Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos...

QUOTE(žemuogienė @ 2008 07 03, 13:56)
be gydytojo pritarimo vaikui nenaudočiau nei vienų. kodėl nenorit pas gydytoją nukeliauti?  unsure.gif

siuo metu gyvename Svedijoje, ir sestadieni keliaujame i Lietuva, todel ir teiraujuosi ka patartumete. g.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2008 07 03, 19:16)
siuo metu gyvename Svedijoje, ir sestadieni keliaujame i Lietuva, todel ir teiraujuosi ka patartumete.  g.gif

o cia sudetingiau, reiktu tiksliau anotacija pasiskaityt, as pati naudojau Duoflim ar Duofilm - pasiziurek tiksliau www.vaistai.lt ir pasiskaityk ka raso apie vaikus. plius koks mergytes amzius? su actu siulyciau atsargiau - as turiu randa ant nykscio nuo jo.. verysad.gif ir labai labai skaudejo kai grauze, o as durnele kentejau, nes ta karpele mane zude.. o pas jus gal yra ta spreparatas saldantis azotu? gal tas paprasciau.. o pas dermatologa nera galimybes nueiti?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 07 03, 21:08)
o cia sudetingiau, reiktu tiksliau anotacija pasiskaityt, as pati naudojau Duoflim ar Duofilm - pasiziurek tiksliau www.vaistai.lt ir pasiskaityk ka raso apie vaikus. plius koks mergytes amzius? su actu siulyciau atsargiau - as turiu randa ant nykscio nuo jo..  verysad.gif  ir labai labai skaudejo kai grauze, o as durnele kentejau, nes ta karpele mane zude.. o pas jus gal yra ta spreparatas saldantis azotu? gal tas paprasciau.. o pas dermatologa nera galimybes nueiti?

Tai itkriausiai taipir padarysimekad nueisime pas dermatologa, bet kiek girdejusi jie pasiulo tik saldyma azotu o tai labai skausminga, vat tas mane ir stabdo verysad.gif
Atsakyti
http://209.85.135.10...9...;cd=1&gl=lt

stai cia tepalas saliceras tik foto neturiu , pirkau vet. vaistineje. Bet vartojamas ir zmonems ir gyvuliams. " - tepti suskilusiai sausai odai , esant zaizdelems, karpoms, dermatitams ar ytrukimams" kainavo 10.5 lt stai si tepala sumaisydavau su traskytu trintu cesnaku ir issigydziau smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rajtele @ 2008 07 04, 16:38)
http://209.85.135.10...9...;cd=1&gl=lt

stai cia tepalas saliceras tik foto neturiu , pirkau vet. vaistineje. Bet vartojamas ir zmonems ir gyvuliams. " - tepti suskilusiai sausai odai , esant zaizdelems, karpoms, dermatitams ar ytrukimams" kainavo 10.5 lt stai si tepala sumaisydavau su traskytu trintu cesnaku ir issigydziau smile.gif  thumbup.gif

reikes pasikonsultuoti su vaistininke ir galbut isigysim. ar ju galima rasti visose vaistinese ar tik vet vaistineje?
Atsakyti
as tai su niekuo nesikosultavau biggrin.gif tik vet vaistinese. kadangi myliu zirgus auginau kumelaite kuriai ant nosies pridygo karpu, tai nusipirkau jai tepala, pamaciau jog paciai jos dygt pradejo tai irgi pasitepiau ,nes jau begalo skaudedavo ****** sunku budavo vaiksciot issigydziau per savaite ar 2. as manau jog karpu gydymas kiekvienam zmogui individualus, vieni pasveiksta nuo "blogo" kraujo kiti nuo azotu, kiti nuo ugniazoles , reikia viska isbandyti smile.gif 4u.gif bandziau ugniazoles prisiskyniau sulciu grynu su mesmale issispaudziau... nepadejo smile.gif
Atsakyti
as grozio salone Kosmedija nusideginau, vienas kartas 5 lt, ejau 3, tai viso 15 lt. Daugiau neatsinaujino.
Atsakyti
Sveikos,
Išsinaikinau karpas pati.

