Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išsiregistruoti?


 ! 
Dėmesio! Administracijos pranešimas dėl išregistravimo tvarkos:

1. Forumo sistema nenumato galimybės dalyviui pačiam  išsiregistruoti, todėl, norėdami  išsiregistruoti, turėtumėte siųsti administratoriui prašymą.

2. Prieš išregistruodamas (jums paprašius) iš forumo, administratorius būtinai patikrins, ar per pastarąjį mėnesį nebuvote paskelbęs/-usi  temos forumo "Skelbimų lentoje". Jei buvo pardavinėjama/ ieškoma įsigyti prekė/-ės arba siūloma paslaga/-os, tuomet 1 mėnesį (nuo paskutinio komentaro toje temoje datos) dalyvis dar negalės būti išregistruotas iš forumo.  Tokia apsisaugojimo priemonė reikalinga siekiant saugesnės ir sąžiningesnės prekybos/pirkimo internetu aplinkos. Jei per mėnesį nebus gauta jokių nusiskundimų dėl dalyvio, kaip nesąžiningo nepatikimo pardavėjo/paslaugų teikėjo, jis galės būti išregistruotas.  

3. Administracija gali nesutikti išregistruoti dalyvių, kurie yra gavę tam tikrų nuobaudų ir duomenys apie tokius dalyvius administracijai dar bus reikalingi ateityje; pvz.: nesąžiningo dalyvavimo fotokonkursuose atvejai, kai dalyvis netenka teisės dalyvauti 10 -yje būsimų fotokonkursų iš eilės; arba dalyviai, patekę į "Juoduosius sąrašus", esančius kai kuriuose forumo skyreliuose.


4. Prašymą išregistruoti iš forumo galite rašyti šioje temoje komentaro forma, arba siųsti laišką elektroniniu paštu: forumas@supermama.lt (būtinai iš to el.pašto adreso, kurį naudojote, kai registravotės į šį forumą); pageidaujame, kad savo prašyme nurodytumėte ir priežastį, kodėl norite išsiregistruoti.

Supermama.lt




------------
Komentaras redaguotas - papildytas svarbia info supermama.lt administracijos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurėja: 23 spalio 2009 - 15:45
Labas Auges

ar imanoma istrinsi visus ankstesnius pasisakymus. budama sunkios emocines bukles, parasiau labai daug asmeniniu dalyku, kurie skaudina man artima zmogu.
jei del to reikia issiregistruoti - galiu, kad tik pasinaikintu mano parasymai...
jei tas nebutina, noreciau pasikeisti nika (dodo) ir likti forume. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(lorrenzo @ 2007 05 24, 10:47)
Labas Auges

ar imanoma istrinsi visus ankstesnius pasisakymus. budama sunkios emocines bukles, parasiau labai daug asmeniniu dalyku, kurie skaudina man artima zmogu.
jei del to reikia issiregistruoti - galiu, kad tik pasinaikintu mano parasymai...
jei tas nebutina, noreciau pasikeisti nika (dodo) ir likti forume. Aciu.



issiregistruosi , bet tavo postai liks vistiek g.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, kodėl Jus neisregistruojat tuos dalyvius, kurie jau nuo 2004 metu neprisijungia? g.gif
Jie tik "užima" nickus unsure.gif
Atsakyti
Niekas nesigaus, kai asmuo išsiregistruoja jo žinutės nebesiejamos su jokiu nauju kad ir to paties niko profiliu ir senojo nario apskritai net per narių paiešką neberasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sąvaržėlė: 05 rugsėjo 2007 - 16:25
Moderatoriai negali trint narių, jie tik tvarko temas. Net pirmoj žinutėj pažymėta, kam rašyt, negi sunku pačioms pasiskaityt? doh.gif
Atsakyti
Auges, isregistravus forumieti jo temos ir postai lieka?
Atsakyti
QUOTE(JaunasTetis @ 2008 05 23, 16:56)
Auges, isregistravus forumieti jo temos ir postai lieka?



lieka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lorilori @ 2007 04 13, 14:42)
sveiki,
o jei sugalvosiu geresni nicka, ar galesiu tiesiog ji pasikeisti, ar reikes issiregistruoti ir registruotis is naujo? biggrin.gif  4u.gif
Papildyta:
Jau radau atsakyma i savo klausima smile.gif



As kreipsiuosi i duomenu apsauga!!! jau pries dvi savaites issiunciau moderatoriams, puslapio adminei prasyma isregistruoti mano anketa.
Taciau niekam svarbu nepasirode!
Jus pazeidziate mano kaip vartotoje teise.
visuose forumuose tokia galimybe turi kiekvienas taciau jums kaip ziuriu jokie istatymai negalioja.
Ispradziu tikrai geranoriskai issiunciau prasymus taciau dabar mad.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2008 10 20, 15:25)
1. As kreipsiuosi i duomenu apsauga!!!
2. jau pries dvi savaites issiunciau moderatoriams, puslapio adminei prasyma isregistruoti mano anketa.
3. Taciau niekam svarbu nepasirode!
4. Jus pazeidziate mano kaip vartotoje teise.
5.  visuose forumuose tokia galimybe turi kiekvienas taciau jums kaip ziuriu jokie istatymai negalioja.
6. Ispradziu tikrai geranoriskai issiunciau prasymus taciau dabar  mad.gif


1. Prašom, kreipkites, mes negalim jums to uždraust.
2. laišką iš jūsų su prašymu išregistruoti pirmą kartą gavau šiandien 9 val 6 min.
3. Tai yra tikrai svarbus prašymas. Po prašymo išregistruoti dažniausiai palaukiam dar apie savaitę, po to patikrinam ar dalyvis neprisidirbęs su piniginiais reikalais Skelbimų lentoje, t.y. ar nėra įtrauktas į juodąjį sąrašą kaip skolininkas, tada išregistruojam.
4. Tikrai nepažeidžiame. Jūs nesate mūsų vartotojas. Jūs tiesiog dalyvaujate forume, savanoriškai čia registravotes, sutikote su mūsų taisyklėmis.
5. Mūsų forume taip pat yra tokia galimybė, kuria pasinaudojo jau labai daug buvusių dalyvių. Joks įstatymas, mano žiniomis, nereguliuoja
6. Patikinu jus, kad aš tikrai negavau jūsų prašymo išregistruoti ansčiau.


Atsakyti
parasiau i az kad isregistruotumet. kad nekiltu problemu pranesu ir cia jog noreciau but isregistruota
Atsakyti
Prasom ir mane isregistruoti.ir jei galima istrinti zinutes.aciu
Siunciau i AZ ,bet man rodos neissisiunte,
Atsakyti