Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Lyn @ 2015 08 30, 20:18)
bet kaip idomiai,  raso, kad  reikia  imti  puse dydzio didesnius? g.gif  ugg   reikedavo visada  imti  nebent  mazesnius...

Cia ne classic modelis. Imciau savo dydi.

Iki JCREW free ship truksta 7$, iki SIERRA free ship truksta 23$, laukiu prisijungianciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 30 rugpjūčio 2015 - 19:54
QUOTE(linamog @ 2015 08 30, 19:52)
Cia ne classic modelis. Imciau savo dydi.

Iki JCREW free ship truksta 7$, iki SIERRA free ship truksta 23$, laukiu prisijungianciu.

Kodėl ne classic? Padas tai classic, čia tas pats, kaip Bailey button pagal mane.
Spygli, tark žodį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2015 08 30, 21:08)
Kodėl ne classic? Padas tai classic, čia tas pats, kaip Bailey button pagal mane.
Spygli, tark žodį  4u.gif

As vadovaujuos tuo, kad pavadinime nera zodzio Classic, reiskia - ne Classic.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 08 30, 20:20)
As vadovaujuos tuo, kad pavadinime nera zodzio Classic, reiskia - ne Classic.

Tai ir prie bailey button nera zodzio classic, pati turiu tai tikrai classic jie. O sierroj prie visu ugg raso half sizes order up, ir prie classic
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 08 30, 21:20)
As vadovaujuos tuo, kad pavadinime nera zodzio Classic, reiskia - ne Classic.



QUOTE(-Gyte- @ 2015 08 30, 21:23)
Tai ir prie bailey button nera zodzio classic, pati turiu tai tikrai classic jie. O sierroj prie visu ugg raso half sizes order up, ir prie classic


Man irgi atrodo kad reiktu imti dydziu mazesnius kaip classic, tik vis galvoju gal naujesnes kolekcijos gamina tik su vilna ir dydzius daro atitinkancius...

As 6 pm nuziurejusi ir irgi nzn kokio dydzio reiktu

O bailey button turiu irgi dydziu mazesnius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 30 rugpjūčio 2015 - 21:06
QUOTE(Lyn @ 2015 08 30, 21:02)
Man irgi atrodo kad reiktu imti dydziu mazesnius kaip classic, tik vis galvoju gal naujesnes kolekcijos gamina tik su vilna ir dydzius daro atitinkancius...

As 6 pm nuziurejusi ir irgi nzn kokio dydzio reiktu

O bailey button turiu irgi dydziu mazesnius

Nupirko man jau, ziuresim kaip jie, bet lyg classic linijoje tik padas is ugg pure eina, buvau parsisiuntus pernai tokius vienus su ugg pure lining tai nepatiko man..
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2015 08 30, 22:22)
Nupirko man jau, ziuresim kaip jie, bet lyg classic linijoje tik padas is ugg pure eina, buvau parsisiuntus pernai tokius vienus su ugg pure lining tai nepatiko man..



o kas tas pure lining ? ir juo skiriasi nuo to iprastinio pado?
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2015 08 30, 21:33)
o kas  tas  pure lining ?  ir  juo  skiriasi  nuo to  iprastinio  pado?

Tai cia ta vilna taip vadina jie, vietoj avikailio, pagooglinau vistik mano nusipirkti bus visas vidus su ta vilna, nu ka darysi, jei ka keliaus i pardavima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2015 08 30, 22:03)
Tai cia ta vilna taip vadina jie, vietoj avikailio, pagooglinau vistik mano nusipirkti bus visas vidus su ta vilna, nu ka darysi, jei ka keliaus i pardavima smile.gif

O ju dar buna su avikailiu? 4u.gif
Kazkaip visi db tokie bent pasitaike, tik dukrytei su avikailiu dar papuole.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridakremeriene: 30 rugpjūčio 2015 - 22:20
QUOTE(-Gyte- @ 2015 08 30, 23:03)
Tai cia ta vilna taip vadina jie, vietoj avikailio, pagooglinau vistik mano nusipirkti bus visas vidus su ta vilna, nu ka darysi, jei ka keliaus i pardavima smile.gif



QUOTE(ingridakremeriene @ 2015 08 30, 23:19)
O ju dar buna su avikailiu? 4u.gif
Kazkaip visi db tokie bent pasitaike, tik dukrytei su avikailiu dar papuole.



kaip suprantu naujos kolekcijos su vilna... neturiu dar tokiu, ka turiu ugg tai visi su avikailiu.... nezavi manes ta vilna irgi kazkodel, norisi kailio. nors turiu zdar su vilna, tai viskas labia liuks, labia patinka man jie
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 30 rugpjūčio 2015 - 22:34
QUOTE(Lyn @ 2015 08 30, 22:33)
kaip suprantu  naujos  kolekcijos  su vilna...  neturiu dar tokiu,  ka  turiu  ugg  tai visi su  avikailiu....  nezavi  manes  ta  vilna  irgi kazkodel,  norisi kailio.  nors  turiu zdar  su  vilna,  tai  viskas  labia  liuks,  labia  patinka  man jie

Tai va cia mano pirmieji su vilna ... tai keistai , ziuresim
kaip cia bus ax.gif
Atsakyti
merginos, ar yra kokiu psl kur butu galima isigyti detaliu papuosalu gamybai?
Atsakyti