Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 32, rugsėjis

QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 09:02)
keliu planus:

O gal galit planą iš viršaus su matmenimis įketi?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 09 06, 09:01)
Na taip, papildomų pasivaikščiojimų tokiu atveju nereikės  biggrin.gif .
Planą aš kažkiek prisimenu, tai ir neprašau papildomai kelt - nors jis tikrai nepatrukdytų, kad kiti bendrą vaizdą žinotų/prisimintų. Dar pamenu, kad pas mamaSandra tikrasis pietų stalas (ar svečių, ar šventinis - net nežinau kaip jį pavadinti...) planuojamas išvis už jūrų marių, pereinant svetainę. Aš mamaSandra virtuvę būč planavusis kiek kitaip, greičiausia su sala viduryje, nes kam tas antras pietų stalas namuose unsure.gif , svetainę keitus su valgomuoju vietomis... Bet greičiausia šeimininkė turi svarių priežasčių, dėl ko darė kitaip 4u.gif .

Juodai, gyveni ir svajoji, o svajones keičiasi :)
nebežinau ar benoriu to dižiojo pietų stalo kai virtuvėje puikiai telpa normalus, didelis apvalus stalas g.gif
o ir pabuvus daugiau šiam name visai nesinori namie kiurksot, norisi stalą lauke statyt, o dar tam stalui ir atskirą namuką - pavėsinę pastatyt, taigi priimu visas Jūsų įžvalgas ką keist virtuvėje, nes laikas jau kaip ir spaudžia...

Vienintelio daikto pakeist negaliu - plautuvės ir kaitlentės vietos
Atsakyti
Sveikos! 4u.gif
Patarkit prašaau baldininkus Vilniuje arba, jog pagaminę surinktų baldus Vilniuj.. Maniškiai pralaukus porą mėnesių vakar preiškė, jog kaina kils smarkiai ir gamins virtuvę dar 3 mėnesius unsure.gif žodžiu su jais kaip diena, taup naujiena, o mano nervų likučiai jau irgi senka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miliani* @ 2016 09 06, 09:06)
Sveikos!  4u.gif
Patarkit prašaau baldininkus Vilniuje arba, jog pagaminę surinktų baldus Vilniuj.. Maniškiai pralaukus porą mėnesių vakar preiškė, jog kaina kils smarkiai ir gamins virtuvę dar 3 mėnesius  unsure.gif  žodžiu su jais kaip diena, taup naujiena, o mano nervų likučiai jau irgi senka  biggrin.gif

Kas čia per baldininkai? Paviešinkit. Sutarties nebuvot pasirašę?
Savo virtuvės gamintojo nesiūlysiu, nes laukti reikės kokius 4 mėnesius, tačiau vienus tokius neblogus (rekomendavo baldų projektuotojas), kurie termina 2 mėn įvardijo, tiesa ne virtuvei, o dideliam svetainės baldui (kaina prilygsta virtuviniam biggrin.gif ) - pabandykit pasidomėti jais - šie baldininkai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 08:02)


Juodai teisi, virtuvę galima buvo kiek kitaip perplanuoti. Nu bet ne apie tai klausimas buvo.
MANO SUBJEKTYVI NUOMONĖ: Šaldytuvą daryčiau prie tolimesnės sienos, viename bloke su orkaite. Yra kaip yra, bet jis prašosi ten. O apie vaikščiojimą reikėjo galvoti arba planuojant/statant erdvę arba reikia keisti visą virtuvės konsepciją. Gal ir nebus patogumo ir ergonomiškumo viršūnė, bet visur būna savi kabliukai, o prie vaikščiojimo priprasite. Rimtai. Pamėginkite toje erdvėje dabar pasivaikščioti, jeigu nepasirodys klaikiai nepatogu, tai ir darykite, tuo labiau jog norite/galite sau leisti dvidurį šaldytuvą. Man jis gėris, bet gal todėl, kad niekaip negaliu sau tokio leisti lotuliukas.gif pradėčiau rinktis, gal ir persigalvočiau, bet šiandien dienai aš tikrai pavaikšiočiau šiek tiek daugiau dėl tokio daikto virtuvėje.

Papildyta:
QUOTE(Miliani* @ 2016 09 06, 08:06)
Sveikos!  4u.gif
Patarkit prašaau baldininkus Vilniuje arba, jog pagaminę surinktų baldus Vilniuj.. Maniškiai pralaukus porą mėnesių vakar preiškė, jog kaina kils smarkiai ir gamins virtuvę dar 3 mėnesius  unsure.gif  žodžiu su jais kaip diena, taup naujiena, o mano nervų likučiai jau irgi senka  biggrin.gif


Nabukas, jei pinigai ne problema.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 09:05)
Vienintelio daikto pakeist negaliu - plautuvės ir kaitlentės vietos

