Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

QUOTE(mylymylu @ 2015 08 02, 10:04)
Kaip aš suprantu tave doh.gif Žiauriai suprantu rolleyes.gif Su dviem vaikais atostogos virsta greičiau iššūkių išgyventi, o ne pailsėti lotuliukas.gif
Kiek tavo vaikams metų?

3m 1men ir 2men, o taviesiems? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rootha @ 2015 08 02, 12:56)
ernesin, viskas suprantama, turiu draugę, kuri po 5metų pertraukos(nes irgi turi 2vaiku) šįmet pirmą kartą be vaikų išėjo į koncertą, tai sakė nerealus jausmas... o mes kadangi dar neturim kleckų tai visur ir važinėjam, būtų mano valia, aš kas mėn bent keliom dienom ištrūkčiau į užsienį, geriau padirbčiau kelias savaites be išeiginių, o poto keliom dienom atsigaučiau svetur... kai atsiras vaikučiai tikrai to nebus, nors kol dar vienas ir su juo tikrai žinau, kad lėksim visur, gal aišku ne į tokias tolimas, bet latvija, lenkija tikrai bus pasiekiamos mums...

Va as irgi lekciau visur, tikiuosi paaugus kleckams pakeliausim su masina visą seima, nes vyras mano geografas smile.gif
Atsakyti
Iskepiau cukiniju keksa - nuodemes vertas. Ot vakariene...
Atsakyti
Rootha, sveikinu tapus žmona ir linkiu gražaus ir ilgo gyvenimo, bei nuostabių atzaleliu smile.gif
Kaip medutis Dominykoje, ar visa iskopinejote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 08 21, 01:00)
Rootha, sveikinu tapus žmona ir linkiu gražaus ir ilgo gyvenimo, bei nuostabių atzaleliu smile.gif
Kaip medutis Dominykoje, ar visa iskopinejote? smile.gif

labutis, dėkui už sveikinimus. o Dominika pasakiško grožio, nesinorėjo net namo, gamta nereali, saulės daug, maisto ir gėrimų daug, vanduo +29šilumos, nu vienu žodžiu nerealu... gaila, kad atostogos baigiasi greičiau negu norėtum... blush2.gif
Atsakyti
Rootha, dideliausi sveikinimai!!! Kaip svente? Gal kokia nuotraukele jaunosios?..
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 08 21, 15:59)
labutis, dėkui už sveikinimus. o Dominika pasakiško grožio, nesinorėjo net namo, gamta nereali, saulės daug, maisto ir gėrimų daug, vanduo +29šilumos, nu vienu žodžiu nerealu... gaila, kad atostogos baigiasi greičiau negu norėtum... blush2.gif

Vanduo +29 bigsmile.gif Nu pasaka, tikiuosi aplankysim vieną dieną ją ir mes wub.gif
Atsakyti
Rootha, sveikinimai wub.gif
Atsakyti
dėkui merginos, foto gausim turbūt tik rugsėjo gale, daug kas fotkino su mobiliakais, bet kadangi mes išvykome greit nespėjom paprašyt, kad pasidalintų, turim tik kelias tokias neitin geros kokybės, bet jų viešint tikrai nenoriu...obeto atvirai pasakius jau albumiuko ir prisijungimus pamiršus, aggree lyg tavo emeila kažkada esu turėjus, jei ką įmesiu tau pasicekavinti mirksiukas.gif
o dėl dominikos, tai jei tik galimybės leidžia siūlyčiau visoms pamatyt, toks gamtos grožis tikrai ne visur būna... na nebent dar gal kokiuose bahamuose lotuliukas.gif
Atsakyti
šiandien radau kelias laisvas min, pasidalinti kelionės akimirkom mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
wub.gif fantastiska
Atsakyti
Rootha, nerealu wub.gif

p.s. panos gal jau metas grįžti į doros kelią? mirksiukas.gif Mūsų administratore ziuriu pradingo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 09 20, 16:05)
p.s. panos gal jau metas grįžti į doros kelią? mirksiukas.gif Mūsų administratore ziuriu pradingo laugh.gif

Administratore uzsiemus biggrin.gif o ir atrodo taip, kad jai jau nieko nereikia mest mirksiukas.gif
Jurgacka, parasyk savo sekmes istorija, ka?
Atsakyti