Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

Pirksiu is amazon.co.uk per tuki. UK pristatymas nemokamas, i LT pagal svori. Klaipeda, bet galiu
persiusti jei reikia
Atsakyti
QUOTE(Klaauzada @ 2015 08 14, 13:45)
Gal kas žinote..ar tikrai LP express veža DHL prekes.. g.gif  Šį sykį siunta iš mytoys atkeliavo visa suplyšusi, dėžės sudraskytos..Kurjeris iš LP express  blink.gif verčia bėda vokiečiams,bet tikrai atrodo,kad čia kurjerių neatidus dėžių mėtymas.. unsure.gif


Mytoys tikrai veza LP express kurjeriai nes vokietijoje dhl yra paprastas pastas
Atsakyti
Sveiki,

vakar sulaukiau skambučio iš policijos apklausai, tiksliai nepasakė dėl ko, bet iš užuominos supratau, kad dėl PAYSERA istorijos. Balandžio mėnesį buvo įsilaužta į mano sąskaitą, bet ten esantys keli eurai nieko nesudomino. Mažai ta sąskaita naudojuosi. Slaptažodžius pakeičiau, kaip ir ramu. Po poros savaičių sulaukiau skambučio iš Paysera, kad dar kartą pakeisčiau slaptažodžius, taip pat ir el.pašto, nes esą įsilaužimai vyko masiškai unsure.gif Po vakarykščio skambučio pasiguglinau ir užtikau, kad ir šioje temoje nukentėjusių buvo. Kaip viskas baigėsi, išsiaiškino policija ką nors? Į mano sąskaitą įsilaužta buvo 2 savaitės po aptarimo šioje temoje, reiškia Paysera nesiėmė jokių papildomų apsaugos priemonių unsure.gif Vienas iš Paysera įkurėjų ir akcininkų skaito pranešimus, kad jis visada buvo interneto chuliganas, nulaužinėjo kitas sistemas, po to kūrė apsaugas nuo įsilaužimų kitiems, bet panašu, kad savo kieme nesusitvarko. Prašau, pasidalinkite patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(katerinka0907 @ 2015 08 14, 12:21)
Gal galite kas priminti kaip vadinasi programele kur ivedi ir kaina stebeti galima, kazkas neseniai imete nuoroda bet pameciau ja.
aciu  4u.gif

is mytoys vilniuje niekas nerenka?


camelcamelcamel.com
Atsakyti
QUOTE(Fiona @ 2015 08 14, 14:17)
Prašau, pasidalinkite patirtimi.

Šiuo klausimu kreipkitės į mane. čia aš užviriau peklą lotuliukas.gif. Šiuo metu byla tirama policijoje. Nukentėjusiųjų daugiau nei šimtas ar net daugiau.
Lygiagrečiai vyko susirašinėjimas su Paysera. Vėliau su keliomis nukentėjusiomis parašėme ilgą ilgą skundą Lietuvos bankui. Lietuvos banke antras mėnesis vyksta tyrimas. Šio mėnesio pabaigoje gausiu atsakymą dėl saugumo sistemų spragų ir nereagavimo į pranešimus apie vagystes. Kad savo kieme nesusitvarko, tai faktas, jiems iš viso licencija turėtų būti atimta už tokius bajerius.
Susirinkite info (koks jūsų paštas (yahoo, gmail). Išsitraukite iš gmail prisijungimų istoriją, išsitraukite sąskaitos prisijungimų istoriją ir keliaukite į policiją. Duosite parodymus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 14 rugpjūčio 2015 - 14:09
Laba diena 4u.gif

mergaitės, kurios perkate george school rūbelius, gal patartumėte kurį dydį imti 130 ūgio kūdai mergytei?
Gal kas Vilniuje renkate? Nors turbūt jau visos apsipirkę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 08 14, 15:08)
Šiuo klausimu kreipkitės į mane. čia aš užviriau peklą  lotuliukas.gif. Šiuo metu byla tirama policijoje. Nukentėjusiųjų daugiau nei šimtas ar net daugiau.
Lygiagrečiai vyko susirašinėjimas su Paysera. Vėliau  su keliomis nukentėjusiomis parašėme ilgą ilgą skundą Lietuvos bankui. Lietuvos banke antras mėnesis vyksta tyrimas. Šio mėnesio pabaigoje gausiu atsakymą dėl saugumo sistemų spragų ir nereagavimo į pranešimus apie vagystes. Kad savo kieme nesusitvarko, tai faktas, jiems iš viso licencija turėtų būti atimta už tokius bajerius.
Susirinkite info (koks jūsų paštas (yahoo, gmail). Išsitraukite iš gmail prisijungimų istoriją, išsitraukite sąskaitos prisijungimų istoriją ir keliaukite į policiją. Duosite parodymus

Labai gerai, Vi_ktorija, kad tą peklą užvirėte ir nenuleidžiate rankų. Praktiškai jokios informacijos apie šį incidentą su Paysera internetinėje erdvėje nėra, įvairius forumus išnaršiau ir tik vienintelėje SM Jūsų pasisakymas informatyvus buvo. Ačiū Jums ir už ankstesnes nuorodas, jau visus pašto ir sąskaitos užkaborius išlandžiojau, susirinkau visą istoriją (vienas prisijungimas ne iš mano IP buvo), kitą savaitę keliausiu į policiją.
Atsakyti
Kadangi sena tema iškart pasibaigė, pasikartosiu:

Gal būtų norinčių pirkti Ebay.co.uk iš šios prekių grupės

Perkant 3 vnt., duoda 10 proc. nuolaidą.
Siuntimą UK reikia žiūrėti atskirai, priklausomai nuo prekės.
Siųsiu per Tukį. Iš ten jau - pagal Tukio paskaičiavimą.
Geriausia būtų Kaunas arba galiu persiųsti, jeigu neskubu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas renka uzsakyma is amazon.de? ax.gif Prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
gal kuri uzmatete 41 dydzio moterisku graziu aulinuku, tik kad kulnas maximum iki 5 cm ? noretusi su gera nuolaida ir odiniu 4u.gif
ieskau kazko panasaus 41 dydzio http://de.buyvip.com...=qd_all_eb_2_11
beje, kas megstate vans , neblogos kainos cia http://de.buyvip.com...e=AMDWKO6K4LBUY
Atsakyti
QUOTE(Zibute33 @ 2015 08 14, 16:58)
Gal kas renka uzsakyma is amazon.de? ax.gif  Prisijungciau 4u.gif



Aš irgi prisijungčiau per UK
Atsakyti

Renku is sportsdirect.com
Laukiu prisijungianciu. Bandysiu rinkt, kad siuntimas gautusi apie 3eu. Gyvenu Uzliedziuose, bet galima atsiimti, kai bunu mieste (dazniausiai Mega, Silainiai arba Eiguliuose darbo metu).
Uzsakymus siusti i dzukauskiene@gmail.com
Kaunas, SEB bankas (jei ne SEB, plius 0.41 eu).
Pavedimu lauksiu pries pirkima 4u.gif

Atsakyti