Įkraunama...
Įkraunama...

Skysti tapetai

QUOTE(rds @ 2010 01 24, 16:57)
thumbup.gif reiks ir mums pabandyt patiems  blush2.gif 
Dar maciau padarytas lubas, tik ne su mentele tapetai tepti, o ispurksti ant lubu, vaizdelis  thumbup.gif noreciau tokiu lubu namie, tik kazin kiek meistrai ima uz purskima, nes sake iranga brangi  unsure.gif


bandykit,tik tikslaiai laikykites nurodymu kiek vandens pilt,maisyt laikyt ir tt
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2010 01 24, 15:57)
thumbup.gif reiks ir mums pabandyt patiems  blush2.gif 
Dar maciau padarytas lubas, tik ne su mentele tapetai tepti, o ispurksti ant lubu, vaizdelis  thumbup.gif noreciau tokiu lubu namie, tik kazin kiek meistrai ima uz purskima, nes sake iranga brangi  unsure.gif

Nuomoja firmos pulverizatorius su kuriais galima uzpurksti tuos tapetus. Kaimynas mano pernai daresi taip.
Atsakyti
Mes irgi daremes tais tapetais,labai patenkinti likom thumbup.gif .o seip tai nebutinai purksti,meistrai gali ir taip uztepti .pas mus dirbo thumbup.gif meistriukai dar ir nuolaida pritaike tapetam. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilliuke @ 2010 02 20, 03:41)
Mes irgi daremes tais tapetais,labai patenkinti likom  thumbup.gif  .o seip tai nebutinai purksti,meistrai gali ir taip uztepti .pas mus dirbo  thumbup.gif  meistriukai dar ir nuolaida pritaike tapetam. 4u.gif

Gal įdėtum foto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 02 20, 07:44)
Gal įdėtum foto  mirksiukas.gif



mane irgi domina drinks_cheers.gif mes galvojame patys dėtis, išsinuomoti įrangą ir visą namą taip ko gero g.gif O iš kur perkate tuos tapetus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2010 02 21, 17:46)
mane irgi domina  drinks_cheers.gif  mes galvojame patys dėtis, išsinuomoti įrangą ir visą namą taip ko gero  g.gif  O iš kur perkate tuos tapetus?  g.gif



galima cia ... http://www.ekodecor.lt/
Atsakyti
va cia tu zmoguciu tinklalapis jie irgi turi net kelis katalogus,drasiai skambinkit ir klauskit,labai malonus zmones http://skystitapetai.weebly.com/
Atsakyti
maciau nuorodas paneles idejusios keliu meistru
o cia pagrindiniu atsotvu puslpaus

www.ekodecor.lt
4u.gif
mes daremes labai super gavos thumbup.gif
gaila kad lubas pabijojom detis,
na bet gal ateityje ir lubas pakeisim i skystus tapetus rolleyes.gif
Papildyta:
mes is ekodecor emem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2010 03 22, 01:13)

mes daremes labai super gavos thumbup.gif
gaila kad lubas pabijojom detis,
na bet gal ateityje ir lubas pakeisim i skystus tapetus  rolleyes.gif
Papildyta:
mes is ekodecor emem  4u.gif

Patys darėte? ax.gif
Atsakyti
Sakykit, o Ekodecor kieno gamybos? Aš lyg suprantu, kad lenkiški, o kažkas buvo minėję čia, kad jų kokybė blogesnė nei turkiškų. Kaip yra iš tikrųjų? Kas darėtės su Ekodecor ar patenkinti kokybe?
Atsakyti
QUOTE(kojote7 @ 2010 03 22, 11:39)
Sakykit, o Ekodecor kieno gamybos? Aš lyg suprantu, kad lenkiški, o kažkas buvo minėję čia, kad jų kokybė blogesnė nei turkiškų. Kaip yra iš tikrųjų? Kas darėtės su Ekodecor ar patenkinti kokybe?


nebloga ta ju kokybe,be to skysti tapetai daromi is siulu atlieku,blizguciu,medienos atlieku saku ,specialiu kliju ir tt nieko ten stebuklingo ,kad labai kazkas skirtusi,o ta gamykla lenkijoje irgi dirba francizes principu viska ima is tiekeju tik maiso komponentus.mano meistras kiek dare nieko nesiskunde
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2010 03 22, 14:45)
nebloga ta ju kokybe,be to skysti tapetai daromi is siulu atlieku,blizguciu,medienos atlieku saku ,specialiu kliju ir tt nieko ten stebuklingo ,kad labai kazkas skirtusi,o ta gamykla lenkijoje irgi dirba francizes principu viska ima is tiekeju tik maiso komponentus.mano meistras  kiek dare nieko nesiskunde


Ačiū už atsakymą smile.gif
O gal kas žinote kur pigiau Kaune: ar per tą vyruką, kur internete duotas numeris ir inter.puslapis ar per Ekodecor tiesioginius tiekėjus (Verkių g. 48)? O gal bazėse kaip kažkas minėjo 5 sandėlį? g.gif
Atsakyti