Įkraunama...
Įkraunama...

20 minučių

Kazkaip kuo toliau tuo labiau man patinka sis serialas. biggrin.gif Gailiuosi, kad kazkada is pirmo karto jo nesuziurejau smile.gif Dabar as 9 originalioj serijoj. Labai patiko ta scena, kai Melek visam kalejmui skaniai valgyti padare, ypac tai gydytojai, kad pagamino ta spec. patiekala.Zmonems nors kazkiek dziaugsmo suteike. thumbup.gif As kadangi rusiskai ziuriu, tai labai didelis pliusas man, kad dainu tekstus cia vercia ax.gif
O sakykit, bus paaiskintos priezastys, kodel Melek tam Kerimui taip padare. Ir ar tos priezastys pateisinamos?
Va, kad ir policija ir medikai isivele i juodus darbelius, tai nieko stebetino. Is serialu galima isvis susidaryti ispudi, kad ten pas juos su valstybinem institucijom isvis ne kas biggrin.gif visi papirkti. Na, bet ir pas mus panasi situacija, ka cia stebetis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 03 31, 09:07)

O sakykit, bus paaiskintos priezastys, kodel Melek tam Kerimui taip padare. Ir ar tos priezastys pateisinamos?


Taip, viskas viskas paaiskes. Visai idomu bus wink.gif
Geras serialas, ziurejau ir neprasukinejau kaip kitus. cool.gif
Atsakyti
O dar nesibaigė jis per tv? Man labai įdomios žiūrėjusių nuomonės, nes man jis super super buvo.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 04 02, 13:19)
O dar nesibaigė jis per tv? Man labai įdomios žiūrėjusių nuomonės, nes man jis super super buvo.

nzn, speju baigesi. Gal mazai kas per tv ziurejo. g.gif
Atsakyti
Panos,
bukit geros pasakykit, kad cia specialiai dumia akis ziurovui, kad Melek su Kerimu buvo meiluziai biggrin.gif Ziauriai nenoriu, kad cia butu teisybe doh.gif biggrin.gif
ir dar niekaip nesuprantu, kiek tai Duru metu pagal siuzeta, kad jau tokios mieles seiles vyksta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 03 balandžio 2015 - 09:02
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 03, 09:53)
Panos,
bukit geros pasakykit, kad cia specialiai dumia akis ziurovui, kad Melek su Kerimu buvo meiluziai  biggrin.gif Ziauriai nenoriu, kad cia butu teisybe  doh.gif  biggrin.gif
ir dar niekaip nesuprantu, kiek tai Duru metu pagal siuzeta, kad jau tokios mieles seiles vyksta  biggrin.gif

Ne ne ne. Vardan baisiai kilnaus tikslo ji apsimetinėjo. Nenoriu sakyt kodėl, nes dings įdomumas visas.
Duru lyg 14, jei neklystu. Pats gazas meilėm seilėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2015 04 03, 17:25)
Ne ne ne. Vardan baisiai kilnaus tikslo ji apsimetinėjo. Nenoriu sakyt kodėl, nes dings įdomumas visas.
Duru lyg 14, jei neklystu. Pats gazas meilėm seilėm biggrin.gif

