Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Faustina2000 @ 2015 08 24, 20:29)
O man vaikiski asda ir tesco issitampo ziauriai, po skalbimo man is ju rubu nieko gero nelieka. To nera su next ir gap.
Matalan irgi geri rubai.


tesco mes mazai turim, tad nelabai pakomentuosiu (turiu tik sau striukiu, sukneliu - tai tikrai nesiojas puikiai), o va asda, buna maikiu vaikam, kur nusitampo greit, bet buna kad atnesioja 4 metus - skylutem sueina, bet nei isbluke, nei nusitampe... Timpu asdos turejom anksciau (dabar jau didele, nebeina su jom), pizamu, treningeliu, dzemperiukiu, paltuku, striukiu - tikrai nesiskundziu, visad panesiojus lieka ka parduoti, vienas kitas tik nebe... thumbup.gif Ai tesco apatiniai mergaitei labai patinka, kojinyciu turim ir asdos, ir tesco ir matalano - didelio skirtumo nejauciu - visos nesiojas puikiai 4u.gif
Papildyta:
Dabar galvoju del tos kokybes - gal tiesiog skirtingo amziaus tarpsnio rubelius aptarinejam, nexto maziukam - tikrai puiki kokybe, bet vyresniem - ne kazka... Paaugliui nupirkau maikiu - net skalbt nereikejo - rankoves issitampe, liko placios ir ilgis iki alkuniu, kaklas iki bambos vos ne ir pati maike trumpa, plati... Maziukam nesu nieko pirkus ir devejus - nes kai radau si "stebukla" - apsipirkinejima UK - maniskei gal jau 3-4 metai buvo...
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2015 08 24, 20:29)
O man vaikiski asda ir tesco issitampo ziauriai, po skalbimo man is ju rubu nieko gero nelieka. To nera su next ir gap.
Matalan irgi geri rubai.


man tesco irgi neatiko, CP puse bedos, bet irgi skystoki.
Patiko Gap, Carters thumbup.gif , dar cražy8 puse bedos

O dabar paauglystė ir kažkai neberandu kur pripratus, viskas "ne fashion" biggrin.gif
Atsakyti
Padekite, prasau ax.gif Jeigu amazon.de prisiregistruoti prie Prime narystes, tai visa menesi galima nemokamai siustis i LT?
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2015 08 24, 20:42)
man tesco irgi neatiko, CP puse bedos, bet irgi skystoki.
Patiko Gap, Carters  thumbup.gif , dar cražy8 puse bedos

O dabar paauglystė ir kažkai neberandu kur pripratus, viskas "ne fashion"  biggrin.gif


vat CP tik karta apsipirkau - kartot nesinorejo, Crazy8 viena suknele buvau nupirkus - net ziuret nebesinori ten - nes foto grazios, atrodo patraukliai, o kai gavau... Maniskes sudejimui ni kaip... Man atrodo kad ten daugiau stambesniem ir zemiem vaikuciam...


O su paaugliais tai jo... sudetingas reikalas - jiems dar nepasiuvo ir nesukure kas galetu buti nesiojama ar bent verta atkreipt demesi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 24 rugpjūčio 2015 - 19:48
QUOTE(Aggnesse @ 2015 08 24, 20:28)
labu,
gal kuri norėtų prisijungti prie užsakymo iš cocooncenter.co.uk? man trūksta 50 eurų iki nemokamo siuntimo, tad mielai priimčiau į kompaniją  4u.gif
miestas -Vilnius  ax.gif


