif

bet viskas, reikia susiimti, nes per sventes visai apsileidau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo nubloksta @ 2016 01 02, 15:39)
viskas. pasiryzau isbandyti. jau padariau pavedima. kelio atgal nera  unsure.gif

bet viskas, reikia susiimti, nes per sventes  visai apsileidau  doh.gif

idomu kas neapsileido biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal kam teko pasinaudoti jų pinigų grąžinimo garantija? Ar sklandžiai praėjo smile.gif?
Atsakyti
Trumpai - nerekomenduoju.
Atsakyti