Man norėtųsi šaldytuvą kelti prie svetainės sienutės (bet kaitlentė nejudinama ...), nes dabar jis toli einat iš svetainės, iš kitų kambarių - šaldytuvas darinėjamas ne tik šeimininkaujant, bet ir prabėgant iš kitur mirksiukas.gif . Jei kelti prie kitos sienos, tai jis gausis išvis kaip kitoj respublikoj, nes tas matmuo tarp sienų 6710mm reiškia, kad iki šaldytuvo nuo likusios virtuvės mažiausia 5,5m reiks pėdinti blink.gif ...
Kokį gartraukį planuojat?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 08:05)
Juodai, gyveni ir svajoji, o svajones keičiasi :)
nebežinau ar benoriu to dižiojo pietų stalo kai virtuvėje puikiai telpa normalus, didelis apvalus stalas  g.gif
o ir pabuvus daugiau šiam name visai nesinori namie kiurksot, norisi stalą lauke statyt, o dar tam stalui ir atskirą namuką - pavėsinę pastatyt, taigi priimu visas Jūsų įžvalgas ką keist virtuvėje, nes laikas jau kaip ir spaudžia...

Vienintelio daikto pakeist negaliu - plautuvės ir kaitlentės vietos


PIRMA ŠOVUSI ĮŽVALGA lotuliukas.gif
nėra matmenų, bet tokioje virtuvėje daryčiau salą per vidurį, ten kur dabar plautuvė su kaitlente - bloką su visai šaldytuvais ir orkaitėm, o už salos, kur dabar aukštų baldų blokas - valgomojo stalą. Aišku, idealu būtų saloje susitalpinti kriauklę ir viryklę, bet jeigu nieko keisti nebegalima, gal ten telpa ir šaldytuvas ir orkaitė su kuo ten pas jus ir viryklė su kriauklę vienoje eilėje? tarp viryklės ir kriauklės turėtų likti darbastalio.
nu čia gal ir kvaila idėja, bet išleidžiu ją į eterį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 09 06, 09:04)
O gal galit planą iš viršaus su matmenimis įketi?

kad matmenys lyg matosi, piesta buvo "uzkelus" dwg failą
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 09 06, 08:20)
Man norėtųsi šaldytuvą kelti prie svetainės sienutės (bet kaitlentė nejudinama ...), nes dabar jis toli einat iš svetainės, iš kitų kambarių - šaldytuvas darinėjamas ne tik šeimininkaujant, bet ir prabėgant iš kitur  mirksiukas.gif . Jei kelti prie kitos sienos, tai jis gausis išvis kaip kitoj respublikoj, nes tas matmuo tarp sienų 6710mm reiškia, kad iki šaldytuvo nuo likusios virtuvės mažiausia 5,5m reiks pėdinti blink.gif ...
Kokį gartraukį planuojat?


čia kaip, tipo laidas iki rozetės per trumpas? Ar kokios dujos jau atvestos?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 09 06, 09:20)
Man norėtųsi šaldytuvą kelti prie svetainės sienutės (bet kaitlentė nejudinama ...), nes dabar jis toli einat iš svetainės, iš kitų kambarių - šaldytuvas darinėjamas ne tik šeimininkaujant, bet ir prabėgant iš kitur  mirksiukas.gif . Jei kelti prie kitos sienos, tai jis gausis išvis kaip kitoj respublikoj, nes tas matmuo tarp sienų 6710mm reiškia, kad iki šaldytuvo nuo likusios virtuvės mažiausia 5,5m reiks pėdinti blink.gif ...
Kokį gartraukį planuojat?

tas matmuo iki kitos kazkokios sienos buvo, tarp baldų grubiai 3,5 gaunasi
ka galiu pasakyt, kol negyvenu, staybu metu pasivaikstau - visai neatrodo tas atsumas man didelis, o kaip veliau bus - kas zino.
as kaip tik svarsciau, kad verciau kaitlente toj vietoj uz sienutes nei saldytuvas, nes ant kaitlentes koks puodas padetas nuo svetaines jei matysis tai nekas, o nuo svetaines matomas saldytuvas gal ne tokia blogybe, bet....o jei jis i mane spoksos savo dvidurem akim ir vilios, vilios lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(longger @ 2016 09 06, 09:25)
PIRMA ŠOVUSI ĮŽVALGA  lotuliukas.gif

nu čia gal ir kvaila idėja, bet išleidžiu ją į eterį  biggrin.gif

apie salą galvojau, bet ji man labiau reikalinga būtų kaip papildomas darbastalis arba tiesiog virtuvės "uždengimui" nuo pašalinių akių iš svetainės pusės.
Kadangi sala ne kažkoks ypatingos paskirties baldas - jos išgryninimo klausimą nutariau atidėti ateičiai.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 08:28)


į 5295mm teoriškai telpa ir dvivėris šaldytuvas ir viryklė ir kriauklė ir aukštų baldu integruotai BT du blokai po 60cm. Tarp salos ir sienos jums liktų ~2,5m. nėra daug, bet stalą galima daryti arčiau lango, o salą trumpesnę. Teoriškai telpa, o praktiškai reikia pasibraižyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 09 06, 09:28)
čia kaip, tipo laidas iki rozetės per trumpas? Ar kokios dujos jau atvestos?

gartraukio kaminas per stogą išvestas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 06 rugsėjo 2016 - 08:37