Įkraunama...
Įkraunama...

Piršliai vestuvėse

QUOTE(Meldel @ 2009 06 07, 12:45)
Tai mum tai pat reikia rinktis is esamu sveciu,o kam be pasulai kazkodel labai purtos pirsliauti,nors mes uz viska sumokesim...Tai as galvoju gal pirma pora paimti kaip liudininkus ir viskas o visa kita muzikantai padarys,tiesiog esu pasimetus nebezinau nei ka daryti nei ka galvoti  rolleyes.gif


Jei turite gerus muzikantus, tai manau ir dėl piršlių problema išspręsta mirksiukas.gif Užtektų tada ir liudininkų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJ. @ 2009 06 07, 13:04)
Jei turite gerus muzikantus, tai manau ir dėl piršlių problema išspręsta  mirksiukas.gif  Užtektų tada ir liudininkų  mirksiukas.gif

Nu muzikantai tai manau kad geri bus,bentjau sake pazystami kad labai patyre savo srityje nusimano savo darbe smile.gif .O liudininkams ka reik daryti nes as isvis nenusimanau apie tokius dalykus,ar jiem priklauso is namu tas islydejimas ten kazka pasneketi pries tevam atsiveikinant?Ar gamtoj,baznycioj,zakse?Gal galit merginos patarti man? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Meldel @ 2009 06 07, 13:31)
Nu muzikantai tai manau kad geri bus,bentjau sake pazystami kad labai patyre savo srityje nusimano savo darbe smile.gif .O liudininkams ka reik daryti nes as isvis nenusimanau apie tokius dalykus,ar jiem priklauso is namu tas islydejimas ten kazka pasneketi pries tevam atsiveikinant?Ar gamtoj,baznycioj,zakse?Gal galit merginos patarti man? unsure.gif


Liudininkai tik paliudyja jūsų santuoką mirksiukas.gif O šiaip galite su jais aptarti, ar jie norėtų jus išlydėti ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
dekui labai uz patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiaip liudininkai ir piršliai yra du skirtingi dalykai 4u.gif Liudininkai tik padeda parašą patvirtindami kad jaunieji tuokiasi savo noru, nieko neverčiami. O piršliai daro ir išlydėjimą ir visasa kitas atrakcijas. Tad kviečiant žmones reiktų skirti šias dvi sąvokas, kad nekiltų nesusipratimų mirksiukas.gif O jei jau atsitiko tokia bėda manau, kad galėtum paprašyti kažko iš svečių būti liudininkais ir paklausti gal sutiktų suorganizuot išlydėjimą, o žaidimais tada pasirūpins muzikantai mirksiukas.gif Nes pasiruošti piršliauti mano manymų mėnuo yra labai mažas laiko tarpas doh.gif
Atsakyti
Kazkaip keistai man skamba tie klausimai kas gali but liudininkais, kas gali but pirsliais. Juk jusu vestuves tai ir patys renkates, kas bus. Ir kiek buvau vestuviu tiek visose skirtingai. Liudinikai atlieka ir pirsliu pareigas, pirsliai buna liudininkais, pirsliais paprastai buvo poros (ir nesvarbu ar susituoke ar ne), nes juk jiems patogiau ruostis. Manau cia reikia ziureti, ko patys norite. Pas mus, pavyzdziui, liudininkais, kurie atliko ir pisliu pareigas, buvo mano sesuo su draugu. Ir nors pirma kart jiems teko pirsliu pareigose dalyvaut, taciau buvo sauniai pasiruose ir buvo tikrai smagu, kai tokias pareigas atlieka jauni, artimi zmones, tai ir pasitarti gali ir pasiorganizuoji viska, kad patiems butu smagiau.
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2004 10 26, 14:20)
pagal tradicijas kiek zinau turi buti is jaunosios puses gerai(laimingai) vedusi pora.


Pagal tradicijas - piršlys su būsimu jauniku važiuoja į būsimos jaunosios pusę "reikalų derinti", vėliau jis viskam ir vadovauja. Vadinasi jis turi būti iš jaunojo pusės. O jei iš jaunosios piršlys, vadinasi jaunoji ima jaunąjį lotuliukas.gif
Bet tai šiais laikais to jau niekas nežiūri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 06 04, 19:12)
Pagal tradicijas - piršlys su būsimu jauniku važiuoja į būsimos jaunosios pusę "reikalų derinti", vėliau jis viskam ir vadovauja. Vadinasi jis turi būti iš jaunojo pusės. O jei iš jaunosios piršlys, vadinasi jaunoji ima jaunąjį  lotuliukas.gif
Bet tai šiais laikais to jau niekas nežiūri  mirksiukas.gif

Va čia tai įdomi mintis. Ir gera kartais panaudoti per vestuves. To dar nebuvau girdėjusi. Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astee @ 2005 10 25, 21:16)
pas mus irgi neatsirado zmogaus turincio pirslio gyslele, tai mes, kaip sakant nusipirkom pirsli  tongue.gif



Jei nepaslapytyis, ka samdetes? nes mes su ta pacia situacija susiduriame, jog artimuju rate, neturime ka pasirinkti, o norisi jog viskas klostytusi sklandziai...
Atsakyti
toks klausimas, gal kas galit atsakyt 4u.gif pakviete mus I vestuves pirsliais (mes nevede kazkur girdejau kad taip negalima pataisykit jei as klystu) o kita pora bus svotai ir atseit mes 4 turim organizuot viska, plius liudininkai bus mano MB (jaunojo broils) ir jaunosios sesuo (svocia). Kiek zinau pirslys ir svocia yra pagrindiniai, tai jie ir soki veda ir buciuojasi, as visai pasimetus sitam burdake, help ??? blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotijia: 11 gruodžio 2013 - 22:46
Sveikos. turim problma..su Vyru esam pakviest ibut pirsliais, tik esme ta,kad jie jau sves 50 metu jubilieju. Gal kuri esat susidurusi? ka reik daryt ir panasei tokioj sventej? Busiu dekinga uz bet kokius patarymus 4u.gif
Atsakyti