Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 32, rugsėjis

QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 08:37)
gartraukio kaminas per stogą išvestas  rolleyes.gif


lankstų vamzdį gartraukiui tik pyst po gipso lubom ir pasistumia tas gartraukis kur tik nori. Geriausia ø160mm, kad mažiau triukšmautų. Arba gartraukį daryti be išmetimo į lauką. O jeigu labai norisi natūralios ventiliacijos - toje šahtoje atskirą ištraukimo ventiliatorių pasistatyti galima.
Nepykit, bet mane biesina, kai meistrai pradeda man aiškinti, kaip čia neįmanoma tas arba anas. Prieš 3000metų žmonės rankom piramides Egipte statė. Va ten yra neįmanoma. O gartraukį patraukti - nu sorry, tiek sprendimų yra. Nebent noro nėra. Tada jo.
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 09 06, 09:37)
į 5295mm teoriškai telpa ir dvivėris šaldytuvas ir viryklė ir kriauklė ir aukštų baldu integruotai BT du blokai po 60cm. Tarp salos ir sienos jums liktų ~2,5m. nėra daug, bet stalą galima daryti arčiau lango, o salą trumpesnę. Teoriškai telpa, o praktiškai reikia pasibraižyti  4u.gif


nelabai...
skaičiuojant nuo terasos durų:
120 šaldytuvas tada nedidelis tarpelis ~15cm tada praustuvė...
kriauklės vamzdžiai gaunasi jog per arti šaldytuvo išvesti, tad gaunasi keli variantai:
1. perkelt šaldytuvą prie kitos sienos;
2. mažinti šaldytuvo plotį;

dėl perkėlimo prie kitos sienos aš dar svarstau ir iš estetinės pusės - lyg ir gražiau kai visa eilė spintelių vienoda, be aukštų detalių (šaldytuvo)

todėl ir klausiu jūsų: ar rinktis praktinę pusę, nes lyg ir patogu arčiau ar grožį?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 08:36)
Kadangi sala ne kažkoks ypatingos paskirties baldas - jos išgryninimo klausimą nutariau atidėti ateičiai.


mano galva jūs labai klystate. Tai toooooks baldas, toks akcentas, nuo kurio tikrai priklauso labai daug.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 09:36)
as kaip tik svarsciau, kad verciau kaitlente toj vietoj uz sienutes nei saldytuvas, nes ant kaitlentes koks puodas padetas nuo svetaines jei matysis tai nekas, o nuo svetaines matomas saldytuvas gal ne tokia blogybe, bet....o jei jis i mane spoksos savo dvidurem akim ir vilios, vilios  lotuliukas.gif

Įdomu, kokiu būdu Jūs tai matysite, jei svetainė apačioj kairiau? Įeinant į namus - taip, tačiau iš svetainės mano nuomone niekas nesimato schmoll.gif ... Gal tik orkaitės kraštelis.
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 09:36)
Kadangi sala ne kažkoks ypatingos paskirties baldas - jos išgryninimo klausimą nutariau atidėti ateičiai.

Na nežinau, visi mes skirtingi, tačiau man sala - dar ir koks ypatingas baldas. Praktiškai namų ašis. Jei jos nebūtų, būtų nuobodybė... Kad ir dabar kompas ant salos padėtas, tupiu sau ant kėdutės, kavutę geriu, gaminu pietus ir rašinėju bigsmile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 06 rugsėjo 2016 - 08:51
QUOTE(longger @ 2016 09 06, 09:46)
lankstų vamzdį gartraukiui tik pyst po gipso lubom ir pasistumia tas gartraukis kur tik nori. Geriausia ø160mm, kad mažiau triukšmautų. Arba gartraukį daryti be išmetimo į lauką. O jeigu labai norisi natūralios ventiliacijos - toje šahtoje atskirą ištraukimo ventiliatorių pasistatyti galima.
Nepykit, bet mane biesina, kai meistrai pradeda man aiškinti, kaip čia neįmanoma tas arba anas. Prieš 3000metų žmonės rankom piramides Egipte statė. Va ten yra neįmanoma. O gartraukį patraukti - nu sorry, tiek sprendimų yra. Nebent noro nėra. Tada jo.