Reikės:
Skiltelės česnako
Buitinio acto (9proc lyg).

Užmerkti česnaką kelioms paroms acte. Tada atpjauti riekutę ir dėti ant karpos. Užklijuoti pleistru ir kokias 3 val palaikyti, kvapas nekoks, bet verta. Gali likti paraudus oda toje vietoje... Po kelių dienų ar savaitės pakartokit. Man išnyko per 2 mėn kažkur, užteko 2 - 3 procedūrų tokių... o buvo visa ranka karpuota...
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2008 06 14, 14:52)
turejau ir as karpu, bet isnaikinu jas.. maza is vis karpa nosies viduj turejau, ir tokia tikrai didoka.. nieks nepadejo man jos isnaikint, net degint bande.. kol paprasta kaimo bobulyte nepatare vieno dalyko.. cia tipo liaudies ''monas'' kaip karpas isnaikint.. kazkaip dabar neturiu tu karpu, nebandziau.. bet va mama turejo, padare ta mona, ir galvojo, kad nepades jau, bet ziuri po dvieju savaiciu kokiu bando apciuopt ta karpa ziuri nera jos..
na nezinau, man padejo, o daug kas netiki, kvailele isvadina, kai ta mona pasakau  biggrin.gif

Prasau, pasidalink su mumis tuo monu, negailek rolleyes.gif Juokinga ar ne, bet esu isitikinusi, kad burtai pries karpas gal net veiksmingesni uz vaistus. Visos temos neperskaiciau, bet zinau, kad kazkaip su zirniais galima karpas nuburti. Mano mamai taip didziule karpa ant kojos teta nubure.
Is rastu patarimu cia labai patiko su sudeginta laikrascio skiaute. Ka tik pasitepiau, ziuresim , ar pades g.gif Jei ne, tepsiu su arbatmedzio aliejum arba bandysiu svoguna smile.gif Nes jau trukdo gyvent tos karpos, pradejo augt rankos tarpupirstyje kelios ir salia kojos didziojo pirsto nago. Skauda visa laika ir dideja kasdien. Tik su basutem galiu vaikscioti, gerai, kad vasara. Man atrodo, kad karpu dygima paskatino nestumas (laukiuosi 7 men.).
Atsakyti
QUOTE(Svajoklė* @ 2008 07 11, 15:13)
Sveikos,
Išsinaikinau karpas pati.

Reikės:
Skiltelės česnako
Buitinio acto (9proc lyg).

Užmerkti česnaką kelioms paroms acte. Tada atpjauti riekutę ir dėti ant karpos. Užklijuoti pleistru ir kokias 3 val palaikyti, kvapas nekoks, bet verta. Gali likti paraudus oda toje vietoje... Po kelių dienų ar savaitės pakartokit. Man išnyko per 2 mėn kažkur, užteko 2 - 3 procedūrų tokių... o buvo visa ranka karpuota...

man idomu, ar nenudegins odos toks kompresas? g.gif cesnakas acte - labai stiprus dalykas.kazkada cesnaku oda nusideginau bandydama atsikratyti danties skausmo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2008 07 18, 13:44)
man idomu, ar nenudegins odos toks kompresas? g.gif cesnakas acte - labai stiprus dalykas.kazkada  cesnaku oda nusideginau bandydama atsikratyti danties skausmo doh.gif

Galima ir ka nors svelnesnio rinktis, receptu daug smile.gif Mielai isbandyciau mm krauja, tik kad jo gali tekti ilgai palaukti lotuliukas.gif O gal kraujukas po gimdymo tinka? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
parasykite kas gydete su Cistotel? ar padejo jums?.... pas mane ant paduku, tai labai skauda vaikscioti net blush2.gif
Atsakyti