Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage stilius

Man tai grazu tokios spintos, tik cia gal nevykes pavyzdys, nesugebejau rasti geresnio... Tik jau jom reikia taikyti auksti ir ploti kiek man sake dizainere.
user posted image
Atsakyti
Sieninė spinta yra spinta, kuri montuojama į sieną. Pvz. į nišą. Tokia, kokios neišsineši, nes ji skirta būtent tai patalpai.
Nesieninė spinta yra spinta, kuri yra atskiras baldas, ir ją galima pastatyt vienam kambary ar kitam, prie sienos ar atitraukti, kaip nori.
Pianinai, foteliai, šaldytuvai irgi dažnai statomi prie sienos, bet tai nedaro jų sieniniais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 rugsėjo 2016 - 14:22
QUOTE(Noa @ 2016 09 25, 14:21)
Sieninė spinta yra spinta, kuri montuojama į sieną. Pvz. į nišą. Tokia, kokios neišsineši, nes ji skirta būtent tai patalpai.
Nesieninė spinta yra spinta, kuri yra atskiras baldas, ir ją galima pastatyt vienam kambary ar kitam, prie sienos ar atitraukti, kaip nori.
Pianinai, foteliai, šaldytuvai irgi dažnai statomi prie sienos, bet tai nedaro jų sieniniais biggrin.gif

As toje vietoje galvojau statyti pastatoma spinta bet persigalvojau smile.gif ir dbr labai dziaugiuosi. Vienas dalykas kad pilnai issinaudojo visa erdve, antras dalykas ant spintos virsaus nesikaups dulkes. smile.gif aisku jei nesinori tai nesinori.
Atsakyti
sveikos, gal matėt kur tokių panašių lempų ne už kosminę kainą? randu tik didelių, o reikia kažkur iki 15cm. būčiau dėkinga, jei kas pasidalintų nuorodomis ;)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brum: 05 spalio 2016 - 10:00
QUOTE(brum @ 2016 10 05, 11:00)
sveikos, gal matėt kur tokių panašių lempų ne už kosminę kainą? randu tik didelių, o reikia kažkur iki 15cm. būčiau dėkinga, jei kas pasidalintų nuorodomis ;)



http://www.ebay.co.u...p;ul_noapp=true
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 05 spalio 2016 - 10:14
man tokie svambaliukai wub.gif
user posted image
Atsakyti
Pasistojo klausimas dėl užuolaidų vitrininiams langams. Jų reikia svetainėj, kuri sujungta su virtuve. Galvoju dėt juodus karnizus, kurių spalva susišauks su pečiuku. Patys langai iki žemės, bet viršuje dar yra sienos gabalas, nes lubos gan aukštos.
Kur tuos karnizus kabint? Prie pat lubų? Ar žemiau? Tiesiog virš lango?

Užuolaidos bus tik atseit naktinės, kažkokio grubaus audeklo, linas ar vilna, ar koks bambukas, be jokių raukinių ir kitokių fanaberijų. Naudojamos tik kai kokie labai intymūs šou namuose biggrin.gif Šiaip daugiau dėl vaizdo ir pagrinde, kad garsus sugertų, nes labai skamba namas - nervuoja mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 10 05, 11:14)

o dėkui, nesugalvojau kaip ieškot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 10 05, 11:59)

Kur tuos karnizus kabint? Prie pat lubų? Ar žemiau? Tiesiog virš lango?



čia jau kur širdis geidžia, man asmeniškai gražu kai karnyzas ne mažiau 15cm virš lango angos jei apvadų nėra, tada dar lieka vietos ir užuolaidų karūnai - drapiravimo juostai.

o galima ir tiesiog per viduri tos sienos, tik atstumą išlaikykit, kad neatrodytų ly ore pakibusios
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2016 10 05, 11:59)
Pasistojo klausimas dėl užuolaidų vitrininiams langams. Jų reikia svetainėj, kuri sujungta su virtuve. Galvoju dėt juodus karnizus, kurių spalva susišauks su pečiuku. Patys langai iki žemės, bet viršuje dar yra sienos gabalas, nes lubos gan aukštos.
Kur tuos karnizus kabint? Prie pat lubų? Ar žemiau? Tiesiog virš lango?




Palei lubas pakabintos užuolaidos vizualiai aukština patalpą ax.gif

user posted image
Atsakyti
kartais tas don't būna vienas iš galimų geriausių varinatų, ale tik kartais, Femme, kaip visad - puiki iliustracija
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 10 05, 13:00)
čia jau kur širdis geidžia, man asmeniškai gražu kai karnyzas ne mažiau 15cm virš lango angos jei apvadų nėra, tada dar lieka vietos ir užuolaidų karūnai - drapiravimo juostai.


Oi, tik jokių karūnų biggrin.gif

QUOTE(femme @ 2016 10 05, 13:03)
Palei lubas pakabintos užuolaidos vizualiai aukština patalpą ax.gif


Taip ir galvojau. Ačiū!
Atsakyti