Įkraunama...
Įkraunama...

Vidaus durys 2

Kokias duris rinktis, jei namie yra gyvūnų (aštrianagė katė)? Mąsčiau apie ne pigiausias laminuotas, bet turbūt būtų greitai supartalintos ax.gif Vieta - senos statybos daugiabutis. Domintų optimalus kainos ir kokybės santykis.
Atsakyti
Gal kas pasidalintu kontaktais i AZ del duru pagaminimo Kaune ir aplink? viso 9 vnt. Kazkaip po 500 eur/vnt atsoka fantazija...
Atsakyti
Kaip jau kažkada minėjau, pagaliau galiu parašyti atsiliepimą apie Durų galeriją 4u.gif
Didžiausias minusas - vėlavimai ir prasti jų komunikacijos/administravimo įgūdžiai. Skambino telefonu ne tuo, kuris buvo užrašytas užsakymo lape..dėl tos viskas nusitęsė į 30 d. vėlavimą.. Galiausiai prie tų 30 d. dar prisidėjo 16 d. vėlavimas cool.gif .. Keista kad vis žadėdavo, kad jau kitą antradienį tikrai bus.. nu po to antradienio, kitą antradienį bus.. Tas tikrai vargino ir gaišino mus unsure.gif Durys eko faneruotės.. na neypatingos jos, kokybė - dar kelios dienos jos pas mus, bet kaip ir pusė bėdos 4u.gif prikibti neturiu prie ko..žiūrėsim, kaip bus gyvenant 4u.gif montavimą ėmėm iš jų.. tai vargo vėl buvo.. Montuotojui reikėjo pirštu badyt - kad durys neatsidaro unsure.gif kad ten ir ten kliūva unsure.gif kad ten pamiršo priklijuot unsure.gif ir kad ten sukalė vinis su galvutėmis, kurios visos matosi blink.gif .. vietoj žadėtos dienos darbo (trys durys), viskas užsitempė į geras dvi dienas.. Nors meistras iš pažiūros atrodo tvarkingas (pasižiūrėjus į žmogų), sugebėjo sujaukt ir prišiukšlint visus namus.. unsure.gif Taip kad montavimas nuvylė...betttt po ilgo laukimo turim duris, tai čia gera visos istorijos pusė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 09 20, 14:31)
Kaip jau kažkada minėjau, pagaliau galiu parašyti atsiliepimą apie Durų galeriją 4u.gif
Didžiausias minusas - vėlavimai ir prasti jų komunikacijos/administravimo įgūdžiai. Skambino telefonu ne tuo, kuris buvo užrašytas užsakymo lape..dėl tos viskas nusitęsė į 30 d. vėlavimą.. Galiausiai prie tų 30 d. dar prisidėjo 16 d. vėlavimas cool.gif .. Keista kad vis žadėdavo, kad jau kitą antradienį tikrai bus.. nu po to antradienio, kitą antradienį bus.. Tas tikrai vargino ir gaišino mus unsure.gif  Durys eko faneruotės.. na neypatingos jos, kokybė - dar kelios dienos jos pas mus, bet kaip ir pusė bėdos 4u.gif  prikibti neturiu prie ko..žiūrėsim, kaip bus gyvenant 4u.gif  montavimą ėmėm iš jų.. tai vargo vėl buvo.. Montuotojui reikėjo pirštu badyt - kad durys neatsidaro unsure.gif  kad ten ir ten kliūva unsure.gif kad ten pamiršo priklijuot unsure.gif ir kad ten sukalė vinis su galvutėmis, kurios visos matosi blink.gif .. vietoj žadėtos dienos darbo (trys durys), viskas užsitempė į geras dvi dienas.. Nors meistras iš pažiūros atrodo tvarkingas (pasižiūrėjus į žmogų), sugebėjo sujaukt ir prišiukšlint visus namus..  unsure.gif  Taip kad montavimas nuvylė...betttt po ilgo laukimo turim duris, tai čia gera visos istorijos pusė 4u.gif

