Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir lengvos klasikos gerbėjos/-ai, 23 tema

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 08, 20:10)
Pasirodau  rolleyes.gif

o jau lova bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif mano svajonių lova wub.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 08, 20:24)
o jau lova bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  mano svajonių lova wub.gif  cry.gif

Lova pamacius ir as isimylejau biggrin.gif
Klaipedoj Nemuno balduose yra amerikonisku baldu, tik pries kelias dienas uzmaciau ten. Cia jei kas vaziuos i situos krastus rolleyes.gif
Oi, ziuriu yra ir kituose miestuose:
http://www.nemunobal...x.php?page_id=4
(speju ne viskas tinklapy yra, kas parduotuvej)
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 07, 21:42)
o as siandien uzsakiau stai toki sviestuva i tulika. Tik metalas chromo spalvos bus.

Turbt neišeičiau iš tokio tuliko doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Mamagabi, lėlytė nuostabi wub.gif o smuikelis... koks kruopštumas... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 08, 19:19)
Ačiū, mergaitės, apsistosiu ties laminatu. Tai dabar didziausias galvos skausmas - sienų spalva, kad derėtų prie plytelių g.gif


Jei ivertinti visa kompleksa, kuri turite: mansarda - t.y. netaisyklingos sienos ir daug baltos stogo slaito spalvos, daug dienos sviesos, baltas zaismingas plyteles, plieno spalvos saldytuva ir pageidavima ne sviesios ir neteplios (del vaikuciu) sienu spalvos, as siulyciau jusu jau mineta gan sodria alyvuogiu spalva.
Virtuves baldai grazu balti ir "lengvi", be pompastikos ir dedelio dekoro, darbastali rinkciausi medini, spalviskai artima/panasu i busimo lamitato spalva.
Tiesa, del laminato, jei kitoje buto dalyje jau yra kazkokia medine ar panasi grindu danga, tai ir virtuveje butu neblogai rinktis panasia jos spalva. Jei desite visa buto plota naujai, tada viskas kaip ir aisku smile.gif Kokia ji bebutu, prie baltu baldu tiks viskas mirksiukas.gif
Plieno saldytuvas diktuoja balto plieno santechnika bei sviestuvu metala, jei jie bus su juo.
Nemanau, kad jums verta ieskoti tapetu, manau butu patogiau rasti tinkamus dazus ir jei vaikuciai sienas ir pateplios, jas paprasciau uztepti tu paciu dazu likuciu, nei plauti/valyti tapetus.

Iliustruoju su virtuves nuotrauka, kuria pilnai isivaizduoju su jusu turimomis plytelemis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 08 lapkričio 2012 - 19:47
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 08, 20:28)
Lova pamacius ir as isimylejau  biggrin.gif
Klaipedoj Nemuno balduose yra amerikonisku baldu, tik pries kelias dienas uzmaciau ten. Cia jei kas vaziuos i situos krastus rolleyes.gif
Oi, ziuriu yra ir kituose miestuose:
http://www.nemunobal...x.php?page_id=4
(speju ne viskas tinklapy yra, kas parduotuvej)

ten puslapyje nurodyti tik gamintojai g.gif o kiek kainavo lovytė, jei ne paslaptis ax.gif
Atsakyti
CIa visas miegamasis, senos foto:
user posted image

user posted image

Dar prie tu lempu torseras buvo, jauciu parsivesiu ji paziuret, nors ir turim jau torsera i miegamaji, gal susigundysiu nauju torseru
Papildyta:
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 08, 20:44)
ten puslapyje nurodyti tik gamintojai g.gif  o kiek kainavo lovytė, jei ne paslaptis ax.gif

Musu baldai parsivezti is Amerikos ir vakar uzmaciau, kad si parduotuve prekiauja baldais veztais is Amerikos, kuriu stilius toks vat, net is butent sitos serijos turejo sekcija, ofiso stala, kazkokia kaip komoda.
Kam toks stilius patinka, verta nuvaziuot, nes kainos zmoniskos lyginant kokias maciau tokiu baldu 2007 metais, kazkas panasaus i musu miegamaji kainavo apie 50 t. blink.gif Vilniuj Akropolio 2 aukste.
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 11 08, 13:34)
Klausymas ar ne per anksta bus praeiti pro ta sala g.gif  Virtuves matmenys 3,4m palei langa (ten kriaukle bus) kita 2,95m... sala butu 120x80cm..ka manot, o gal ta prisedimo vieta kazkaip kitaip imontuoti butu imanoma. g.gif  pasimeiciau visai ka cia sumascius su tuo..tikrai noriu turet bent dvieju vietu prisedima nes, kad ir tarkim ateina drauge o as tuo metu gaminu valgyti, tai kur ji kartu su manim virtuvej stoves? o galetu tiesog prisesti kur, nes valgomojo stalo turbut nelabai matysis nuo plytos ir orkaites g.gif Jus jau dauguma gyvenate namuose, mano dar tik murijami, bet jau is anksto noriu viska susideliot, ir butu saunu isgirst kokiu pastabu is jusu patirties...beje, tas praejimas i virtuve negali buti platesnis, ten laikancioji siena.
user posted image
user posted image