namas vieno aukšto, tad gartraukis išvestas per apšiltinimo konstrukciją tiesiai per stogą laukan.
Norint stumti šonan reiktų praktiškai pekrelt visą konstrukciją šonan, o to nelabai nori MB daryt, kad nepažeist namo sandarumo...
Lubos medinės, neturim jokio tarpo po jomis, kad galėtume ten sumeistravot kokią alkūnę ir pan...

Juodai, gatraukį įsivaizduoju tokio tipo
http://euronics.ie/u...183_600x800.jpg

o ir visas mano virtuvinis kaimisko tipo, su gilia dviguba belfast tipo kriaukle, galimai range tipo virykle
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 09:51)
namas vieno aukšto, tad gartraukis išvestas per apšiltinimo konstrukciją tiesiai per stogą laukan.
Norint stumti šonan reiktų praktiškai pekrelt visą konstrukciją šonan, o to nelabai nori MB daryt, kad nepažeist namo sandarumo...

Tai namas jau nesandarus, jei gartraukio anga išvesta laukan... ax.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 09:51)
Juodai, gatraukį įsivaizduoju tokio tipo
http://euronics.ie/u...183_600x800.jpg

O Jūsų neerzins toks vienišas gartraukio vaizdas ant tos didelės sienos? Nieko ten netruks?
Papildyta:
QUOTE(Miliani* @ 2016 09 06, 09:06)
Sveikos!  4u.gif
Patarkit prašaau baldininkus Vilniuje arba, jog pagaminę surinktų baldus Vilniuj.. Maniškiai pralaukus porą mėnesių vakar preiškė, jog kaina kils smarkiai ir gamins virtuvę dar 3 mėnesius  unsure.gif  žodžiu su jais kaip diena, taup naujiena, o mano nervų likučiai jau irgi senka  biggrin.gif

Kukūūū 4u.gif . Kaip čia dabar yra - pabėdavojot ir dingot :). Info gavot, prašau pasidalinti savąja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 09 06, 09:58)
Tai namas jau nesandarus, jei gartraukio anga išvesta laukan...  ax.gif
O Jūsų neerzins toks vienišas gartraukio vaizdas ant tos didelės sienos? Nieko ten netruks?
Papildyta:

Kukūūū  4u.gif . Kaip čia dabar yra - pabėdavojot ir dingot :). Info gavot, prašau pasidalinti savąja  ax.gif

tai gal gartraukis bus sandarus? su atbuliniais vižtuvais, sklendem ir pan :)
jei sklyle stoge yra tai dar nereiškia, kad namas nesandarus, nes tokiu atveju ir rekuperatoriaus, vėdinimo sistemos negali statyt :)
bet ne apie tai
galvoju dėl gartraukio, greičiausiai erzins, todėl "palygint" vaizdą planavau kabint kelias lentynas
kazkas panasaus
http://www.houzz.com...hen-other-metro
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 09 06, 09:12)
Kas čia per baldininkai? Paviešinkit. Sutarties nebuvot pasirašę?
Savo virtuvės gamintojo nesiūlysiu, nes laukti reikės kokius 4 mėnesius, tačiau vienus tokius neblogus (rekomendavo baldų projektuotojas), kurie termina 2 mėn įvardijo, tiesa ne virtuvei, o dideliam svetainės baldui (kaina prilygsta virtuviniam biggrin.gif ) - pabandykit pasidomėti jais - šie baldininkai  4u.gif

Šie
http://www.kbaldai.info/Kontaktai/
Nebuvom sutarties pasirašę, nes nuo liepos mėnesio kasdien skambindavau ir jie vis buvo suuuper užsiėmę, ir kartojo, kad nesijaudinčiau baldus jir vistiek gamina.. Bet vakar išaušo diena kai pasirodė, jog net nepradėjo biggrin.gif
Ačiū, bandysiu susisiekti 4u.gif

