Įkraunama...
Įkraunama...

Vinilinė grindų danga (PVC)

Mes klijavom,o suneriamu neteko matyti.Jos gi plonos kaip linoleumas.

Jokiu pretenziju siai dangai neturime.Ne vienus metus naudojame,jokiu subraizymu nesimato,nors kasdien kedziu kojos stumdomos,suo begioja,vanduo buna issipila ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almonta: 04 rugsėjo 2016 - 20:17
QUOTE(Almonta @ 2016 09 04, 20:16)
Mes klijavom,o suneriamu neteko matyti.Jos gi plonos kaip linoleumas.

Jokiu pretenziju siai dangai neturime.Ne vienus metus naudojame,jokiu subraizymu nesimato,nors kasdien kedziu kojos stumdomos,suo begioja,vanduo buna issipila ir pan.

O kokios firmos jūsų danga? Labai būtų smalsu pamatyti nuotraukytę :)
Atsakyti
QUOTE(Deimantyte @ 2016 09 04, 21:42)
O kokios firmos jūsų danga? Labai būtų smalsu pamatyti nuotraukytę :)

Mes pirkom cia:
pvc danga
Kitoje vietoje klijavome truputi pigesne Cekiska Pvc danga,kokybe panasi,taciau sunkiau kllijavosi.Klijus pirkome pirmoje minetoje imone.Tiesa,kai neuzteko specialiu kliju,pabaigeme klijuoti lipalu-kol kas laiko.


Atsakyti
QUOTE(Deimantyte @ 2016 08 16, 20:32)
Gal dar kas atsilieps kas vinilinę dangą turi namuose? Mes taip pat linkstam prie šios dangos, pas mus visur šildomos grindys, tai galvojam, kad neblogas variantas. Tik mane šiek tiek neramina jos sudėtis, tikiuos neskleidžia ji į aplinką kenksmingų medžiagų :)
Beje, būtų labai smalsu, jei kas pasidalintumėte vinilinės dangos nuotraukomis iš savo namų :)

mes turim visam bute, išskyrus vonią.
Lentelės puikios, labai džiaugiuosi smile.gif šilta, gražu, jokio kvapo tikrai smile.gif
Atsakyti
buvau užsimaniusi iš aš jų, vien dėl šilumos pralaidumo, nes pirmame aukšte visur šildomos grindys, bet kai nuvažiavau gyvai pamatyti pas draugę, gavau lengva šoka ( nebuvo išklota) blush2.gif tai man labiau primine plastmase, nei normalias grindis blush2.gif dabar važiuosiu pažiūrėti kaip jos atrodo išklotos biggrin.gif
Atsakyti
Ma šokas buvo-kai laminato kruva pamaciau - Popierius smile.gif
Kai išklojo- grindys.
Bet su PVC - nesulyginama.

QUOTE(Šokoladė @ 2016 09 08, 10:20)
buvau užsimaniusi iš aš jų, vien dėl šilumos pralaidumo, nes pirmame aukšte visur šildomos grindys, bet kai nuvažiavau gyvai pamatyti pas draugę, gavau lengva šoka ( nebuvo išklota) blush2.gif  tai man labiau primine plastmase, nei normalias grindis blush2.gif dabar važiuosiu pažiūrėti kaip jos atrodo išklotos biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 09 08, 13:03)
Ma šokas buvo-kai laminato kruva pamaciau - Popierius smile.gif
Kai išklojo- grindys.
Bet su PVC  - nesulyginama.

kiekvienam savo, gal geriau tada ant popieriaus vaikščiosiu nei ant plastmases...vis naturaliau... sakau nepatiko, bet dar pažiūrėsiu kaip išklota ta viniline danga atrodo...mažu pradės patikti...viniline danga nesenai pradeta prekiauti tai labai mažai apie ja kas išvis žino... o ir ta sudetis jų na ką aš žinau ir pasakymas neturėtų kenkti jau labai daug ka sako, neturėtų kenkti ar nekenkia? tai dvi skirtingos savokos...
Atsakyti
Viskas kenkia, tik nezinom kiek smile.gif
Dangos sertifikuotos, su saugos lapais. Metus naudoju - jookiu nusiskundimu.
Net keiciau viena lentele - islupi, iklijuoji nauja ir viskas.
Atrodymas, dar ne viskas, eksploatacija-viskas.

QUOTE(Šokoladė @ 2016 09 08, 11:11)
kiekvienam savo, gal geriau tada ant popieriaus vaikščiosiu nei ant plastmases...vis naturaliau... sakau nepatiko, bet dar pažiūrėsiu kaip išklota ta viniline danga atrodo...mažu pradės patikti...viniline danga nesenai pradeta prekiauti tai labai mažai apie ja kas išvis žino... o ir ta sudetis jų na ką aš žinau ir pasakymas neturėtų kenkti jau labai daug ka sako, neturėtų kenkti ar nekenkia? tai dvi skirtingos savokos...

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 09 08, 13:18)
Viskas kenkia, tik nezinom kiek smile.gif
Dangos sertifikuotos, su saugos lapais. Metus naudoju - jookiu nusiskundimu.
Net keiciau viena lentele - islupi, iklijuoji nauja ir viskas.
Atrodymas, dar ne viskas, eksploatacija-viskas.

o tai kodel ta viena lentele keitete?
man turi būti ir vaizdas mirksiukas.gif
Atsakyti
sugadinau, stumiant sofa su išlindusiu varžtu ax.gif

QUOTE(Šokoladė @ 2016 09 08, 11:25)
o tai kodel ta viena lentele keitete?
man turi būti ir vaizdas  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 09 08, 12:11)
kiekvienam savo, gal geriau tada ant popieriaus vaikščiosiu nei ant plastmases...vis naturaliau... sakau nepatiko, bet dar pažiūrėsiu kaip išklota ta viniline danga atrodo...mažu pradės patikti...viniline danga nesenai pradeta prekiauti tai labai mažai apie ja kas išvis žino... o ir ta sudetis jų na ką aš žinau ir pasakymas neturėtų kenkti jau labai daug ka sako, neturėtų kenkti ar nekenkia? tai dvi skirtingos savokos...


Man tai jos gražiai atrodo, bet jų sudėtis tik ir kelia neriama. Vis dar renkamės tarp vinilo ir ekologiško laminato smile.gif
Atsakyti
Sveiki, ir as galvoju apie sias grindis. Pirmiausiai tai virtuve su svetaine bendroje erdveje ir nenoriu virtuvej deti plyteliu, man tas sudurimas nepatinka, o parketas ar kazkas panasaus virtuveje labai tepu butu. + yra suo.

Sakykite kurie gamintojai yra patikimi, gera gaminiu kokybe. Gal yra Vokietijoje gaminanciu? Aciu.
Atsakyti