Įkraunama...
Įkraunama...

"Juodos katės"

užknisa reklamos, turbūt 15 min filmo ir 15 min reklamos doh.gif
Atsakyti
Manau panašiai. 20 minučių serija ir 10 minučių reklama. Parodo reklamą, o tada po minutės ir baigiasi...

Mockevičiūtės personažas koks thumbup.gif O Norkutė - Veronika biggrin.gif
Atsakyti
Ar yra lt dar serialas be Norkutes? Nieko pries ja neturiu, bet kai per daug tai ... ir visi personazai panasus
Atsakyti
Na, bet jei ją kviečia vaidinti, reiškia žiūrovams patinka.
Šiaip jai ir tinka labiausiai tokie vaidmenys, tik „Pavogtoje laimėje“ ir „Nemylimi“ lygtais kitokio tipažo personažus ji vaidino. O apie „Juodų kačių“ jos personažą dar nelabai ką galima spręsti, nes tik vienoj serijoj pasirodė.

Apskritai TV serialuose vis tie patys aktoriai, mažai naujų veidų, ne tik Norkutė...
Atsakyti
O kodėl tiek mažai diskutuojančių, negi nežiūrit?

Patinka man Džiangas, geras katinas biggrin.gif
Gerai ten kepeninę Liucija su Veronika vogė biggrin.gif
Kai reklamavo serialą, tai rašė, kad 3 pagrindinės veikėjos kovos dėl vieno vyro. Bet kol kas tai visos po kitą mylimąjį turi...
Atsakyti
Kepenine vogti eina su tooookiais aukstakulniais.
Atsakyti
Sveikos, jei kas žiūrit šį serialą....gal žinot kas dainuoja ten kai filmas prasideda??
Atsakyti
Na, kaip jums pabaiga?
Dianos mama gerai su tuo Domantu susitvarkė. Na bet Viliaus tėvas irgi nepėsčias, dėl deimanto net sūnų gali nužudyti.
O šiaip man kažkaip labai staigi pabaiga. Nežinau, bet gal visai ir norėčiau antro sezono, tik dabar abejoju, ar jis bus.
Bet tikėjausi, kad Vilius liks su viena iš 3 pagrindinių veikėjų, o štai dar ėmė ir atsirado ta Urtė. Ir taip gaunasi, kad visos trys katės taip ir liko vienos, be antrųjų pusių.
Atsakyti
Aha labai jau ten viskas greit isisrutiliojo. :0 Bet kazkaip man atrodo, kad vienu sezonu nepsiribos bus ir antras. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 05 31, 18:15)
Aha labai jau ten viskas greit isisrutiliojo. :0 Bet kazkaip man atrodo, kad vienu sezonu nepsiribos bus ir antras. smile.gif

Ir aš manau, kad bus, nes ne visai i pabaiga panašu smile.gif
Atsakyti