Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvese ir aukcionuose

QUOTE(priklausomybe @ 2015 06 10, 10:10)
Oho, dar ir taip būna. Man per daug metų nepasitaikė.
Blogiausiu atveju gi per paysera galima sumokėti tarptautinį, ar ne 30 ct kainuoja nepamenu.

nu man irgi pirma karta, ne nekreipdavau demesio, tai jau dabar kuriuosi saskaita payseroj 4u.gif
Atsakyti
Taip taip , visada paziuriu per ka moket , nes jau senai ir as buvau taip nudeges kai paypalo neipriime , o pavedimu seniau reikejo 40 lt moket , tai vos irodziau savo ziopluma pardavejuj kad sis neirasytu neigiamo atsiliepimo , vokietijoja tik koki 20% visu apmokama paypalu , o anglijoj retas dalykas bet pasitaiko, nevisi nori moket % ir tiek uz pardavimus
Atsakyti
Pasakysiu gudria paslapti biggrin.gif

VANISH AMAZON

Uzsisakykit subscribe & save uz 5.13/940 gramu thumbup.gif
Pasirinkit kieki ir kaip daznai, norit, kad siustu.
Eikit i normalu subscripe, paskui i normalu checkout, pasirinkit kortele, adresa.
Paskutineje vietoje kur patvirtinti mokejima iveskite nuolaidos koda:

save30vc6

Gausite dar nuolaida. Kai issius preke, nepamirskite atsaukti Subscripe, t.y. ten pat paspausti CANCEL 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Lina , gal galite kita karta pasakyti Venipakui, kad siusdami zinute atsiustu ir kurjerio numeri doh.gif praejusi karta su klaidingu adresatu ir tel numeriu turejau pati gal 3 ar 4 kartus skambinti ( klaidingam kurjeriui, i centrini, po to ne ta numeri dave ir dar kitam skambinti) kol pasiekiau savo kurjeri, Dabar is vis neparase kokiam skambinti doh.gif tik kad pristatys 8-17 val g.gif nu negaliu su trimis vaikais laukti namuose per visa diena o dar ir pas gydytoja reikia 15 val verysad.gif o iki pat dabar jokiu ziniu nei skambuciu doh.gif KA TIK GAVAU-pasirodo kazkas ju sistemoje kad neiraso kurjerio numerio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 10 birželio 2015 - 13:42
QUOTE(priklausomybe @ 2015 06 10, 09:10)
Oho, dar ir taip būna. Man per daug metų nepasitaikė.
Blogiausiu atveju gi per paysera galima sumokėti tarptautinį, ar ne 30 ct kainuoja nepamenu.



Tai kad ji De pirko
De daznai nepriima PP mokejimo
Atsakyti
Ieskome klientes vardu LINA, kurios Boots siuntinys turejo buti pristatytas pas mus, siandien 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
CLARKS ispardavimas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Prasau mano issiusti,kas atejo, net jei nebus 2 kg. Aciu
Atsakyti
Lina, nesiųskit mano jei 2 kg nėra. Ačiū!
Atsakyti
Prašau priminkit ar galima pačios pirkti Clarks.co.uk (ne vaikiškus).
Ar tinka lietuviškos kortelės?
Atsakyti
Deja, tik angliskos.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 06 10, 14:28)
Ieskome klientes vardu LINA, kurios Boots siuntinys turejo buti pristatytas pas mus, siandien  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Čia mano, aš jums rašiau el. pašta.
Atsakyti