Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

QUOTE(lankute @ 2015 08 26, 12:20)
merginos prisijungite prie Loft. Sale+ 50 proc nuolaida smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Aha, mano basutės jau dingo..
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2015 08 26, 12:16)
Drugstore  -15%off viskam,tik siandien 4u.gif



siunciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2015 08 26, 13:27)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Aha, mano basutės jau dingo..



as 3 karta bandau uzsisakyt, bet arba dingsta prekes, arba uzsakymas nesusirenka verysad.gif
Atsakyti
4u.gif
Gal kam reikia 14 dydžio šilkinės suknutės
https://www.nordstro...lor=GULFSTREAM#

Tik 8,99$
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lankute @ 2015 08 26, 12:49)
as 3 karta bandau uzsisakyt, bet arba dingsta prekes, arba uzsakymas nesusirenka  verysad.gif


Taip ir būna.. kartais greitai susirenka, o kartais ir nuplaukia viskas... Kaži ar daug trūksta, nes mano tik 2 megztukai dabar..
Atsakyti
Sveikos merginos..sakykit o is to myhabit kaip swarovskiai supakuoti ateina? Galvoju uzsakyt dovanom pora rinkiniu..bet vat idomiai kaip suoakuoti....

Beje sia savaite ka nors gausim?biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2015 08 26, 12:16)
Drugstore  -15%off viskam,tik siandien 4u.gif

O nuo raudonu kaina irgi ta nuolaidele bus? ax.gif prisireike philips elektroninio sepetelio, tik nebepamenu kuri reklamavo mergaites mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2015 08 26, 14:01)
Taip ir būna.. kartais greitai susirenka, o kartais ir nuplaukia viskas... Kaži ar daug trūksta, nes mano tik 2 megztukai dabar..



na gal dar kas prisijungs, susigundys papildoma 50 proc nuolaida nuo sale'o biggrin.gif
Atsakyti
Nuo kokio ūgio ten skaitoma TALL?

Regular suknių liemuo aukštokai man su 173 cm.
Atsakyti
QUOTE(lankute @ 2015 08 26, 13:43)
na gal dar kas prisijungs, susigundys papildoma 50 proc nuolaida nuo sale'o  biggrin.gif

Ir kai kuriems rūbeliams nuo pilnos kainos duoda papildomai 50 off drinks_cheers.gif
Atsakyti


Mergytes ,o 18 d. siuntos dar nesimato ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitti @ 2015 08 26, 13:19)
Sveikos merginos..sakykit o is to myhabit kaip swarovskiai supakuoti ateina? Galvoju uzsakyt dovanom pora rinkiniu..bet vat idomiai kaip suoakuoti....

Beje sia savaite ka nors gausim?biggrin.gif

Nesam pirke, tad nezinia
Atsakyti