Įkraunama...
Įkraunama...

"Topmodeliai"

tai tada gal ir slapstytis nereikia? biggrin.gif

ką matot nugalėtoja?
Atsakyti
Mano favorite Laura wub.gif Speju, kad ilgiausiai issilaikys Alison, Laura, Lisa, gal dar Dominique g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutsi @ 2011 10 23, 23:45)
Mano favorite Laura  wub.gif Speju, kad ilgiausiai issilaikys Alison, Laura, Lisa, gal dar Dominique  g.gif


aš irgi norėčiau and ji laimėtų. Atrodo tikrai verta. Be to, ir kai pirmą kartą dalyvavo buvo mano favoritė kartu su Nicole. Man Dominique ir Angelea labai panašios doh.gif
Atsakyti
As tai pradzioj i Angelea negalejau ziureti, kokia ji man panasi i aktore Piper Perabo, dabar jau pripratau, bet pradzioj tai negalejau akiu atitraukt doh.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na, kaip jums nauja serija? smile.gif
Man tai fotosesijos nuotraukos tai. doh.gif Tragiškos kažkokios...

Papildyta:
Kaži, šitam sezone bus tie vadinami "go sees"? Mano mėgstamiausios serijos su jais būdavo. biggrin.gif
Atsakyti
man fotosesija irgi pasirodė labai nekokia schmoll.gif go sees paprastai būna kai lieka kokios penkios-šešios, todėl manau tikrai bus smile.gif bet ta dviguba eliminacija nustebino, sakyčiau vienos stipresnių buvo. kada pagaliau bitch namo varys? triniti.gif
Atsakyti
O manes nenustebino, kad dvi pramete smile.gif Visada tokius dalykus "islygina" - juk laidu kiekis konkretus numatytas, o jei lieka daugiau, tai planas griuva. Tai va eme ir pramete uz tai, kad LaToya nesugebejo biggrin.gif Tik as buciau palikus Keyla, man ji idomesne uz Shanon, kurios balso tai isvis negaliu pakesti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau kitos savaitės užduties preview, tai kiekviena kurs savo muzikinį klipą ir pačios ten dainuos. g.gif
http://youtu.be/vd7GcyMUVVw
Allison thumbup.gif

Gera serija turėtų būt. bigsmile.gif
Atsakyti
sunervino doh.gif genijai.. ot doh.gif išmesti Kaylą bash.gif

fotosesija man patiko, bet neturiu supratimo kas per personos, kurias jos vaizdavo, bet šiaip pati fotosesija - ant motociklo, važiuojant gatvėse ir pan., man patiko
Atsakyti
Na ka, issipilde kai kurios svajone biggrin.gif Idomi serija buvo thumbup.gif
Atsakyti
yee!!! pagaliau thumbup.gif išmetė bitch
Atsakyti
Gera serija buvo. thumbup.gif Alison akys klipe tai... blink.gif blink.gif blink.gif O tos Lisos dainą tai esu tikra, kad jau daugybę kartų esu girdėjus per radijas visokias. g.gif
Atsakyti