Įkraunama...
Įkraunama...

*Pasitikim pavasarį lieknos*

man tai labai truksta darzoviu ivairoves, jei kazkas skaniau ir idomiau tai sakes kaip brangu dabar gaunasi pirkti, pomidorai kazkokie plastmasiniai, agurkai irgi nesuprasi kaip kada ant kokio pataikysi, tai dazniausiai pas mane kopustas i trasa eina biggrin.gif
Atsakyti
Aš su pekino kopūstu vos ne kiekvieną dieną draugauju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2015 02 04, 14:20)
Aš su pekino kopūstu vos ne kiekvieną dieną draugauju  thumbup.gif

sitas irgi neblogas biggrin.gif


nu ka as jau po sporto, liux, pusantros savaites kasdiena po 30 min sporto ir siandien jau pajauciau kad esu istvermingesne, jau viska padarau be sustojimu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano vakarienė virti šparagai su grietinėlės padažu smile.gif niekad jų nemėgau, bet taip skaniai susivalgė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(yoyota @ 2015 02 04, 21:13)
mano vakarienė virti šparagai su grietinėlės padažu smile.gif niekad jų nemėgau, bet taip skaniai susivalgė  blush2.gif


labai skanu wub.gif


o as seimynai vakarienei blynu prikepiau, aisku pati nevalgiau, bet ir nesinorejo visai thumbup.gif

istraukiau is kameros briedienos, kazi ka reiks ryt is jos pagamint g.gif
Atsakyti
Ech, neturiu laiko prisijungti cia, ruosiuosi i komandiruote i Salvadora, tai reikalu milijonas.
Pirmadieni neprisiduosiu, nes neturesiu kur svertis ten. Noreciau tiketi, kad svorio nepriaugsiu, bet jauciu, kad neatsispirsiu paskanauti vietines virtuves unsure.gif Nekasdien pasitaiko tokia kelione, teks viska ragauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2015 02 05, 00:00)
Ech, neturiu laiko prisijungti cia, ruosiuosi i komandiruote i Salvadora, tai reikalu milijonas.
Pirmadieni neprisiduosiu, nes neturesiu kur svertis ten. Noreciau tiketi, kad svorio nepriaugsiu, bet jauciu, kad neatsispirsiu paskanauti vietines virtuves  unsure.gif Nekasdien pasitaiko tokia kelione, teks viska ragauti biggrin.gif

o kaip fainai 4u.gif kuriam laikui isvyksti?
del svorio nepergyvenk, ragauk viska ko tik sirdis geidzia mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos ar kazkas pas mus laikosi 5:2 dieta? Ar man vaidenasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2015 02 05, 12:13)
Merginos ar kazkas pas mus laikosi 5:2 dieta? Ar man vaidenasi?  ax.gif

Kiek pamenu laikesi/bande laikytis aurosoma ir DG, bet jau senokai nebeuzsuka jos ax.gif

Atsakyti
QUOTE(as** @ 2015 02 05, 13:18)
Kiek pamenu laikesi/bande laikytis aurosoma ir DG, bet jau senokai nebeuzsuka jos  ax.gif

niu va smile.gif
o pas mane sian drauge uzejo ir pradejo pasakoti koks tais tebuklas biggrin.gif tai msatau kad reiks ir man bandyti ax.gif tikejaus cia bendraminciu bus biggrin.gif pasitarti kas kaip
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2015 02 05, 12:23)
niu va smile.gif
o pas mane sian drauge uzejo ir pradejo pasakoti koks tais tebuklas biggrin.gif tai msatau kad reiks ir man bandyti  ax.gif tikejaus cia bendraminciu bus biggrin.gif pasitarti kas kaip

ane? bigsmile.gif tai kokie pokyciai pas drauge, kiek numete?
Atsakyti
QUOTE(as** @ 2015 02 03, 17:19)
na sveikinuosi ir as naujoj temoj biggrin.gif visoms sekmes siekiant savu tikslu  4u.gif
as daug dietu ismeginus, bet atkinsono nebandziau, papasakok ka ten valgyt galima, koks meniu?  4u.gif
4u.gif
biggrin.gif  thumbup.gif

Aš parašysiu tą valgiaraštį, kuris ir turi būti pagal dietą, o skliaustuose tą, ką pritaikiau sau ir kaip mano dieta atrodo iš tikrųjų. Atkinso dietos esmė labai stipriai apriboti angliavandenius. (Beje, pasidžiaugsiu- nebėra 600 gramų thumbup.gif )

Pirma diena:
Pusryčiai: juoda kava be cukraus. (stiklinė vandens)
Pietūs: 2 kietai virti kiaušiniai, 1 pomidoras ir žalios salotos. (Pomidoras, žalios salotos)
Vakarienė: didelis jautienos kepsnys, keptas mažame aliejaus kiekyje. (kaip ir nurodyta)

Antra diena:
Pusryčiai: juoda kava be cukraus ir džiūvėsėlis. (stiklinė vandens+džiūvėsis)
Pietūs: didelis jautienos kepsnys su žaliomis salotomis ir pomidoru. (kaip ir priklauso)
Vakarienė: porcija daržovių sriubos.(kaip ir priklauso)

Trečia diena:
Pusryčiai: juoda kava be cukraus ir džiūvėsėlis.(stiklinė vandens+džiūvėsis)
Pietūs: didelis jautienos kepsnys su žaliomis salotomis. (kaip priklauso)
Vakarienė: 2 kietai virti kiaušiniai ir 2 neriebaus kumpio gabaliukai. (2 neriebaus kumpio gabaliukai)

Ketvirta diena:
Pusryčiai: juoda kava be cukraus ir džiūvėsėlis.(vanduo+džiūvėsis)
Pietūs: 1 kiaušinis, 1 morka, gabalėlis sūrio. (morka+gabalėlis sūrio)
Vakarienė: vaisių salotos, stiklinė kefyro. (kaip ir priklauso)

Penkta diena
Pusryčiai: tarkuota morka su citrina. (kaip ir priklauso)
Pietūs: ant grotelių kepta vidutinio dydžio žuvis ir pomidoras. (pomidoras)
Vakarienė: didelis jautienos kepsnys, keptas ant grotelių, ir žalios salotos. (kaip priklauso)

Šešta diena
Pusryčiai: juoda kava be cukraus ir džiūvėsėlis. (vanduo+džiūvėsis)
Pietūs: be riebalų keptas viščiukas ir žalios salotos. (kaip priklauso)
Vakarienė: didelis jautienos kepsnys ir žalios salotos. (kaip priklauso)

Septinta diena
Pusryčiai: arbata be cukraus. (kaip priklauso)
Pietūs: kiauliena ar kita mėsa, kepta ant grotelių, ir žalios salotos. (kaip priklauso)
Vakarienė: kas tik nori, bet saikingai. (nieko)


QUOTE(as** @ 2015 02 03, 22:41)
o kas konkreciau netenkina, kurios kuno vietos?
o kiek siaip paprastai sveri, ar siuo metu priaugusi svorio esi?

Netenkina pilvas sad.gif Svorio priaugus nesu, bet numest norisi blush2.gif
Atsakyti