Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės ir laidotuvės

Manau, kad nera reikalo nukelti vestuviu.. Mano atvejis - likus pusei metu iki vestuviu mire mano brolio zmona.. Jaunas zmogus (labai).. heart.gif Bet vestuves kelem ir brolis su dukryte dalyvavo..
O draugei buvo, kad pirma vestuviu diena jos senelis mire, tai tevas isvaziavo i laidotuves, o jie toliau svente (nezinau, kokia ten jiems svente buvo....) sad.gif
Atsakyti
Gal kam is sia vasara planuojanciu taip nutiko?

Mano mociute mire vasario 13d., o mes vestuves suplanave rugpjucio 13d. (dar jos gimtadienis kaip tik).Bet nieko nekeisim. Visi tam pritaria, tik seneliui dar nesakem.Palauksim truputi kol skausmas atlegs..
Atsakyti
Na manau senelis nepyks, o taip pas mus kraste daroma, jei mire kas nors is jaunuju tevu tada daromos ramesnes vestuves arba atidedamos veliau, bet dazniausiai be muzikos, o jei mociute, senelsis ar kazkurio tai is sveciu tevai tai tada tie zmones kurie nesioja gedula nesilinksmina taip kaip visi , nu nesoka nedainuoja, bet tikrai nera taip, kad niekur negali eit ir su nieko negali bendraut
Atsakyti
Mano istorija tai tokia,kad mire mano mylima mociute gruodi,o vestuves buvo suplanuotos rugseji,bet nematau nieko blogo,jau buvo praeje 8 men.tik tetis negalejo sokt,ir linksmintis sad.gif Bet per pacias musu vestuves atsitiko dar baisesnis dalykas,avarija,kurios metu zuvo mano kaimynas,kuris veze vestuves,ir operatorius,o fotografas buvo sunkiai suzeistas....Viskas ivyko,kai mes jau ruosemes vaziuoti i sale svesti,ir per kita girta vairuotoja,kuris irgi vietoje zuvo....Buvo labai baisu...labai...ir atsiminimai ne kokie....operatorius buvo geras muzikantu draugas,tai kokios nuotaikos buvo galit isivaizduot,bet jie saunuoliai,grojo,lyg nieko nebutu ivyke.....Dauguma sveciu buvo atvyke is toli,jie nepazinojo zuvusiu,todel jiems buvo linksma....O kad nebuvo suzeistas dar kas nors,is pamergiu,ar mes patys,tai stebuklas...nes viena masina,kuria vaziavo kelios pamerges su pabroliais buvo sudauzyta,o joms net pedkelniu akys nuo sukiu nenubego....Nors nuo vestuviu praeje jau daugiau nei 8 metai,sito nepamirsiu niekad.....
Atsakyti
ohmy.gif Siaubas kaip baisu!!!
Tikrai labai gaila zuvusiu zmoniu.Bet as labai tikiuosi,kad per mano vestuves viskas bus OK!Net baisu pagalvoti,kad kazkas panasaus gali ivykti.Brrrr..
Atsakyti
Na tikrai labai baisu,kai per tokia nuostabia svente ivyksta tokie skaudus dalykai sad.gif

Pries 11m. zenijosi mano vyro brolis ir per jo vestuves gamtoje numire vyriausia pamerge,kuri po 2 savaiciu pati ruosesi teketi... Pas ja buvo sirdies stimuliatorius ir kazkas nutiko... Taip ir numire zaisdama zaidima,kur padeda ant zemes buteli,sukasi aplink ji ir paskui bega pas savo pabroli. O ji apsisuko,atsistojo ir susmuko... Kazkas dar puole daryti sirdies masaza (ko nebuvo galima daryti del stimuliatoriaus), bet...
Vestuviu kaip ir nebuvo... Visi grizo is gamtos,tevai ir muzikantai pasitiko kaip priklauso (tada dar nebuvo mobiliuju ir niekas nezinojo...)Kadangi ji buvo tolima giminaite,tai muzikantai iskart isvaziavo ir gavosi tik paprasta,bet itampos pilna vakariene,nes visi juokeliai atrode ne laiku...

Baisu... sad.gif
Atsakyti
Kosmaras, net neisiwaizduoju ka daryciau jei tokie dalykai atsitiktu per mano westuwes...
Atsakyti
Musu vestuves buvo geguzes 22, o geguzes 5 mire mano senelis is mamos puses, geguzes 8 mire tevo brolis. Kadangi viskas jau buvo suplanuota, tai vestuves perkeleme i vyro puse ir viskas vyko kaip numatyta. Kazkaip supratingi giminaiciai pasitaike, pasikalbejome su jais ir buvo nuspresta vestuves daryti. Toks gyvenimas, nes kazkiek nukeldamas vestuves negali buti tikras, kad tada niekas nemirs ar dar kas nors neatsitiks.
Atsakyti
Oi,moterys, pasiskaičiau čia jusų istorijų ir tikrai baisu darosi. O aš kai tekėjau (1988m) vis galvojau apie savo vieną klasiokę.Tada ji pati žuvo,per savo vestuves. Jau kai važiavo iš zagso,i kavinę.Va taip jos vyras tapo našliu net pirmos jaunavedžių nakties nesulaukus... sad.gif irgi baisu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazdute: 18 balandžio 2005 - 17:54
siaubas...vargsas vyrukas...net priesui to nelinkeciau...tfu tfu tfu, kad tik niekam daugiau tajp neatsitiktu... sad.gif
Atsakyti
pries 1.5 menesiu mire mano senelis (mamos tevas),o vestuves buvo planuojamos rugseji.is pradziu buvau pasimetus ka daryt.pakalbejau su mama ir ji pritare kad atidet vestuviu nereikia.
juk mirties niekas negali suplanuot,o vestuves juk dazniausiai pradedamos planuot pris puse metu.
Atsakyti
Atsiminiau ir as baisia istorija.. cry.gif Na cia asmeniskai nepaliete manes, bet apie ta ivyko snekejo gana ilgai:
Buvo prie kokius 5-7 metus, vestuves buvo gana dideles vienoj grazioj sodyboj prie ezero... Buvo nusamdytas malunsparnis, kuris skraidino jaunuosius, tevus, draugus ir t.t Per viena skrydi, kazkas tenais atsitiko ir malunsparnis pastrigo ir nukrito tiesiai i ezero vidury sad.gif , zuvo jaunosios mama, pussesere, jaunojo mama, dvi seserys ir dar keli giminaiciai... kazkur apie 7 zmones kiek atsimenu sad.gif Buvo tikrai liudna, daug kas verke cry.gif
Atsakyti