aciu 4u.gif


na, kaip jau sakė, jūsų virtuvė gan nedidė, kad daryt didelę salą. Bet jei ji jums vistik būtina ir nuspręsit kad reikia - siūlyčiau pamąstyti apie tokį variantą, kad tos dvi kraštinės, kurios lygiagrečios virtuvinio baldams, sudarytų statų kampą, o jas jungtų puslankis, tokiu būdu bent jau turėsite daugiau vietos judėjimui, bus mažiau mėlynių ant šonų, nes nebeliks saloj stačių kampų, ir ne taip užsidarys priėjimas prie durų.
Gaila, kad mano kompas užsilenkė, turėjau neblogą pvz., kuris jums tiktų, o su dabartine seniena, iš kurios rašau, negaliu net elementariai papiešt apie ką kalbu doh.gif nu bet gal supratot, ką turėjau minty unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latifa: 08 lapkričio 2012 - 20:07
QUOTE(dea @ 2012 11 08, 16:37)
Sveikos,
mamagabi, lele kaip visada - nuostabi wink.gif
labai patiko komentaras prie ko derinti sviestuva thumbup.gif
as viska pati derinu pagal jausma ir net nenutuokiu i ka reikia atkreipti demesi blush2.gif tad tokie komentarai labai naudingi, aciu 4u.gif

pas mus viskas sustojo...laiptus ne taip padare doh.gif  verysad.gif tipo laiptininkas dare kaip jam gavosi, kaltas architektas per mazai vietos laiptams palikes...niu zodziu-esu pikta ir apie tai net nenoriu galvoti doh.gif

sukau sukau galva kaip itaisyti stalvirsio apsvietima virs virtuves spinteliu, jei pas mane bus tik apatines spinteles g.gif turit kokiu gal minciu?


Aciu ir prasom 4u.gif
Uzuojauta del laiptu - jau girdejau ne viena liudna istorija...pasirodo si vieta skaudulinga naujakuriams unsure.gif

Kai uzdavei klausima, iskart prisiminiau viena virtuve, kuri irgi yra be virsutiniu spinteliu, idedu zemiau.
O tavo pamineta varianta ui ui, braukciau is saraso, ypac jei ja planuoji daryti tokia, kaip tavo pavaizduotame "koliaze" - gan prabangia medine klasikine.
Jei tikrai manai, kad apsvietimo bus mazai (nepaisant lubiniu ir sieniniu bra), tai vietoje to poliuretano pasviestimo verciau rinktis tokios pat medienos (kaip ir virtuvinis) lentyna, i kuria/po kuria butu imontuotas pasvietimas. Ji gali buti siek tiek dekoruota, kaip ir virtuvines spinteles, kad atrodytu puosniau nei paprasta lenta mirksiukas.gif
Tokiu budu ant sienos bus virtuves baldu tesinys, o ne nusmukusi lubu puosybos detale smile.gif
user posted image

Cia ta interjera galite apziureti placiau - mano akiai jis labai mielas wub.gif
http://www.interjera...gyvenamasis-263
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 08 lapkričio 2012 - 20:09
mamagabi 4u.gif labai labai labai AČIŪ bigsmile.gif vadinasi, einu teisinga linkme.

šiaip, mes gyvenam name. pirmam aukšte mama gyvena, trečiame - mano šeima, o antrasis - kaip ir bendras, ten mano darbo kambarys, vaikų žaidimų kambarys, mamos vonia, miegamasis ir didelė svetainė, praktiškai nenaudojama. visas antras aukštas išklotas parketu. laiptinė irgi ažuolinė. mūsų aukšte yra virtuvė 12 kv., vonia su tuliku 9 kv., vyresniosios kambarys apie 25 kv, mūsų miegamasis apie 30 kv ir holas apie 14 kv. mūsų miegamajame išklotos parketlentės, vonioj plytelės, pas vaikus tokios klaikios dažytos plokštės, virtuvėj ir hole linoleumas. tai galvojam iškart hole ir virtuvėj kloti naujas grindis vientisas, bet išsirinkom Kaimo ąžuolą (Krono Rustic Oak 9195), kuris spalviškai nelabai dera prie ąžuolinių laiptų, bet už tai, man jis gražus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 11 08, 20:55)
CIa visas miegamasis, senos foto:

ne re a lu
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu mergelka @ 2012 11 08, 21:06)
mamagabi 4u.gif labai labai labai AČIŪ bigsmile.gif  vadinasi, einu teisinga linkme.

...galvojam iškart hole ir virtuvėj kloti naujas grindis vientisas, bet išsirinkom Kaimo ąžuolą (Krono Rustic Oak 9195), kuris spalviškai nelabai dera prie ąžuolinių laiptų, bet už tai, man jis gražus ax.gif


Prasom smile.gif Aisku eini teisingai biggrin.gif
O kad jau issirinkote Kaimo azuola, tai kaip ir padiktuoja visa kita - lengvas Country stiliukas thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Rytine Kava 10,2012 11 08, 20:10]Pasirodau  rolleyes.gif
Cia lempa, kur i miegamaji ant spinteliu katik nusipirkom:

kur pirkot lempa g.gif kiek kainavo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 08 lapkričio 2012 - 20:23
Mamagabi as neseniai is Prancuzijos bigsmile.gif prisiziurejau wub.gif
ir viesbutukyje kokiam gyvenom Chateau
Atsakyti