saulytee, o man duris pristate 2 savaitem anksciau nei buvo zadeta ir jau skambina, sako, ryt norim montuoti, pala pala, sakau, man reik dar jums sumoket is pradziu biggrin.gif tai montuos rytoj, galesiu ir as palikti atsiliepima 4u.gif
Atsakyti
O mes esam labai patenkinti Stabro durimis, suleidimai idealiai, durys grazios, montavimas be priekaistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 26, 12:25)
saulytee, o man duris pristate 2 savaitem anksciau nei buvo zadeta ir jau skambina, sako, ryt norim montuoti, pala pala, sakau, man reik dar jums sumoket is pradziu  biggrin.gif tai montuos rytoj, galesiu ir as palikti atsiliepima  4u.gif


labai tikiuosi, kad Jums bus viskas gerai 4u.gif mes ir gerų atsiliepimų apie juos girdėjom.. bet vat kaip mums gavosi mirksiukas.gif nežinau, gal dėl to, kad nestandartai buvo durys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 10 26, 10:34)
O mes esam labai patenkinti Stabro durimis, suleidimai idealiai, durys grazios, montavimas be priekaistu smile.gif

Kokios durys, kiek mokejote, kiek laiko gamino? Gal galima foto? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 10 26, 13:39)
labai tikiuosi, kad Jums bus viskas gerai 4u.gif  mes ir gerų atsiliepimų apie juos girdėjom.. bet vat kaip mums gavosi mirksiukas.gif  nežinau, gal dėl to, kad nestandartai buvo durys  unsure.gif

Sveiki smile.gif man jau sumontavo, mano praktiska visiska jusu priesingybe:pagamino ir pristate 2 savaitem anksciau, montuoti norejo praktiskai kita diena. Meistras po saves siuksliu beveik nepaliko, na praslaviau, duru nedejo ant sienu, labai saugojo viska. Sumontuota mano akim neblogai, mano akis nepastebi jokiu kliurku. Pacios durys baltos, grazios, be defektu. Rankenos gana nebrangios bet irgi nei barska nei ka. As lb patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 10 26, 11:34)
O mes esam labai patenkinti Stabro durimis, suleidimai idealiai, durys grazios, montavimas be priekaistu smile.gif



QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 27, 16:24)
Sveiki  smile.gif man jau sumontavo, mano praktiska visiska jusu priesingybe:pagamino ir pristate 2 savaitem anksciau, montuoti norejo praktiskai kita diena. Meistras po saves siuksliu beveik nepaliko, na praslaviau, duru nedejo ant sienu, labai saugojo viska. Sumontuota mano akim neblogai, mano akis nepastebi jokiu kliurku. Pacios durys baltos, grazios, be defektu. Rankenos gana nebrangios bet irgi nei barska nei ka. As lb patenkinta  smile.gif


Būtų labai faina tokie atsiliepimai su vaizdine medžiaga. Nes durų rinkimasis dar prieš akis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 27, 16:51)
Būtų labai faina tokie atsiliepimai su vaizdine medžiaga. Nes durų rinkimasis dar prieš akis 4u.gif

Pas mane labai paprastas variantas ir dar nuotraukos kokybe ne kazka:
user posted image

kaina buvo labai draugiska.
Daugiau jie turi savo puslapy smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 27 spalio 2016 - 17:31
QUOTE(rosenda @ 2016 10 27, 15:04)
Kokios durys, kiek mokejote,  kiek laiko gamino? Gal galima foto?  biggrin.gif

Duris uzsakinejau anksti, todel jie manes lauke, ne as ju biggrin.gif kai pasakiau, kad reikia ir atveze, montavimui priekaitu jokiu, idealiai suleista, ideliai cm , mm, turiu tik tokias foto, be apdailos
http://www.part.lt/p...812843fc287.jpg
duru labai daug pas mus, tad kaina paderinom uz 440, nestandartas aukscio, azuolo faneruote su rankenom, slenksciukais ir viskuo tokia duru kaina gavosi, spalva dare gal 10 kartu, kol man itiko biggrin.gif patenkinta ir pacio meistro darbu, ir seimininko, kuris stengesi, akd rastume idealu varianta
Atsakyti
knopke, dėkui, smagu kad patenkinti...
Mes su vienais jau kaip ir sutarę, bet pradeda uzknist biski, tai galvosiu dar.. Jei ką per 5-6savaites kažin padarytų smile.gif?
Atsakyti