Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(mamulioka @ 2015 08 24, 16:33)
merginos, labai atsiprasau uz neisprusima..  blush2.gif gavau is vienos parduotuves ne tokia preke, kokia buvau uzsakius. parasiau jiems, tai atrase, kad issius su "pre-paid return envelope". gal nelabai isvarginciau, jei paprasyciau paaskint, ka su tuom daryt.. vertima tai suprantu



tiesiog norejau pasitikslint, ar as gerai supratau, kad tas "pre-paid" reiskia, kad pasto islaidas apmoka kompanija? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2015 08 24, 17:20)
tiesiog norejau pasitikslint, ar as gerai supratau, kad tas "pre-paid" reiskia, kad pasto islaidas apmoka kompanija?  unsure.gif

šiaip pre-paid išankstinis apmokėjimas smile.gif labai neaiškiai paašėt situaciją tai nėra ką atsakyti. ne parduotuvės klaida, jeigu užsakėt ne tai ko norėjot..todėl abejoju,kad siuntimą apmoka parduotuvė smile.gif
Atsakyti
Laukiu norinciu prisijungti prie tesco clothing uzsakymo. Siuntimas is uk tiesiai i lietuva 4eur/zmogui.

Kaunas. Bankas swed.

Krepseliu laukiu: kristina.kristrar@gmail.com
Atsakyti
merginos pareklamuokit grazius baltinukus is asda 128 ugio, baltus...Aciu
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2015 08 24, 16:44)
Mergaites, kaip baigesi su tuo simple... (columbia kombiai), ar praejo uzsakymai su tuo papildomu banko kodu?

praejo, jau i adresa issiusti:)
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 08 24, 17:30)
šiaip pre-paid išankstinis apmokėjimas smile.gif labai neaiškiai paašėt situaciją tai nėra ką atsakyti. ne parduotuvės klaida, jeigu užsakėt ne tai ko norėjot..todėl abejoju,kad siuntimą apmoka parduotuvė smile.gif

tame ir esme, kad parduotuves klaida smile.gif prasiau viena, gavau visai kita smile.gif bandziau isstudijuot ju grazinimo salygas, tai lygtais ir radau, kad ivykus klaidai turetu apmoket, ale su mano anglu kalbos ziniom doh.gif nusprendziau pasitikslint, gal teko kuriai turet reikalu su tais pre-paid return vokeliais, ar man cia jau tikrai nuskilo, kad parduotuves saskaita grazinimas, ar kazko nesuprantu, ciukcia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 24 rugpjūčio 2015 - 16:54
QUOTE(trixy @ 2015 08 24, 16:11)
Aš saviškei 5 su puse pirkau jau be papildomų ratukų ir 20" Gal kiek didokas buvo, 18" sakyčiau optimalus dydis, bet reiktų pasibandyti. Mes pirkom su mintim, kad kol mokysis važiuoti vistiek sudroš, tai žiūrėjom nelabai brangaus. Pirkom kuprite. Kai turimą išaugs ir mokės jau normaliai važinėti manau pirksim Kellys arba Author.

Taip, 5 m tik 18 coliu dviratukai. Maniskis 6 m 120 cm su 20 coliu vazineja.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2015 08 24, 17:49)
Taip, 5 m tik 18 coliu dviratukai. Maniskis 6 m 120 cm su 20  coliu vazineja.


su 120 ugiu ir 6 m taip, bet jau vasara i pabaiga, kek vaikas pavazines, o iki kito sezono ugtels.

ir esme ne metuose o ugyje. mano dukra irgi 120 cm ir turi dviratuka 20 coliu, bet teko "matuotis" su 20 coliu ratais viena modeliuka, tai kojom pedalu nepasieke, net sedyne nuleidus iki galo.
Atsakyti
QUOTE(Arbatyte @ 2015 08 23, 22:53)
Gal kas vIlniuj sportdirect renkat?


Ir as prisijungciau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 08 24, 18:00)
Gal kas esate pirkę dviratį 5 metų vaikui? Kaip suprantu reiktų su 15"-16" ratais ir dar papildomais šoniniam palaikymui. Gal kažką gero galit rekomenduot? Kaip kad tuos micro paspirtukus taip masiškai perkamus biggrin.gif

Reikia mergaitei, nuojauta kužda, kad nebus labai intensyviai drožiamas, bet būtų gerai, kad dar ir sesei liktų biggrin.gif

Mes pernai 5-meciui pirkom su 20" coliu ratais ir net manau galetu bur didesni siemet biggrin.gif jis 6 metu yra 130 ugio. Tai 5 gal kokie 122-125 buvo g.gif jokiu pagalbiniu ratuku jam jau nereikejo,seniai be ju moka smile.gif dvirati tikrai reik "matuotis", nepirkciau aklai tokio daikto schmoll.gif Mes n parduotuviu isnarsem,kol issirinkom tinkama.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti