Įkraunama...
Įkraunama...

"Topmodeliai"

Kaip jums nauja serija?
Man tai ta Shanon keista.... Su mini bikiniu tai gali pozuot, o su apatiniais, kurie atrodo kaip bikini jau ne.... doh.gif doh.gif doh.gif
O Lisa tokia negraži man. Nuotraukose normaliai gaunasi, bet realiai tai tikrai fe, tikiuosi sekanti iškris.
Atsakyti
pažiūrėjau naują seriją. Toks jausmas, kad scenarijus kažkur matytas hihihi.gif toks lyg deja vu jausmas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2011 11 10, 10:15)
Kaip jums nauja serija?
Man tai ta Shanon keista.... Su mini bikiniu tai gali pozuot, o su apatiniais, kurie atrodo kaip bikini jau ne....  doh.gif  doh.gif  doh.gif
O Lisa tokia negraži man. Nuotraukose normaliai gaunasi, bet realiai tai tikrai fe, tikiuosi sekanti iškris.


drinks_cheers.gif ten ta fotosesija kur su kojūkais buvo, tai su apatiniais fotografavos ir net necyptelėjo (mat patikrino ji kad ten maudymosi kostiumėlis doh.gif lotuliukas.gif ), o gi daug atviresnės kelnaitės buvo, šonai ten kažkokie permatomi įsiūti buvo doh.gif . Pasimetė pati už savo teisybę bekovodama biggrin.gif .

Man irgi Liza nepatinka, apie aprangą išvis patyliu (kas ten per kostiumėlis buvo, kai Graikijoj iš lėktuvo išlipo doh.gif ) ir šiaip ji man toks eilinis kokio alaus ar prekybos centro rūbų parduotuvėlės fotomodelis, bet tik jau ne 'all stars'
Atsakyti
Man tai idomi si serija buvo. Dziaugiuosi, kad Shanon iskrito, ir taip per ilgai uzsibuvo biggrin.gif Fotosesija labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Kodėl negirdėt atsiliepimų apie naują seriją? wink.gif
Challenge rezultatai tai apsurdiški buvo. doh.gif Alison turi mačiausiai potencialo?! Su kokia vieta jos ten masto ir ar išvis mąsto? doh.gif
Atsakyti
argi panašu, kad jos mąsto? biggrin.gif

nepatinka man ta Angelea ar kaip ten ji. Ne ją būčiau palikus
Atsakyti
pažiūrėjau... geriau Angelea būtų išmetę... schmoll.gif
Atsakyti
http://www.vogue.it/...l-2011-brittani
kaip jums?kazkaip ziurau ir galvoju,kad veido israiska ta pati :/
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2011 11 18, 18:48)
http://www.vogue.it/...l-2011-brittani
kaip jums?kazkaip ziurau ir galvoju,kad veido israiska ta pati :/

Ji laimėjo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2011 11 18, 20:15)
Ji laimėjo? unsure.gif


taip, praeito (berods) sezono laimėtoja
Atsakyti
buvau įsitikinus,kad Allison laimės g.gif o kelinta mano paminėtoji liko?
Atsakyti
Nuotraukos atrodo klaikios. Negaliu patikėt, kad ji laimėjo doh.gif
Atsakyti