Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

Kažin kuriam laikui jinai būria? Buvau vasaros vidury, tai dar visai niekas neišsipildė. Neatrodo, kad kas ir galėtų pildytis. Na, ką gali žinoti, nors nerealu...
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2014 01 31, 11:50)
Kažin kuriam laikui jinai būria? Buvau vasaros vidury, tai dar visai niekas neišsipildė. Neatrodo, kad kas ir galėtų pildytis. Na, ką gali žinoti, nors nerealu...

man ji daug i ateiti nupasakojo. o apie laidotuves ji konkreciai nurode laika, sake, kad uz 17-19men. tikriausiai taip jau turejo buti. Nenusake, lyties, nei amziaus, tiesiog, kam bus labai gaila to zmogaus. taip ir yra.

apie velese ji irgi nupasakojo, kad vasara (buvau pas ja pavasari), apie artimuju traumas irgi labai tiksliai laika nusake.
Atsakyti
man būrimo pabaigoje pasakė, kad įlindo į mano ateitį 30 metų. bet sakė, kad gyvensiu labai ilgai, o čia jau gal kiek daugiau nei 30.
pasakė, kad mirs artima moteris po 2-3 metų ir kai ji išeis, aš susilauksiu mergytės. dar pasakė, kad po 9-10 metų išeis artimas vyras.
iš artimos ateities pasakė apie darbą ir daugiau mano vidinę būseną.
aš pati eidama turėjau nuojautą būtent dėl tos mirties po 10 metų... tai net ašaros susikaupė. bet ką padarysi, pati nuėjau norėdama sužinoti ateitį. o ar išsipildys, sužinosiu dar negreitai- tuo ir džiaugiuosi...
Atsakyti
šiandien jau gailiuosi, kad ėjau burtis. kaip jau rašė viena SM narė anksčiau- praradau ramybę. jau geriau nežinoti savo ateities.... schmoll.gif
nors pasakė daug gero, bet labiausiai įsirėžė tai kas bloga. gaila, kad negaliu ištrinti tos informacijos iš savo galvos doh.gif viliuosi, kad laikui bėgant nebegalvosiu apie tai verysad.gif
Atsakyti
Teko uzeiti i Kranto g.esanti burimo salona cia pries keliata metu. Nebezinau ar ji ten tebedirba. Nemazai pasake ir pataike. Atsimenu kaip siandien, drauge ir kolege turejo aibes problemu ir sugalvojo nueiti pas sia bureja. Kai geizo ir papasakojo, stovejom apsale, ir pasisiaususia nugara unsure.gif Na toks vaizdas , kad pazinotu ja ir jos drauga geriau nei bet kas..Papasakojo ir kuo uzsiima nu vienu zodziu net baisu is vienos puses. Ir taip smalsu pasidare ir man, galvoju reik varyt taip idomu pasidare ax.gif Pasiskambinau ir nuejau per pietu pertrauka ta pacia diena (nes netoli) O bureja man tik ijejus sako:
Toks vaizdas viska metei ir atbegai doh.gif Ir siaip kai ka papasakojo kas issipilde kaip pirstu i aki unsure.gif Tai va.
Atsakyti
Man labai gaila paneliu-moterų kurios aklai eina pas Burejas ir nepamasto kad gali sau gyvenimą sugriauti.... Tarkim Jus pastebėjot kad ta Marija visoms is pranašauja vyro mirti ir vyrai istikro miršta. Jin grinai užsiema JUODA MAGIJA. Matyt pati kentėjo dėl vyru, todėl dabar prisaukia kitoms kančia. Pasidomekit juodaja magija, juk negali taip žmogus aiskiai matyti ateities taip paprastai, čia jau juodos jėgos jai padeda, ir išeidamos jus persinesat prakeiksma! Būkit protingos ! Ta pati galiu pasakyti ir apie Kranto g. Ta bureja. Žmogus pradejas domėtis juodąją magija, žmonėms linki bloga, nes kitaip jai buna blogai. Magija ne juokai moterys!
Atsakyti
Mano patirtis su Burejomis. Hm Dalia turguje visiškai nusikalba, draugei ta pati ka man pasake, bendrinius dalykus ka ir kitiems butu galima pritaikyti.