Na aš kažkaip isivaizdavau, kad Melek čia koks 30, nes turkai dažniausiai realų aktoriaus amžių seriale naudoja, tai galvoju, Duru koks 10 - 12 m. Bet turbūt Melek čia vyresne smile.gif Na jeigu 14 tai jo, pats tas tada pirmomis meilem biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
na as tikrai nustebus, kad turkai seriale paliete geju tema. Isivaizdavau, kad jiems tai tabu ax.gif Maniau, kad cia kaip pas Putina, gejai neegzistuoja ax.gif
Tai kaip cia dabar bus is tikruju, kas is tiesu si moteris? Melek ar Merve? Prasykit lotuliukas.gif nes nu nekantrumas mane prazudys, o prieki ziuret nenoriu lotuliukas.gif
Ir dar labai noriu tiketi, kad " Katinas" neisduos Ali, nepasiks jam reikalu.... Nes, jeigu bus priesingai, ziauriai nusivilsiu... smile.gif
Reikes pasidometi, ka reiskia vardas Merve. Jeigu Melek - angelas, tai sitas turbut bus kokios priesingos reiksmes g.gif
Atsakyti
Is tiesu ji Merve. Melek buvo jos sesuo, kuria isprievartavo (nepamenu vardo, tas kuri merve subade peiliu). Po isprievartavimo ta sesuo nusizude. Tai Merve pasikeite varda i Melek, ir sutikus vel ta vyra prizadejo atkersyt uz sese.
Katinas mirs gindamas Ali vaikus nuo zudiku, pasiustu to prievartautojo
Atsakyti
QUOTE(Natenka @ 2015 04 15, 11:32)
Is tiesu ji Merve. Melek buvo jos sesuo,  kuria isprievartavo (nepamenu vardo, tas kuri merve subade peiliu). Po isprievartavimo ta sesuo nusizude. Tai Merve pasikeite varda i Melek, ir sutikus vel ta vyra  prizadejo atkersyt uz sese.
Katinas mirs gindamas Ali vaikus nuo zudiku,  pasiustu to prievartautojo

Aciu 4u.gif
vat kaip cia, nebuciau taip pagalvojus. biggrin.gif Kazkaip tam traileri, kuri maciau apie seriala, buvau susidarius nuomone, kad Melek bus susidvejinus asmenybe, o pasirodo, sesuo cia bus ax.gif O, kad su tuo Kerimu, kazkas ne taip, taip ir galvojau. Ir kaip suprantu komisaras liks su Katino dukra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 04 15, 11:22)
Sveikos,
na as tikrai nustebus, kad turkai seriale paliete geju tema. Isivaizdavau, kad jiems tai tabu  ax.gif Maniau, kad cia kaip pas Putina, gejai neegzistuoja  ax.gif
Tai kaip cia dabar bus is tikruju, kas is tiesu si moteris? Melek ar Merve? Prasykit lotuliukas.gif nes nu nekantrumas mane prazudys, o prieki ziuret nenoriu  lotuliukas.gif
Ir dar labai noriu tiketi, kad " Katinas" neisduos Ali, nepasiks jam reikalu.... Nes, jeigu bus priesingai, ziauriai nusivilsiu... smile.gif
Reikes pasidometi, ka reiskia vardas Merve. Jeigu Melek - angelas, tai sitas turbut bus kokios priesingos reiksmes g.gif


O kas ten gejai, as jau ir pamirsau g.gif

Per TV baigesi, bet paskutine serija tai nuvyle kazkiek.

Is kalejimo pabego, tiek Ali, tiek Melek siaip jau nusikalteliai, laksto po miesta, niekur neskuba.

Siaip iki pat paskutiniu seriju nenorejau patiketi, kad butent Melek tai padare ir isejus vel eina zudyti. Gi abu su vyru sesti galetu, o vaikai?

Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 04 16, 08:06)
O kas ten gejai, as jau ir pamirsau g.gif

Per TV baigesi, bet paskutine serija tai nuvyle kazkiek.

Is kalejimo pabego, tiek Ali, tiek Melek siaip jau nusikalteliai, laksto po miesta, niekur neskuba.

Siaip iki pat paskutiniu seriju nenorejau patiketi, kad butent Melek tai padare ir isejus vel eina zudyti. Gi abu su vyru sesti galetu, o vaikai?

Na gejai buvo tas seimos draugelis Ozgiunas ir tas kitas is futbolo komandos ax.gif
o ko skubet, jeigu Turkijoj visitek policijoj atsilikeliai dirba biggrin.gif
o tai jie bent su pagrindu zude, uz blogus darbus? g.gif
Zodziu man liko 9 turkiskos serijos, tai bus matyt smile.gif
Atsakyti