Įkraunama...
Įkraunama...

Ar norėtumėte ištekėti už milijonieriaus?

Apklausa: Ar norėtumėte ištekėti už milijonieriaus? (121 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
ne mano stilius lotuliukas.gif
istekejau uz mylimo ir esu laiminga smile.gif
Atsakyti
jeigu vyrukas kuri pamilciau butu milijonierius taj gerai,bet pamilau ir isteku uz paprasto berniuko ir esu begalo laiminga,mylima ir saugoma thumbup.gif
Atsakyti
nieko pries jai mano vyras pataptu milijonierium...kolkas gyvenam ir be milijonu neblogai
Atsakyti
Turiu ne milijonieriu,bet esu labai laiminga ir turtinga su tiek,kiek turim biggrin.gif
Atsakyti
nenoreciau. negaleciau isimylet milijonu, nebent pati milijoniere buciau biggrin.gif o pelenes istorijom su laiminga pabaiga netikiu.
Atsakyti
oi ne, butu labai blogai - reiketu saugoti vaikus, nuolat vaikscioti su makiazu ir bendrauti su visokiais snobais. Be to, sazine uzgrauztu del badaujanciu vaiku ir klimato atsilimo. Dar - zinau, kad pinigai is niekur enatsiranda. tai reiskia kad mano vyras beprotiskai daug dirbtu arba nervintusi del idarbintu pinigu. O kur dar visos 20 metes grazuoles kurios liptu prie jo kaip prie medaus - konkurencija milziniska. NE UZ kA!!! schmoll.gif
Atsakyti
Kokia nesąmoninga tema fool.gif
Atsakyti
tikrai nesamoninga tema - teki juk uz zmogaus, o ne uz jo pinigu.
Atsakyti
jei but nutikus tokia "beda" kad mano meile butu milionierius, tai zinoma - nevengciau jo vien del sio 'trukumo' lotuliukas.gif

bet zinoma.. jei vien del pinigu - ne.

Atsakyti
Jeigu įsimylėčiau, tada taip. Jeigu ne, jokie pinigai nepadės.

Realiai pagalvojus, ale turėjau progos, na bet ką padarysi, kai tiesiog kaip vyras netraukia? doh.gif
Atsakyti
Taip pat kaip ir minejo forumietes, kaf jei tai butu jo "trukumas" tada taip biggrin.gif na jei ji myleciau butu ge ra su juo, o milijonas butu tik kaip priedas tada i'm all in, bet tik del milijono tai ne ne. Bet kadaise buvau pas bureja, kuri isranasavo biggrin.gif biggrin.gif kad man su vyru pradzia bus labai sunki, o veliau vartysiuos kaip inkstas taukuose biggrin.gif Tad toks variantas labiau dziugintu, isteketi, o po to ta milijona kart uzsidirbti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Noreciau isteketi uz paprasto, bet kad jis pataptu milijonierium jau veliau, su mano parama ir pagalba wink.gif
Atsakyti