Įkraunama...
Įkraunama...

Dainuok mano dainą

Apklausa: Tai žiūrim? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Dzenete @ 2015 04 01, 12:13)
Gintarė pati nepatiko. Dainų kaip ir visur buvo visokių. Diskotekoj neperjungsi jei berniukas šokdina  biggrin.gif
Papildyta:
Šiaip Gintarė man visada artodydavo "sena" ne pagal amžių. Visada galvodavau kad jai kokia + 10 metų nei yra iš tikrųjų. Tik po kiek laiko sužinojau kad jai dar tik 30. (tada buvo) Tai sakyčiau dabar ji atrodo pagal amžių.  smile.gif

Nors ir Violeta kai dainavo su žvaigždžių kvartetų buvo kaip "bobutė" o jai tada buvo tik 25(ar pan)

Violeta tai jo, ji man visada babcė buvo ir bus, net ir dabar, kai vyras jaunesnis biggrin.gif bet Gintarė tokių asociacijų man nekėkė. Mamn jos balso spalva labai rėžia ausį, labai nepriimtina. Jei jau teigiama, kad Natalija Z.B. biggrin.gif miauksi, dainuoja kaži kuria kūno dalimi, tai Gintarė man dar 100 kartų blogiau biggrin.gif o ir pristatydavo ją kaip "tuoj ateis daug sekso" ar pan. doh.gif Man asmeniškai tai bveee ax.gif
Atsakyti
labai panasios jos,maisau daznai net biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(fainulkina @ 2015 03 28, 21:17)
Mane tai Starošaitė erzina.. Labai tokia susireikšminusi ir pasipūtusi persona  doh.gif  Su ta JAPONIJA baigia išblūsti. Kas antrame sakinyje ją mini moteriškė  doh.gif

Japonija geris,yra ko maivytis biggrin.gif
Atsakyti
Ruda Gintares suknele patiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 04 balandžio 2015 - 19:06
vilius vel tragediju tragedija biggrin.gif
irena visai patiko, net violeta nebaisiai si karta smile.gif
Atsakyti
Kažkaip pasigedau naujesnių Gintarės dainų, Visos dainuotos prieš 15 metų
Atsakyti
tai gal ji neturi, ta musu sexy baby romansuotoja biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi aš Gintarės nepažinojau, nežinau jos praeities, taigi žiūriu, kaip į visiškai naują atlikėją, ir..... aš jai visiškai nesimpatizuoju... ir būk man tokiai pamaivai, pasikėlusiai.... Šiaip šis vakaras neblogas, man visi patiko išskyrus pačią Gintarę, nežiau ar ten jos visos dainos, ar ne, tačiau visai skaniai dainos skambėjo. Šauniausiai pasirodė Violeta ir Irutė... net ir Viliaus atlikimas man visai tinkamai suskambėjo.

Ar aš neatidžiai žiūrėjau, ar ir nebuvo plačiau papasakota ko Deivis su Gintare apsipykę buvo?
Atsakyti
Sake papasakos per Deivio vakata
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2015 04 05, 05:12)
Kadangi aš Gintarės nepažinojau, nežinau jos praeities, taigi žiūriu, kaip į visiškai naują atlikėją, ir..... aš jai visiškai nesimpatizuoju... ir būk man tokiai pamaivai, pasikėlusiai.... Šiaip šis vakaras neblogas, man visi patiko išskyrus pačią Gintarę, nežiau ar ten jos visos dainos, ar ne, tačiau visai skaniai dainos skambėjo.  Šauniausiai pasirodė Violeta ir Irutė... net ir Viliaus atlikimas man visai tinkamai suskambėjo.

Ar aš neatidžiai žiūrėjau, ar ir nebuvo plačiau papasakota  ko Deivis su Gintare apsipykę buvo?

tai kad ji pripazino, kad visi geriau padainavo nei jos originalas smile.gif cia negali tada teigti, kad pasikelus, taip pat ji pripazino, kad buvo tik paprasta kaimietka, su bloga figura ir pan., taip pat pripazino, kad dabar figura jos dar blogesne ir t.t.
nesakyciau, kad ji pasikelus, o kad siiap gali ji nepatikti, netraukti, ypac jos balsas, tai pilnai sutinku smile.gif
Atsakyti
Starošaitei labai tiko daina smile.gif Iš tikro, kaip Deivis sakė, geriausia tos dainos versija.
Papildyta:
Deivis ir Violeta irgi patiko, tik Violeta antros dalies Radžis? biggrin.gif
Atsakyti
Šeštadienį dainuos „Bavarijos“ dainas, Tarasovo dainų vakaras.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 04 09, 18:15)
tik Violeta antros dalies Radžis? biggrin.gif

Blogiau
Papildyta:
QUOTE(Jol @ 2015 04 09, 18:45)
Šeštadienį dainuos „Bavarijos“ dainas, Tarasovo dainų vakaras.

O, tai bus vakaras: Taisyk mano be ryšio dainą bigsmile.gif
Atsakyti