Ginta Pelkių g. Buvau šokiruota. Jin mane išmetė ! biggrin.gif Pradėjo tokias nesąmones kalbėti, nieko konkretaus, sėdėjo gal 10 min mano vardą kartojo, kažkokį šau pasirodymą bandė daryti.... Tikrai buvo juokinga. Matos laiką tempe tik tempe o nieko konkretaus nepasakė nei apie praeiti nei apie ateiti. Isvis apie artimus žmones nusikalbejo. Visiškai grybavo, tada mato kad nusikalba, pradėjo apie karmas kalbėti. Na as tada pradėjau jos klausinėti ir jin neturėjo atsakymu tai susinervavo, sako eik is čia, ir tu tikrai dar grisi pas mane biggrin.gif na buvo juokinga. Merginos atsargiai, jin naudoja labai stypru ginklą įtaiga! Žmogų itikina, o kai žmogus itiki, tai tuo gyvent pradeda todėl taip ir nutinka. Sese pas ją eidavo pastoviai, praėjo jau 3 metai nei vienas žodis neišsipildė , dabar viskas visai kitaip nei jin sakė.

Irena Basanavičiaus g. Patiko! Pirma karta kai buvau pasake visiška tiesa, praeiti, ateiti nupiešė konkrečiai. Viskas išsipilde. Patiko kad nelenda į žmogaus tolima ateiti o tik metams į priekį pasako tiksliai. Matos kad tikrai nusimano ir pati skleidzia gera energija, o ne kaip Ginta. Antra karta kai buvau tai praeiti pasake tiksliai, bet ateiti miglotai ir dabar jau nežinau ar kas išsipildė , nes nieko tokio konkretaus ir nepasakė. Bet vistiek esu geros nuomones apie ją. Mano draugėms viskas pildosi ir is kitu tik gerus atsiliepimus girdėjau. Tai tiek.
Atsakyti
Kranto g. buvau prieš kokius penkis metus, nepatiko visai, nieko nepataikė ir slogiai jaučiausi dar ilgai iš jos išėjus . Basanavičiaus g. labai ramu pas ją, tarsi pasikrauni geros energijos bet nieko konkretaus nesužinojau . Labiausiai Pelkių g. patiko , viskas pildosi taip kaip sakė, bet pas ją buvau labai seniai, gal dabar ir pasikeitė kas . Tiesa, dar buvo čigone Sonia , labai pozityviai ir tiksliai viska pasakė.
Atsakyti
QUOTE(Auura @ 2014 02 23, 12:56)
Man labai gaila paneliu-moterų kurios aklai eina pas Burejas ir nepamasto kad gali sau gyvenimą sugriauti....

Nesupratau Jūsų parašymo. Ar čia norima vienoms reklama, o kitų antireklama ar dar kas nors. Kiek suprantu, kad ir Jūs vaikštote pas būrėjas, kurios "gadina gyvenimą", nes tiek žinote apie jas...
Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2014 02 23, 20:39)
Nesupratau Jūsų parašymo. Ar čia norima vienoms reklama, o kitų antireklama ar dar kas nors. Kiek suprantu, kad ir Jūs vaikštote pas būrėjas, kurios "gadina gyvenimą", nes tiek žinote apie jas...


Na gana aiskiai toliau paaiškinau kaip buna. Kad negali pas bet kokia aklai Bureja eiti.
Atsakyti
gal kas zinot burejos numeri pelkiu gatveje ,labai aciu.

Atsakyti
QUOTE(nora24 @ 2014 05 16, 17:31)
gal kas zinot burejos numeri pelkiu gatveje ,labai aciu.


Gintos Mačienės? Jei nepasikeitė, 868764754.
Atsakyti