Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2015 03 31, 22:40)
Va kas mane domina- Всё только начинается 2015



as jau 8 serija ziuriu, labai idomus, ir gailiuosi jau, kad nesulaukiau kol visas serijas ikels verysad.gif ir siandien kaip tik neikele nauju verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Lionesss @ 2015 03 31, 22:29)
jooo...is tiesu, motina jau tokia vargana, jau tokia besiaukojanti, kad net koktu.
Labiausiai pribloske tas antras nestumas...jei be jo, tai dar butu visai ir nieko.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
QUOTE(Visgi @ 2015 03 31, 23:40)
Prisiminiau ką norėjau paklausti.
Va kas mane domina- Всё только начинается 2015

Man jis kuo toliau tuo labiau patinka ax.gif Aš 10 serijų peržiūrėjau, bet irgi manau reikėjo palaukt kol visos pasirodys serijos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 01 balandžio 2015 - 09:32
QUOTE(kami_ @ 2015 04 01, 11:28)
Laba  smile.gif

Man jis kuo toliau tuo labiau patinka ax.gif Aš 10 serijų peržiūrėjau, bet irgi manau reikėjo palaukt kol visos pasirodys serijos ax.gif

jei taip giriat, tai ir as pradedu ziuret wub.gif nes paskutiniai ziureti nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2015 04 01, 10:03)
as jau 8 serija ziuriu, labai idomus, ir gailiuosi jau, kad nesulaukiau kol visas serijas ikels verysad.gif ir siandien kaip tik neikele nauju verysad.gif
QUOTE(kami_ @ 2015 04 01, 10:28)
Man jis kuo toliau tuo labiau patinka ax.gif Aš 10 serijų peržiūrėjau, bet irgi manau reikėjo palaukt kol visos pasirodys serijos ax.gif
QUOTE(sapniukass @ 2015 04 01, 13:01)
jei taip giriat, tai ir as pradedu ziuret wub.gif nes paskutiniai ziureti nelabai schmoll.gif
Na klausykit jei taip giriat, tada ir aš, kaip ir sapniukass, pradėsiu žiūrėti.
O tai ta mūsų 'Bitutė' vis tik gerietį vaidina?
Man asmeniškai prašau pašnibždomis, pageltonintai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 04 01, 15:16)
Na klausykit jei taip giriat, tada ir aš, kaip ir sapniukass, pradėsiu žiūrėti.
O tai ta mūsų 'Bitutė' vis tik gerietį vaidina?
Man asmeniškai prašau pašnibždomis, pageltonintai smile.gif

Bent jau man tai kuo toliau tuo įdomesnis serialas darosi ir tas serijų laukimas nervina doh.gif
Gerietį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 01 balandžio 2015 - 14:36
QUOTE(kami_ @ 2015 04 01, 15:33)
Gerietį
Dideliausias dėkuj smile.gif
Atsakyti
Patiko

Андрейка

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2015 04 01, 18:54)
Patiko

Андрейка

user posted image

Man irgi labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 04 01, 19:59)
Man irgi labai patiko  4u.gif

Man tai norejosi ta babce primusti cool.gif
Ir durniaus Andreikos gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 04 01, 19:05)
Man tai norejosi ta babce primusti cool.gif
Ir durniaus Andreikos gaila verysad.gif

O man gaila buvo vyro jos. Koks bebutu, bet ja is sudo istrauke (aktorius tai mmm koks vyras) ir labai dziaugiausi tokia pabaiga...Andrejka pas durnius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 04 01, 20:47)
O man gaila buvo vyro jos. Koks bebutu, bet ja is sudo istrauke (aktorius tai mmm koks vyras) ir labai dziaugiausi tokia pabaiga...Andrejka pas durnius  doh.gif

Jo, vyras saldainis wub.gif Uz tai ir prilupti ta bobele norejau, kad supratusi, jog su Andreika ten, laukuose, nieko ypatinga, kad tai jaunystes klaida, vis tiek iesko kazkokio ekstrymo doh.gif Raskazis uzpakali drasko. devil.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 03 31, 23:40)
Prisiminiau ką norėjau paklausti.
Va kas mane domina- Всё только начинается 2015
анонс
kaip suprantu Дмитрий Пчела ten gerietis (?)
Mano džiaugsmui,
jokių ten jo mexikano ar argentiniečių variacijų nemačiau,
tai neturiu su kuo nei lyginti, nei palyginti.
Dabar plėšau ramūnės žiedlapius ir būriu, žiūrėti-nežiūrėti, žiūrėti-nežiūrėti...
... Jaučiu žvilgtelsiu, kad ir kaip to Анатолий Руденко nemėgstu.
Bet jei bus nuobodus- mesiu per bortą tikrai.


na as tai biski jau sukritikuosiu ta filma biggrin.gif ne velnio jam neduociau 10 balu schmoll.gif ta pagrindine aktore jau tooookia geruole naivuole, kad net "skauda" ziurint.....tuoj man akyse iskyla Glafira (ar koks ten tas aktores vardas kur geruoles vaidina amziais). Siuzetas lyg ir neblogas, bet kazko tam filmui truksta.Ziuriu tik Дмитрий Пчела, nors ir jo balso tembras, intonacijos kartojasi kaip VML.....Ir kas bus toliau manau galima lengvai nuspeti rolleyes.gif
Atsakyti