Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai 2

nu as pacituosiu is atminties protinga zmogu: "jokiu prakeikimu nera, viskas yra galvoje"


Taip, tai yra psichologiniai dalykai. Jeigu pati silpna ir pazeidziama, tai ner kas visas nesekmes permesti kitai, kuri pavydi. As galvoju dabar, nu kiek kur dirbau (tada gerai atrodziau ir diedai sniuru stovejo uz duru eilej), nu niekur jokiu pavydziu bobu nebuvo, nors kolektyvai tikrai buvo moteriski, ir niekas man pagaliu i ratus nekiso. Buhalterijos skyrius isvis buvo mano laime atgaiva ir kavu gerimu vieta, ten gi bobynas tokiose vietose, turetu krist porchios visokios mikliai tik. Labai galimai sito blogio isvengiau todel, kad as tiek isitraukdavau i darba, iki visisko absoliutaus pasijungimo ten kiauromis paromis, kad gal tiesiog nepastebejau visokiu daugybiniu prakeiksmu ir porchiu ir dar ko nors. Anyway, priesus as susiradau tik cia, ezoterikos forume. Pries tai turejau kaip priesa tik uosviene, bet ir tai koreguojama padetis. Psichologija. Jeigu dabar as sugalvosiu kad man kas nors ko nors pavydi ar siaip bando nuziuret tai taip ir bus, kaip sugalvosiu. Nu ok, pakiaulino man viena geriausia drauge, bet mano bedos, as gyvenau ilga laika vos ne kasdien klausydamasi gryno neskiesto negatyvo, nu tai ir parejo man negatyvas, kurio klausiausi ir kurio nepraleidau pro ausis ilga laika, viska dejau sirdin. Nuo saves reik pradet. Jeigu pavydas galvoj, tai pati ir pavydi, antraip nepastebetum nieko. Va tau visos porchios, prakeiksmai, nuziurejimai ir privorotai, ir viskas viename. Pacios galvoje.

Atsakyti
Amariliau, pati tiki tuo? biggrin.gif
Atsakyti
Nėra taip, kad mums niekas negali pavydėti ir visi geri, jei ir mes geri kitų atžvilgiu smile.gif Ypač piktos būna tos bobos ir kreivai žiūrinčios, su kuriomis nesileidi į dideles kalbas biggrin.gif na pvz. jos bėgioja per pertraukas už kampo rūkyt, o tu su jom nebėgioji, tai jos apie tave žino per mažai jų poreikiams ir oi kaip žiopso akis išvarvinę biggrin.gif Bet esmė ta kaip pats į tai reaguoji. Jei nekreipi dėmesio, tik nusijuoki sau dūšioj, tai netaps jos galingosios, siunčiančios prakeiksmus smile.gif
Atsakyti
Bandziau skaityti sia tema nuo pirmo puslapio iki paskutinio...iveikiau tik 8. Ar kam nors pavyko perskaityti nuo iki?!
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2015 02 13, 15:56)
Jeigu jus būtų prakeikus, tai užkristų tikrų nesėkmių lavina: ligos, dideli finansiniai nuostoliai, artimųjų netektys ir pan, be to jos, anaiptol, sėkmė nelydėtų ir pareigose neaukštintų. Užsakovui irgi žemė po kojomis drebėtų tik gal ne taip akivaizdžiai ir greitai. Jeigu domina, galėčiau taro kortomis apžvelgti šitą situaciją, kas ten vyksta.


Nebūtinai užsakovui pareitų atgal, jei darė pas gerą magą. Kitaip tie specai seniai šaukštus būtų padėję. Juk yra visokių būdų nukreipti energiją.

Šiuo atveju labai gali būti ir psichologiniai dalykai, įsikalbėjimas, bet diagnostiką vertėtų pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 02 14, 21:45)
Nebūtinai užsakovui pareitų atgal, jei darė pas gerą magą. Kitaip tie specai seniai šaukštus būtų padėję. Juk yra visokių būdų nukreipti energiją.

Šiuo atveju labai gali būti ir psichologiniai dalykai, įsikalbėjimas, bet diagnostiką vertėtų pasidaryti.

Pareina, jei ne pačiam užsakovui, tai jo artimai aplinkai. Galima apsaugoti užsakovą, bet visos giminės - ne.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 14, 17:38)
Nėra taip, kad mums niekas negali pavydėti ir visi geri, jei ir mes geri kitų atžvilgiu smile.gif Ypač piktos būna tos bobos ir kreivai žiūrinčios, su kuriomis nesileidi į dideles kalbas biggrin.gif na pvz. jos bėgioja per pertraukas už kampo rūkyt, o tu su jom nebėgioji, tai jos apie tave žino per mažai jų poreikiams ir oi kaip žiopso akis išvarvinę biggrin.gif Bet esmė ta kaip pats į tai reaguoji. Jei nekreipi dėmesio, tik nusijuoki sau dūšioj, tai netaps jos galingosios, siunčiančios prakeiksmus smile.gif



o! tame ir kablys visas greiciausiai. as gi ir esu is tu, kur bega uz kampo parukyt ir amzinai nieko nezinau, praleidziu viska, jokiu pletku, informacijos stoka, bendravimas irgi ribotas mano pacios noru ir vat kiek praleidziu idomybiu ... negaliu prisiminti, kad man kas nors butu ko nors pavydeje, nes nera ko pavydet, greiciau priesingai. ir dar iki tokio lygio, kad prakeikt. Prakeikt galima pvz is kersto arba afekte kokiam, ir tai, tas zmogus issigast turi.

Soled, aisku tikiu, man tai pasake autoritetas mano. Ir ypatingai imu tiketi tuo besitrindama fb po visokias raganu ten ir burtininku grupes, kur nu grynai Haris Poteris ir ta daro suauge zmones, ten vajezau vajezau kas darosi, visos taip gerai gyvena, pavydas bujoja, pro baznycia eidamos ima kratytis katatonijoj ir jei as sakau, kad manes nekrato, tai sako tu tada prasta ragana esi ir pan., nu zodziu, man vis stipreja tas ezoterikos demistifikavimas, kasdien vis labiau. ir ima atrodyti, kad pvz astrologija isvis nera su ezoterika susijusi, o Taro irgi.
Atsakyti
Gal kas zino zmoniu kas gali padeti sugrazynti vajkina?
Atsakyti
ar yra kam nuimineje nuimineje nuziurejimus ? kas galeu pasidalint isudziais,kaip jautetes,arbuvo kokiu pokyciu ? smile.gif
Atsakyti
Prasau padekite , gal turite patirti, kaip atsikratyti uzkalbejimo. Vyra paveike kaimyne, jis jaucia jos bloga itaka, ir as jauciu. Nezinau ar ji apgirde, ar kokias zoleles ar ka panaudojo. Gal turite kontaktus, kas gali nuimti.
Atsakyti
Parašysiu jums į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 03, 14:28)
Parašysiu jums į AŽ.

Parasykite ir man smile.gif
Atsakyti