Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 3 tema

Jo, pigenoms tai dažymas gera išeitis. Ypač tokioms, kur vis tiek tik neilgam - pvz. vaikų kambariui ar šiaip kol nusibos...
Atsakyti
Moterus? Aš čia apie restauravimą.

Žo, nusipirkau aš tris senas apipezusias kėdes. Apipezimas man nė motais, mėgstu tokias. Bet jos kliba biggrin.gif Pirmyn - atgal, kaip kad koks debilas būtų ant jų supęsis biggrin.gif

Ką daryt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 09 23, 18:27)
Moterus? Aš čia apie restauravimą.

Žo, nusipirkau aš tris senas apipezusias kėdes. Apipezimas man nė motais, mėgstu tokias. Bet jos kliba biggrin.gif Pirmyn - atgal, kaip kad koks debilas būtų ant jų supęsis biggrin.gif

Ką daryt? biggrin.gif


išardyt kur kliba, gerai ištept medžio klijais ir vėl atgal suleist (su sąlyga kad tai ne varžtais susukta kėdė). Jei labai dideli plyšiai tai gali tekt medžio kliju su pjuvenom pamaišyt ir prigrūst...
Iš mano patirties,- kartais nepadeda, tada tenka jau varžtais susukiot, kas vaizdo tikrai nepapuošia unsure.gifo kartais ir tai nepadeda. Man dėl tokios priežasties teko bent 4 kėdes išmest, tik tiek, kad jų nepirkau, iš gatvės priglaudžiau, tai negaila.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 23 rugsėjo 2016 - 17:57
O vat išmesti man gaila, nes drožinėtos, tai kažkas vargo, drožinėjo kažkada tarpukariu, o aš išmesiu? biggrin.gif
Gal klijai padės biggrin.gif
Papildyta:
O dar. Jei kalbėt apie tarpukario baldus - visi jie yra tamsiai rudi. Kaip suvokiu, ar mada tokia buvo, ar dažų kitokių nebuvo. Gal kas žinot, kuo jie ten dažydavo? Tai kažkoks lyg ir beicas...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 09 23, 17:27)
Moterus? Aš čia apie restauravimą.

Žo, nusipirkau aš tris senas apipezusias kėdes. Apipezimas man nė motais, mėgstu tokias. Bet jos kliba biggrin.gif Pirmyn - atgal, kaip kad koks debilas būtų ant jų supęsis biggrin.gif

Ką daryt? biggrin.gif


Youtube yra pamokėlių.
Aš buvau pasišovus klijuot pati, net nusipirkau klijų smile.gif (lipalo D3), bet paskui atidaviau meistrui, suradau pagal skelbiu.lt
Atsakyti
QUOTE(pelėdyna @ 2016 09 23, 22:22)
Youtube yra pamokėlių.
Aš buvau pasišovus klijuot pati, net nusipirkau klijų smile.gif (lipalo D3), bet paskui atidaviau meistrui, suradau pagal skelbiu.lt

O brangiai kainavo?
Atsakyti
Kai skambinau, tai sakė, kad priklausys nuo kėdės, kiek bus ardymo, kaina 10-20 eurų. Mūsų lygiai tokios konstrukcijos, kaip fimuke, kur įkėliau, kainavo 15.
Atsakyti
QUOTE(pelėdyna @ 2016 09 23, 22:41)
Kai skambinau, tai sakė, kad priklausys nuo kėdės, kiek bus ardymo, kaina 10-20 eurų. Mūsų lygiai tokios konstrukcijos, kaip fimuke, kur įkėliau, kainavo 15.

O ką jis darė? Tik padarė, kad neklibėtų, ar dar ką nors? Gal ten dar kaip papimpino...
Iš vienos pusės, 15 eu - tai nežymiai tik mažiau, negu už tas kėdes mokėjau, taigi kaip ir gaila biggrin.gif Kita vertus, be to jų eksploatuot irgi neišeina biggrin.gif

Jaučiu, reik savo vyram duot filmukus, lai daro. Neišeis - ieškosim meistro biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 rugsėjo 2016 - 21:58
Taip, bangoka.
Tik klijavo. Reikėjo beveik viską išardyti, iš naujo perrinkti, nes buvo gerokai išsiklibinusios.

Dar apie kėdžių remontą čia, rusškai - 1 , 2 ir 3.
Atsakyti
Kuo daugiau žiūriu, tuo man atrodo šiurpiau biggrin.gif Pati nelįsiu, duosiu šeimos vyrams, jų turiu tris. Jei jie išsigąs arba tingės, ieškosiu restauratoriaus. Tas turėtų būti drąsus biggrin.gif


O dar. Gal kas nors žino, ką daryt, jei nulakavai normalios, atrodo, spalvos medį, o jis pyst ir pasidarė kažkoks siaubingai ryžas! Raudonas beveik! Be lako nudrožimo ir dengimo kažkokiais beicais iš naujo, dar, kažin, yra kokių būdų, ar psio?
Atsakyti
Mergaites, gal kuri bandet pati persivilkt mainktus baldus?

Labai noriu pabandyt bet baisu... tai noretusi patarimu ir panasiai ax.gif ax.gif

Gal nuorodu linku geru turit?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 09 24, 21:51)
Kuo daugiau žiūriu, tuo man atrodo šiurpiau biggrin.gif Pati nelįsiu, duosiu šeimos vyrams, jų turiu tris. Jei jie išsigąs arba tingės, ieškosiu restauratoriaus. Tas turėtų būti drąsus biggrin.gif
O dar. Gal kas nors žino, ką daryt, jei nulakavai normalios, atrodo, spalvos medį, o jis pyst ir pasidarė kažkoks siaubingai ryžas! Raudonas beveik!  Be lako nudrožimo ir dengimo kažkokiais beicais iš naujo, dar, kažin, yra kokių būdų, ar psio?


einasau, uz kede 15 eur man labai brangu atrodo.Nebent kokios tikrai labai vertingos butu. O baisaus ten nieko. Nors man kedes irgi diedas patvarko ax.gif as tiesiog tiek jegos neturiu suspaust ten ar islupt unsure.gif
Klevas, padla, megsta taip elgtis. Nors man atrodo ir pushys ilgiau palaikytos oranzines darosi. Pabandyk sluoksni ar du tonuoto lako ant virsaus uztept.

QUOTE(vikaPika @ 2016 10 04, 16:58)
Mergaites, gal kuri bandet pati persivilkt mainktus baldus?

Labai noriu pabandyt bet baisu... tai noretusi patarimu ir panasiai  ax.gif  ax.gif

Gal nuorodu linku geru turit?


Bandem. O ka konkreciai norit pervilkinet? Paieskosim tinkamiausiu nuorodu, nes siaip tai ju pilnas internetas. Bijot nereikia, pagrindinis patarimas,- labai gerai isidemeti isardymo tvarka ir baldo puses (geriausia uzsirasyt), nes jei negreit dirbsit,- galit pamirst kas nuo ko, ypac kalbant apie desines-kaires iskarpas. Bent mano tokia bedele buna unsure.gif Nu, ir, jei leidzia galimybes elektrini tackeri nusipirkit, nes su rankiniu pazaliuosit,ypac jei baldas didesnis (nebent koki stipresni vyruka pasonej turit). Mano pirmas pervilktas baldas pats kokybiskiausias, sakyciau...ir siaip mylimiausias biggrin.gif paskui 'chalturint' pradejau huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 04 spalio 2016 - 20:20