Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

Orphan Black grizta balandzio 18, pas mus 19. Pasiilgau Tatjanos daugybes isikunijimu, nors 2 sezonas buvo ne toks geras 4u.gif

O Broadchurch 3 sezonas tikrai bus, oficiali info. Tik nemanau, kad buvo butinas.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2015 03 19, 20:22)
Orphan Black grizta balandzio 18, pas mus 19. Pasiilgau Tatjanos daugybes isikunijimu

thumbup.gif Laukiu smile.gif
Atsakyti
pas mus labai reklamuoja "American crime" g.gif tipo, geriausias naujas serialas g.gif del laiko stokos nenoriu "uzsikabint" lotuliukas.gif gal kas nores paziuret 4u.gifcia
Atsakyti
Rekomenduoju Peaky Blinders labai itraukiatis, bet reikalauja atidumo bent jau pirmos pora seriju ax.gif puikiai susuktas, daug idomiu smulkiu bet detaliu, reikalauja ziurovo izvalgumo rolleyes.gif
is kito zandro nesenai perziureti Devious maids kazkaip neitikino antro sezono galas, truputi nusigrybavo, laukiu treciojo sezono g.gif
Mistresses - nustebino kad antras sezonas idomesnis nej pimras kas retai pasitaiko, lengvai ziurimas, ir labai moteriskas thumbup.gif
Atsakyti
Mistresses jau bus be Alyssos Milano manau, jau ne tas pats gausis. Vietoj jods bis nauja aktore ir personazas, Savannah atseit isvyks. Gal kas zino, kada rodys 3 sezona?

Savo ruoztu rekomenduoju Marry Me (2014), labai faina komedija apie suzadetiniu pora. Tik irgi parode 14 seriju ir niekur nerandu kada kitas parodys smile.gif

Taip pat pradejau ziuret Hindsight (2015) apie mergina, atsiduriancia vel 1995 m. savo vestuviu diena ir kas is to iseis, idomi ideja smile.gif Labai patinka, kad daug tu laiku muzikos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo abiga: 27 kovo 2015 - 14:25
kas megsta BBC serialus, tai labai fainas "The village". yra 2 sezonai po 6 serijas
Atsakyti
Romantikos ir senesniu laiku megejoms naujas serialas Poldark rolleyes.gif
Labai laukiu ketvirtos serijos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 kovo 2015 - 19:05
bet kaip jus megstat ziureti serialus, kurie nepasibaige ir dar kuriami...man tai pabostu laukti naujos serijos ar sezono.... rolleyes.gif

ziuriu tik jau baigtus filmuoti...


Siuo metu ziuriu Prime Suspect su Hellen Mirren thumbup.gif idomus, intriguojantis ir mano manymu tikrai itikinamai sukurtu nusikaltimo narpliojimu thumbup.gif
Atsakyti
Jei isgirstu apie idomu seriala ir turiu jam laiko, tai ir ziuriu, tikrai nelauksiu, kol parodys visas serijas, tas gali uztrukti daugybe metu. Kad ir "Game of Thrones" skaiciau palnuoja sukurt 10 sezonu blink.gif
Zinoma, ziureti uzbaigta seriala turi daug privalumu, bet ne visi turi kantrybes. O laukt nauju seriju savotiska pramoga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2015 03 30, 21:03)
bet kaip jus megstat ziureti serialus, kurie nepasibaige ir dar kuriami...man tai pabostu laukti naujos serijos ar sezono.... rolleyes.gif


As po serija negaudau,laukiu kol pasibaigia sezonas kad visa iskart parsisiust, bet laukti kol bus nufilmuoti visi sezonai tikrai nesamone, yra serialu kurie turi po 7-8 sezonus tai kai isijungi pirmaji truputi juokingai atrodo to laikmecio mados ir aplinka. man idomu sekt naujienas apie serialus, ypac kai nominuoja, nesinori atsilikt ir laukt kol susuks visus sezonus ax.gif

baigiau ziuret Peaky Blinders, labai gerai nufilmuotas, ypac suzavejo pagrindinis aktorius wub.gif

pradejau ziuret Hell on Wheels, mane asmeniskai nelabai uzkabino, be vyrui patinka, ziuri labiau susikoncentraves nej as, duociau 7 is 10...

kazkaip vel apie blogiukus abu, reiketu jau kokiu moterisku intrigu arba kazko linksmesnio ax.gif
Atsakyti
sugalvojau koki seriala noreciau paziutet, bet nerandu pavadimo.....Ji rode pries koki 15metu per televizija berodz vadinosi "pati siurpiausia zmogzudyste", juodojo homoro serialas, gal kas zino koks tikslus jo pavadinimas angliskai? 4u.gif
Atsakyti
Labai patiko britų mini serialas Happy Valley (2014), skaudi tematika jame nagrinėjama...
Atsakyti