Įkraunama...
Įkraunama...

20 minučių

Perkėlė į TV1. tai gerai, kad panašiu metu rodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 12 13, 18:05)
Perkėlė į TV1. tai gerai, kad panašiu metu rodo smile.gif


Kurioj vietoj rasti tame TV1? As nematau g.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 12 15, 14:17)
Kurioj vietoj rasti tame TV1? As nematau  g.gif

Rodo sestadieni 17.05 val. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai dabar pradejo vakarais kartoti Be kaltes kalta, as nebesuprantu Firat Celik ugio. Su Fatmagiule jie vos ne vieno ugio buvo, o 20 min Jis visa galva aukstesnis uz visus, kaip kokiom prailgintom kojom smile.gif Google raso, kad ugis 175cm, 20 MIN jo ugis maziausiai 190 tongue.gif g.gif Arba ten visi like 175 ugio... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 01 12, 21:09)
Kai dabar pradejo vakarais kartoti Be kaltes kalta, as nebesuprantu Firat Celik ugio. Su Fatmagiule jie vos ne vieno ugio buvo, o 20 min Jis visa galva aukstesnis uz visus, kaip kokiom prailgintom kojom smile.gif Google raso, kad ugis 175cm, 20 MIN jo ugis maziausiai 190  tongue.gif  g.gif  Arba ten visi like 175 ugio...  g.gif

Jo ūgis 184 cm.
Beren Saat ūgis berods 167 cm.
O " 20 min" tas pagrindinis man atrodo žemo ūgio tikrai, Meleke (Tubos) ūgis apie 174 cm berods.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 12, 21:23)
Jo ūgis 184 cm.
Beren Saat ūgis berods 167 cm.
O " 20 min" tas pagrindinis man atrodo žemo ūgio tikrai, Meleke (Tubos) ūgis apie 174 cm berods.


Jo ugis vos didesnis uz Beren ir internete visur raso, kad 175cm. Tai toks ir yra.
O filme Tuba labai auksta atrodo, todel maniau, kad ir jos vyras aukstas.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 01 12, 21:46)
Jo ugis vos didesnis uz Beren ir internete visur raso, kad 175cm. Tai toks ir yra.
O filme Tuba labai auksta atrodo, todel maniau, kad ir jos vyras aukstas.

Na aš nesigincysiu, nes Jus gal geriau žinote, bet man įdomu kaip jo ūgis toks gali buti, jeigu Burgos (Giunejaus, Vuralo), Kaano (Erdogano, Serefo) ugiai yra 175. Jis akivaizdžiai matosi, kad aukštesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 12 sausio 2015 - 21:59
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 12, 22:58)
Na aš nesigincysiu, nes Jus gal geriau žinote, bet man įdomu kaip jo ūgis toks gali buti, jeigu Burgos (Giunejaus, Vuralo), Kaano (Erdogano, Serefo) ugiai yra 175. Jis akivaizdžiai matosi, kad aukštesnis.

Na man irgi jis aukštas atrodo...
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 01 12, 22:35)
Na man irgi jis aukštas atrodo...

Na aš negarantuoja, kad aš teisi. Dėl ūgiu internete dažnai info skirtingos. Bet dabar specialiai pažiūrėjus fotkes, jeigu Firato ūgis 175, tai jis prieš Engina (Kerima) turėtų atrodyti, taip kaip prieš Engina atrodo Tūba. O Firatas prieš ji tikrai ne tokiu ugio skirtumu atrodo. Na nebent ten filmuojant jie ant kažko pasilipa, kad nebūtų to didelio ūgio skirtumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 01 12, 21:58)
Na aš nesigincysiu, nes Jus gal geriau žinote, bet man įdomu kaip jo ūgis toks gali buti, jeigu Burgos (Giunejaus, Vuralo), Kaano (Erdogano, Serefo) ugiai yra 175. Jis akivaizdžiai matosi, kad aukštesnis.


As tikrai nezinau, ar as zinau geriau ax.gif Internete radau +- 5 saltiniuose jo ugi. Ir pagal Fatmagiule matosi, kad jis maziukas. O 20 min jo tokios ilgos kojos tongue.gif Net negrazus tongue.gif

Serefas ir Giunejus tai man maziukai, ypac Serefas ax.gif Pagal interneta, tai Serefas is siu visu maziausias 4u.gif

p.s. kiek nuotrauku ziurejau, tai jie visi tokie zemaugiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 01 13, 11:15)
As tikrai nezinau, ar as zinau geriau  ax.gif Internete radau +- 5 saltiniuose jo ugi. Ir pagal Fatmagiule matosi, kad jis maziukas. O 20 min jo tokios ilgos kojos  tongue.gif Net negrazus  tongue.gif

Serefas ir Giunejus tai man maziukai, ypac Serefas  ax.gif Pagal interneta, tai Serefas is siu visu maziausias 4u.gif

p.s. kiek nuotrauku ziurejau, tai jie visi tokie zemaugiai  ax.gif

Na kažkaip man Turkijoje vyrai, ūgiu nepasižymi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 01 13, 10:15)
As tikrai nezinau, ar as zinau geriau  ax.gif Internete radau +- 5 saltiniuose jo ugi. Ir pagal Fatmagiule matosi, kad jis maziukas. O 20 min jo tokios ilgos kojos  tongue.gif Net negrazus  tongue.gif

Serefas ir Giunejus tai man maziukai, ypac Serefas  ax.gif Pagal interneta, tai Serefas is siu visu maziausias 4u.gif

p.s. kiek nuotrauku ziurejau, tai jie visi tokie zemaugiai  ax.gif


Na as cia biski pasiknisau po tas fotkes, subalamutinot mane su tuo ugiu biggrin.gif As nepamenu kur skaiciau apie tuos visus ugius, ir kaip tycia nerandu. Apie Firata pas ruses irgi labai mazai info. Tik buvau skaicius, kad Mustafa ir Selimas panasaus ugio buvo. Man panasiai ir atrodo smile.gif
user posted image
Vuralas su Erdoganu maziukai. Man irgi tas matosi. Dazniausiai ir rasoma, kad turku vyrai nepasizymi aukstu ugiu. Nors serialuose yra tikrai aukstu aktoriu. smile.gif
Na, bet nezinau, jeigu jo ugis 1.75, tai jis kazkaip gerokai aukstesnis atrodo smile.gif
Atsakyti