Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

Man labai patiko The big C.
Atsakyti
Pries kelias dienas baigiau ziureti The house of Eliott
trys sezonai po 12 seriju thumbup.gif
sis serialas mane suzavejo savo subtilumu, elegancija wub.gif o gal todel, kad megstu si laikotarpi.
Filmas apie dvi seseris po tevo mirties bandancias susikurti geresni gyvenima. Neturedamos isilavinimo jos nutaria daryti tai, ka geriausiai ismano- atidaro rubu atelje thumbup.gif
filme rodomi puikus kostiumai, skamba puiki muzika, grazus interjeras. Tikrai rekomenduoju thumbup.gif IMDB reitingas aukstas- 8,1, bet as nepagaileciau ir daugiau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 06 rugpjūčio 2014 - 21:36
Их перепутали в роддоме / Switched At Birth (1,2,3 сезон)
As ziurejau si seriala, gaila,kad dar nera baigtas, taciau man patiko,kad siek tiek skiriasi nuo visu kitu. Ir padeda suprasti kurciuosius.
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 08 06, 21:35)
Pries kelias dienas baigiau ziureti The house of Eliott
trys sezonai po 12 seriju thumbup.gif
sis serialas mane suzavejo savo subtilumu, elegancija wub.gif o gal todel, kad megstu si laikotarpi.
Filmas apie dvi seseris po tevo mirties bandancias susikurti geresni gyvenima. Neturedamos isilavinimo jos nutaria daryti tai, ka geriausiai ismano- atidaro rubu atelje thumbup.gif
filme rodomi puikus kostiumai, skamba puiki muzika, grazus interjeras. Tikrai rekomenduoju thumbup.gif IMDB reitingas aukstas- 8,1, bet as nepagaileciau ir daugiau thumbup.gif

O jūs žiūrite online ar atsisiunčiate?
Atsakyti
Užsikabinau už Orphan Black, painiai suregztas serialas, kriminalai, mistika, nors iš pradžių atrodė šiaip sau, bet kuo toliau, tuo įdomiau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čija: 07 rugpjūčio 2014 - 14:59
QUOTE(Isila @ 2014 08 06, 20:39)
Man labai patiko The big C.

O man pirmas sezonas gal nieko, o kiti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Šapokliaka @ 2014 08 08, 00:16)
O man pirmas sezonas gal nieko, o kiti schmoll.gif


Aš visus su malonumu pažiūrėjau. Gal vietom buvo nūdnoka, bet susižiūrėjo gerai.
Atsakyti
QUOTE(Čija @ 2014 08 07, 14:59)
Užsikabinau už Orphan Black, painiai suregztas serialas, kriminalai, mistika, nors iš pradžių atrodė šiaip sau, bet kuo toliau, tuo įdomiau cool.gif


Orphan Black labai, labai stiprus. thumbup.gif Vien jau Maslany vaidyba... Tiesiog wow.

Man Spooks (MI-5) labai gerai susižiūrėjo, ypač 1-7 sezonai. Ypač pradžioj labai skiriasi kitų tokio tipo serialų, nėra tiek daug šaudymo ir gaudymo, o stengiamasi koncentruotis į informacijos rinkimą/herojų asmeninius gyvenimus.
Atsakyti
QUOTE(Galė @ 2014 08 07, 13:18)
O jūs žiūrite online ar atsisiunčiate?

as faktiskai viska, ko man reikia randu cia 4u.gif

o kadangi darzoviu vakavimo metas, tai besidarbuodama visada isijungiu koki seriala ziureti.

Noriu padekoti cia kazkuriai, kuri rekomendavo Berkeley square wub.gif reto gerumo ir grozio serialas wub.gif

tuo paciu dar paziurejau du sezonus ( 1sezonas- 6serijos, 2sezonas- 12 seriju) serialoBomb girls thumbup.gif irgi labai patiko thumbup.gif kai mane zavi senieji laikai, desimtmeciai, tai man tokie serialai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2014 08 07, 10:19)
Их перепутали в роддоме / Switched At Birth (1,2,3 сезон)
As ziurejau si seriala, gaila,kad dar nera baigtas, taciau man patiko,kad siek tiek skiriasi nuo visu kitu. Ir padeda suprasti kurciuosius.

Man labai patinka, bene geriausias family stiliaus. Kita savaite 3 - o sezono finalas, jau uzsake 4 - a bigsmile.gif
Atsakyti
"The leftovers" lyg nieko toks biggrin.gif ir labai laukiam "How to get away with murder".... rodos neblogas bus g.gif
Atsakyti
labai aciu kas rekomendavo House of Eliot. jau antra sezona varau, Liune sutama - ir tau patiks, nes is to tipo kaip Bercley square
Atsakyti