mergaitės, neberašykite, jau užsakiau 4u.gif visoms labos nakties 4u.gif
Atsakyti
Labas, mergikės, kur perkate nukalkintojus kavos aparatams? Gal esat atradusios kokią pigesnę vietelę?
Atsakyti
Aš dar renku Cocon. Siųskit kaip tik kraunu krepšą, nes jau viskas veikia!
kryyste@gmail.com
Atsakyti
Merginos, parekomenduokit Lietuvoj viesbuti su all inclusive sistema? kaip tokiu ieskoti pvz. per booking.com? nerandu tokio punkto, kaip rasti tokio tipo viesbucius, jei tokiu butu musu Lietuvelej smile.gif aciu padejusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zittute: 24 rugpjūčio 2015 - 20:34
QUOTE(Kriiste @ 2015 08 24, 20:42)
tesco mes mazai turim, tad nelabai pakomentuosiu (turiu tik sau striukiu, sukneliu - tai tikrai nesiojas puikiai), o va asda, buna maikiu vaikam, kur nusitampo greit, bet buna kad atnesioja 4 metus - skylutem sueina, bet nei isbluke, nei nusitampe... Timpu asdos turejom anksciau (dabar jau didele, nebeina su jom), pizamu, treningeliu, dzemperiukiu, paltuku, striukiu - tikrai nesiskundziu, visad panesiojus lieka ka parduoti, vienas kitas tik nebe...  thumbup.gif  Ai tesco apatiniai mergaitei labai patinka, kojinyciu turim ir asdos, ir tesco ir matalano - didelio skirtumo nejauciu - visos nesiojas puikiai 4u.gif
Papildyta:
Dabar galvoju del tos kokybes - gal tiesiog skirtingo amziaus tarpsnio rubelius aptarinejam, nexto maziukam - tikrai puiki kokybe, bet vyresniem - ne kazka... Paaugliui nupirkau maikiu - net skalbt nereikejo - rankoves issitampe, liko placios ir ilgis iki alkuniu, kaklas iki bambos vos ne ir pati maike trumpa, plati... Maziukam nesu nieko pirkus ir devejus - nes kai radau si "stebukla" - apsipirkinejima UK - maniskei gal jau 3-4 metai buvo...

Dar pridursiu, kad kainų skirtumas tarp George Asda ir Next bei Gap neadekvatus, o kokybės skirtumo nėra, todėl šitose brangiose pardėse neperku, nes vaikai labai greitai išauga rūbus.

QUOTE(nieko_sau @ 2015 08 24, 20:42)
man tesco irgi neatiko, CP puse bedos, bet irgi skystoki.
Patiko Gap, Carters  thumbup.gif , dar cražy8 puse bedos

O dabar paauglystė ir kažkai neberandu kur pripratus, viskas "ne fashion"  biggrin.gif

Jūs gal nedaug Childrensplace, Crazy8 ir dar paminėsiu Gymboree rūbelių turėjot. Jų kokybė nereali, nesunešiojami. Nešioja mano dukra, po jos dukterėčia ir dar kitai kartai atiduoda. CP megztiniai nesunešiojami, Gymboree maikutės ne su lipdukais, o siuvinėtos, be galo gražios ir tvirtos, Crazy8 džinsai superiniai, yra labai kūdiems vaikams. Gaila toks USD kursas aukštas, pirkčiau tik ten.
Atsakyti
Gal kas užsakinėja iš sportsdirect?
Vilnius
Papildyta:
Gal kas užsakinėja iš sportsdirect?
Vilnius
Atsakyti
Kur maziems vaikuciams treningines kelnytes perkat? I darziuka reikia...
Atsakyti
QUOTE(zittute @ 2015 08 24, 22:34)
Merginos, parekomenduokit Lietuvoj viesbuti su all inclusive sistema? kaip tokiu ieskoti pvz. per booking.com? nerandu tokio punkto, kaip rasti tokio tipo viesbucius, jei tokiu butu musu Lietuvelej smile.gif aciu padejusioms  4u.gif

Abejoju ar tokiu pas mus yra schmoll.gif

Merginos,kaip su Tukiu atsiskaitot?Eurais per ta paysera?reiks uzsiregistruot jauciu...durnai,arba paypalas,kuris surija nemazai pinigo bekonvertuodamas,arba ta paysera...
Atsakyti