Įkraunama...
Įkraunama...

Piršliai vestuvėse

Mums iskilo klausimas sad.gif ka rinktis pirsliais. Nelabai dideli pasirinkima teturim. Jau buvom pasirinke busimo vyro dede su teta, bet dede negales dalyvauti vestuvese. Ar galima butu kviesti pirsliais savo broli su broliene (jis aisku uz mane zymiai vyresnis). Kas pas jus vestuvese buvo pirsliais smile.gif
Atsakyti
pas mus bus mano sessuo su vyru.
Atsakyti
Žinoma, galima ir brolį su brolienę kviesti. Tikrai nesuk sau galvos dėl to. O pas mus bus mūsų draugai piršliais. Galėjome ir maniškio dėdę su žmona kviesti, bet jie mums ne labai linksmi atrodo (ypač ta žmona). Todėl ir pradėjome svarstymą nuo draugų, o jeigu jau jie nebūtų sutikę, tik tada tą dėdę piršliu kviestumėm smile.gif. Bet gerai, kad šito varianto neprireikė ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Bėje jau yra tema apie piršlius, tai ten daug visko prirašinėta. Pasiieškok jos smile.gif. O šiaip tai nebūtinai netgi vyras su žmona turi būti piršliais. Galima kviesti vieną žmogų iš vienos pusės, kitą iš kitos... Netgi nebūtinai vedę jie turi būti ax.gif . Svarbu tik, kad tarpusavyje jie gerai bendrą kalbą rastų, nes vis tiek jiems gausis kaip "komandinis" darbas biggrin.gif. Žodžiu, kažkokių griežtų taisyklių nebėra...
Atsakyti
As tai visdelto noreciau kad pirsliai butu pora - vyras ir zmona. ax.gif o beto, ar tiesa kad tiems pirsliams reikia tureti pinigelio nemazai, mat kazkas man yra minejes, kad jie per vestuves turi nemazai islaidu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2005 06 14, 21:53)
As tai visdelto noreciau kad pirsliai butu pora - vyras ir zmona. ax.gif  o beto, ar tiesa kad tiems pirsliams reikia tureti pinigelio nemazai, mat kazkas man yra minejes, kad jie per vestuves turi nemazai islaidu?  blink.gif

Tai vat, daug kas rašė, kad piršliais nemažai kas ir atsisako būti, nes išlaidos nemažos... Bet nežinau, už ką tiksliai piršliai moka. Mes tai su malonumu padengtumėm saviems išlaidas, jei tik jie sutiktų ax.gif .
Atsakyti
gali bet kas manau mirksiukas.gif

Mes pries vestuves ilgai svarstem ka pasirinkti pirsliais.. tetu ir dedziu nenorejom, tai nutarem, kad abu pasirenkam: as pirsliene, o vyrelis pirsli ax.gif

man del pirslienes net galvos sukt nereikejo, pasirinkau savo drauge, o vyrelis - savo klasioka, viena geriausiu draugu.

na porele buvo kaip reikiant : Ji - zurnaliste, o jis - aktorius. per vestuves matesi antra karta, bet taip pravede, kad atrode, jog repetavosi metus laiko wub.gif

labai dziaugiames, kad pasirinkom o dedes, o jaunus artimus zmones wub.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad pirsliais geriau kviesti tuos, kurie yra iskalbingi ir tai daro naturaliai. O ypac to reikia, jei vestuves nemazos, kad nebutu nuobodu. ax.gif Buna, kad pirsliai net ne gimines, o samdyti aktoriai. Jau tikrai buna ne kas, kai pirsliai nemoka vesti vakaro...teko dalyvauti tokiose, tai pradedavo skaityti is savu lapu ir susimaisydavo, o paskui sako: mes geriau pradesime is naujo, ir tegu kamera perfilmuoja doh.gif Jauciausi, kaip repeticijoje rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skruzdeliukas: 15 rugpjūčio 2005 - 01:05
na samdyti aktoriai tai kazkaip nezinau...nu juk ne koks spektaklis vestuves...
o jei zmones neidomus ir nemoka linksmintis, tai tokiems niekad nebus linksma...


Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2005 06 14, 21:53)
As tai visdelto noreciau kad pirsliai butu pora - vyras ir zmona. ax.gif  o beto, ar tiesa kad tiems pirsliams reikia tureti pinigelio nemazai, mat kazkas man yra minejes, kad jie per vestuves turi nemazai islaidu?  blink.gif



siaip jaunieji dabar prisiima visas pirsliu islaidas. net menkiausi perkami daikteliai yra is jaunuju kisenes. pirsliai darzniausiai prisideda tik savo buvimu cool.gif ir publikos linksmumo palaikymu.. net saldainius ir tuos pirslienei duoda jaunieji..
na bet yra kitas atvejis, kai pirsliai bagoti.. tada nieko nereikia rupintis.

pas mane pirsliai bus brolis su broliene.. jie geriausi thumbup.gif thumbup.gif spyriojos spyriojos, bet siaip taip sutiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaina @ 2005 10 20, 00:00)
siaip jaunieji dabar prisiima visas pirsliu islaidas. net menkiausi perkami daikteliai yra is jaunuju kisenes. pirsliai darzniausiai prisideda tik savo buvimu  cool.gif ir publikos linksmumo palaikymu.. net saldainius ir tuos pirslienei duoda jaunieji..
na bet yra kitas atvejis, kai pirsliai bagoti.. tada nieko nereikia rupintis.

pas mane pirsliai bus brolis su broliene.. jie geriausi  thumbup.gif  thumbup.gif  spyriojos spyriojos, bet siaip taip sutiko drinks_cheers.gif


Nebūk tikra, kad jaunieji visas išlaidas padengia. Sutinku, kad gėlėmis, saldainiais, šampanu, auka bažnyčiai ir pnš. dabar jau jaunieji patys stengiasi pasirūpinti, bet yra labai daug smulkmenų, kuriomis rūpinasi patys piršliai (visokie žaidimų aksesuarai ir pnš.). Pinigėlio tam išeina, nes norisi padaryti jauniesiems šventę su įvairiomis staigmenomis. Kelis kartus buvom liūdininkais vestuvėse su piršlių role - pinigėlių tikrai išėjo, o kiek tiksliai - taip ir nesuskaičiavom... g.gif

Išleidom tiek, kiek galėjom sau leisti...


Atsakyti
QUOTE(kvaki @ 2005 05 27, 19:26)
Pas mus piršliais aka liudininkais bus mano vyriausias brolis ir mano išrinktojo sesuo. Abu sutiko iš kart, nor nėra akyse matę vienas kito  thumbup.gif  Bet žinau, kad abu liežuvio už dantų nelaiko, tai ramu dėl šventės tikrai  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif


mes irgi panasiai drinks_cheers.gif
mes kaip ir dvi poras tu pirsliu-liudininku turesim!
bus mano brolis - liudininkas-pirslys su savo drauge ir jaunikio sese - liudininke pirsliene- su savo vyru. jie stoves su savo antromis pusemi,; manau tai netrukdys pasirasyti ar atlikti liudininku pareigas, dar smagiau, dvi vedanciuju poras turesim! thumbup.gif
Atsakyti