QUOTE(Juodai @ 2016 09 06, 09:58)

Kukūūū  4u.gif . Kaip čia dabar yra - pabėdavojot ir dingot :). Info gavot, prašau pasidalinti savąja  ax.gif

Dalinuos..
Šiandien vienam baldininkui nusiunčiau ju daryta projekta, tai jis net juoktis pradejo..
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 10:08)
tai gal gartraukis bus sandarus? su atbuliniais vižtuvais, sklendem ir pan :)

Taip taip :). Bet rengiant rekpureracinę sistemą galima buvo apsieiti ir be skylės stoge - bet tikrai čia ne apie tai 4u.gif
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 10:08)
galvoju dėl gartraukio, greičiausiai erzins, todėl "palygint" vaizdą planavau kabint kelias lentynas
kazkas panasaus
http://www.houzz.com...hen-other-metro

Mėgstat dulkes valinėtis? ax.gif Tokias riebesnes, nes ant lentynų prie viryklės jos tokios ir bus unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Miliani* @ 2016 09 06, 10:10)
Šiandien vienam baldininkui nusiunčiau ju daryta projekta, tai jis net juoktis pradejo..

A ko dabar? Įkelkit čia, pasijuoksim kartu biggrin.gif ... O gal ką ir pataisysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 06 rugsėjo 2016 - 09:19
QUOTE(Juodai @ 2016 09 06, 10:19)
Taip taip :). Bet rengiant rekpureracinę sistemą galima buvo apsieiti ir be skylės stoge -  bet tikrai čia ne apie tai 4u.gif

Mėgstat dulkes valinėtis? ax.gif  Tokias riebesnes, nes ant lentynų prie viryklės jos tokios ir bus unsure.gif

Juodai, nugi kaip sugebat - tiesiai į taikinį...
nemėgstu valinėtis, bet gal pas mane dulkių nebus ir riebalų lotuliukas.gif
dėl rekuperacinės - kai projektavom, sakė visvien gartraukiui reikia tos skylės, aš irgi maniau jog gal galiu apsieit ir su tokiu, kur neturi išvedimo, o ir pinigų darbams, kaminėliui būčiau krūvą sutaupius.

Nu ką darysi - yra kaip yra, o iš tamstos komentaro turėčiau spėt jog reikia apie viršutines spinteles pagalvot?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 09 06, 10:21)

A ko dabar? Įkelkit čia, pasijuoksim kartu  biggrin.gif ... O gal ką ir pataisysim  mirksiukas.gif

Na, pasijuokim biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miliani*: 06 rugsėjo 2016 - 09:25
QUOTE(Miliani* @ 2016 09 06, 10:10)

Na ir gerai, kad nebuvo pradėję, nes pagal jų galeriją matosi, kad visokių pievų prigaminę doh.gif . Nepergyvenkit, paieškokit kitų (jų tikrai daug yra), sutarkit kainą ir BŪTINAI pasirašykit sutartį.
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 10:23)
dėl rekuperacinės - kai projektavom, sakė visvien gartraukiui reikia tos skylės, aš irgi maniau jog gal galiu apsieit ir su tokiu, kur neturi išvedimo, o ir pinigų darbams, kaminėliui būčiau krūvą sutaupius.

Nelabai supratau, kodėl tos skylės vistiek reikėjo, bet... tikrai jau. Kaip yra, taip.

QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 06, 10:23)
Nu ką darysi - yra kaip yra, o iš tamstos komentaro turėčiau spėt jog reikia apie viršutines spinteles pagalvot?

Kodėl gi ne? Ar Jūs alergiška joms? biggrin.gif
Gal ir šaldytuvas galėtų likti ten kur yra, nereiktų lakstyti per daug - kai prireiks, pasivaikščiosit po pušynėlį (ar gerai pamenu, kad turėsit tokį, ar maišau kažką g.gif ).
Atsakyti