Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės lauko gėlės - II

QUOTE(jediara @ 2011 05 23, 08:07)

Ups blush2.gif O as varzausi daznai pagirti ar padekoti uz pagiras unsure.gif . Bet ziuriu i jusu visu grozius ir sypsausi iki ausu biggrin.gif laiminga su jumis kartu wub.gif ir truputi pavydinti rolleyes.gif -nes neturiu saulutes savo medziu ir namu pavesiuos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 23, 10:29)
Ups blush2.gif O as varzausi daznai pagirti ar padekoti uz pagiras unsure.gif . Bet ziuriu i jusu visu grozius ir sypsausi iki ausu biggrin.gif  laiminga su jumis kartu wub.gif ir truputi pavydinti rolleyes.gif -nes neturiu saulutes savo medziu ir namu pavesiuos. doh.gif

Rodyk savo grožius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 14, 22:04)
Keletas daugiamečių  ax.gif

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


kaip gražu wub.gif plūkė tokia vešli thumbup.gif pas mane antri metai auga,bet kažkokia skurdi,gal vieta netinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 23, 09:33)
Rodyk savo grožius  mirksiukas.gif

Neturiu schmoll.gif
Atsakyti
Daugiameciu trupinelis smile.gif
user posted image
Atsakyti
Cia tos baltos uolaskeles rolleyes.gif ?
as siemet pasisodinau tai ir pas mane jau zydi, tik dar netaip gausiai, tikiuos kad kitais metais irgi bus toks tankumelis grazus..o jos ilgai zydi?
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 05 23, 14:05)
Cia tos baltos uolaskeles  rolleyes.gif ?
as siemet pasisodinau tai ir pas mane jau zydi, tik dar netaip gausiai, tikiuos kad kitais metais irgi bus toks tankumelis grazus..o jos ilgai zydi?

man panasu i plukes, yra ir pilnavidurių... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2011 05 23, 13:08)
man panasu i plukes, yra ir pilnavidurių... rolleyes.gif

Ane ?
na mano uolaskeles taip pat zydi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2011 05 23, 13:00)
Daugiameciu trupinelis  smile.gif


gražu ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau kaip jos tiksliai vadinasi,cia is arciau,bet dauginasi kosminiu greiciu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2011 05 23, 14:25)
Nezinau kaip jos tiksliai vadinasi,cia is arciau,bet dauginasi kosminiu greiciu  smile.gif
user posted image

bet jau grožis wub.gif wub.gif wub.gif ....auginu nuo pernai tik mažą kelmelį...tai man tik pasvajoti...apie tooooooooookią gaysybę.
bet dar turiu ir aukštesnę, ji žydi kiek vėliau.
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2011 05 23, 13:25)
Nezinau kaip jos tiksliai vadinasi,cia is arciau,bet dauginasi kosminiu greiciu  smile.gif

Aha, is arti jau ir man nepanasu i uolsakeles smile.gif
labai labai grazu !!!
Atsakyti