Įkraunama...
Įkraunama...

Mitralinio vožtuvo nesandarumas

zvaigzdute kodel,neparasei,kad loram ira suaugusiu kardiologe,ar pati nezinojei?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2008 11 05, 16:21)
zvaigzdute kodel,neparasei,kad loram ira suaugusiu kardiologe,ar pati nezinojei?


Nu tikrai nezinojau 4u.gif man uzteko kaip mano kraujo tyrimus pakomentavo, paklause kitu gydytoju patarimo 4u.gif
Atsakyti
loram as tau elektronini laiska issiuntus esu.
Atsakyti
ka tik perskaiciau tavo el.pasta,nieko konkretaus neturiu,klausiau ar isauks ta ydute,bet pasake gad ne is tokios neisaugama,man kaip paskambino,is kliniku ir liepe atvaziuoti lapkricio21d,tai klausiau kas yra kodel taip greitai,juk tik pries menesi buvom,tai pasake nu zinot pagrindinio voztuvo nesandarumas,sako kad ko nepraziopsotume.
Atsakyti
tai ir aš nieko negaliu pasakyt... jei žinotumėt kažką konkrečiau - galima tada aiškintis, o dabar tai tik galim pasvarstyti apstrakčiai - neaišku net kas ten tiksliai yra... teks Jums važiuoti ir tirtis, gal gydytis ir pasitikėti gydytojais. ax.gif
Atsakyti
loram;as cia dabar busiu ne i tema,bet noriu paklausti,kaip sios srities specelistes,taip mano vyrui darosi,jis jau kaip jauciasi negerai,jam pradeda musti sirdis;ta prasme permuseneti ir tirpti rankos tada griebe sirdies lasiuku,isgerus ju jam pagereja,dare jam kardiograma,bet rodo viskas gerai,ar gali buti kokia sirdies liga prasidedanti.Ps;)O man irgi mermuseneja ir kartais skauda,bet pas mane yra truputeli su skydliauke ar gali buti nuo jos taip.,bet ir kojos ir rankos sala,sakau kad koks infarktas neistiktu,per jauna gal dar tam,man29m.
Papildyta:
loram nesikreipk jus.pasijauciu kaip senuke
Papildyta:
Kaip nuvaziuosim daryti ta ekoskopyja,tai viska isklausinesiu,ir tada informuosiu tave,gal tada galesi ka patarti man. wub.gif
Atsakyti
infarktas gali ištikti ir jaunus žmones, literatūroj rašo ir apie paauglių infarktus g.gif
permušimai t.y. ekstrasistolės gali būti dėl daugelio priežasčių - tam tarpe ir dėl skydliaukės ligų, bet dažniausia priežastis kalio-magnio trūkumas/perteklius. Kai kurie žmonės ekstrasistoles jaučia ir jos jiems skausmingos, kiti nieko nejaučia... iki 3 ekstrasistolių per valandą yra normalu. elektrokardiograma gali būti visiškai normali, jei rašoma ne tuo metu kai permušinėja, ir nieko nesuprasi... iš kitos pusės - rankų tirpimas nėra širdies ligos požymis, tai tik rodo, kad kilmė - nervinė. O širdies lašuose didžiausią poveikį daro raminantys vaistukai (kurie yra sudėtyje)... na, yra ten ir minimalų poveikį ir širdžiai darančių vaistų...
beje, jei sunku užmigti - dviguba dozė širdies lašų ir miegi kaip angelėlis smile.gif (čia mano mama atrado g.gif )
Atsakyti
blink.gif sako jam ir dusimas buna tuo metu,o kaip suprasti kaip sirdies infarktas istinka?
Atsakyti
tipinio širdies infarkto požymiai - stiprus spaudžiantis skausmas per krūtinės centrą, plintantys į kairę pusę, apatinį žandikaulį, trunka ne mažiau 10min (pastoviai), dažniausiai prasideda fizinio ar emocinio krūvio metu (jauniems - krūvis turi būti didelis), dažniausiai kartu būna mirties baimė. Beje, infarktinio skausmo nenuima Validoliai, širdies lašai ar kitokie "nerimti" vaistai.
karščio pylimai, galvos svaigimas, abiejų rankų ir kojų tirpimas, badymai širdies plote - NĖRA infarkto ar širdies problemos požymiai.
P.S. rekomenduojama pasitarti su gydytoju kiekvienu neaiškiu atveju. Išvardinti požymiai būna dažniausiai, bet nebūtinai!

dusinimai taip pat nėra infarkto požymis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 05 lapkričio 2008 - 22:04
a mirties baime buvo pas mane;bet cia sake nervu sistema pakrikus,tai gal ir truksta cia to kalio ir magnio jam,matai jis per diena pakeli cigareciu suruko Uzsipuoliau cia savo klausimais,bet labai aktuolu mam.
Atsakyti
sveiki,ar taip ir nera su tokiom sirdeles ydomis,kaip mitralinio voztuvo NESANDARUMAS?jai ira tai pasidalinkite kaip gyvenate su tuom kaip jauciates.
Atsakyti
Sveikos ,pasirodo as viena is tokiu nelaimeliu.

As skausma sirdies plote jauciu praktislai visada.Tai ziauru man. doh.gif Zodziu zinoma pradejau tirtis ,ieskot ligu ,nes tas paprastai pastovus(na daznai ,nes buna prasviesejimu) maudimas varo is proto.Kiek ejau ,tyriausi -viskas gerai ,tik lyg tarpkitko buvo uzsiminta apie nesandaruma /prolapsa (BEJE NUOSIRDZIAI GALVOJAU ,KAD CIA TAS PATS).Visada beda buvo suverciama mano nelaimingam stuburui .As dar suversadvau beda ir tarpsonkauliniams nervams ,na ko neprisigalvojau.Iseina viskas gerai ,bet skauda ir viskas.Dabar jau man skauda krutine, skauda kairi peti ir ranka ,buna dusuliuku,del to nusiunte pas pulmonologa.Kai padare rentgena ,uzrasyta sirdies seselis kairio skilvelio saskaita.
Kol kas gyd.verdikto nepaskelbe ,kas cia ir kaip ,bet dabar pradedu tiket .kad tas nesandarumas /prolapsa yra mano neramumu priezastis.Spaudimas zemas ,pulsas aukstokas,nes jauciu kaip musa sirdis.Ir dar ka galiu pasakyt ,kad mane tai varo i nevilti ,pasidariau labai jautri,nervuota,nes apie tai visalaik galvot -sakes .
Bet labai dabar tikiuosi,kad per sitiek ieskojimu ,nors si daktare pasakys ka nors konkretaus.
Atsakyti