Įkraunama...
Įkraunama...

Netikri "ūkininkai"

QUOTE(Julyyte @ 2005 09 30, 00:21)
TIESĄ, 10D LAIKOTARPIJE REIKIA PRISIREGISTRUOTI MOKESČIUOSE, TIK NŽN KAM blink.gif



tam, kad valstybe galetu sukontroliuoti, kiek ukininkas gavo pajamu, paramos ir pan.
paprastai, ukininkai ( arba besidedantys tokias) deklaruoja savo paselius (galima ir pievas bei ganyklas), gauna uz tai ES parama ( 120Lt/ha pievos), gauna zemdirbiu dyzkura ir pan.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2005 10 03, 09:51)
Apšviesk mane kiek dabar kainuoja  keisti žemės paskirtį ir atidalinti žemę į atskirus sklypus ? Ar ilgai užtrunka tas atidalinimas?

mes dabar dalinam ž.ū.paskirties žemę, nes:
1. Šio metu dar nepatvirtintas rajono detalusis planas,
2. ž.ū. paskirties žemė greičiau dalinama,
Tokiam dalinimui mes parašėm prašymą žemetvarkos skyriuje, LEIDIMUI PADALINTI gauti, laukiam 10-15d.
Toliau su to leidimu eisim i savivaldybę vėl užpildyti kažkokius popiergalius, čia bus mano sekantis žingsnis, čia reikės laukti 20d
Po to atrodo reikės kažką dar daryti, čia laiko užtruks tiek, kiek dirbs jūsų pasirinktas žemėtvarkininkas ar projektotojas. Valstybės įstaigoje nieko mokėti nereikia, o kt nžn kiek.
Jei nori keisti paskirti reikia det plano, skaityk čia:


My Webpage
Atsakyti

Štai kokį gavau atsakymą iš žemės ūkio ministerijos;
Registruojant ūkininko ūkį ir gaunant ūkininko pažymėjimą žemę būtina turėti. Tačiau lankyti Ūkininkavimo pradmenų kursus galima ir neturint žemės. Jeigu jūs neturite žemės ir nedirbate žemės ūkyje jums reikės mokėti pilną kursų kainą, o jeigu pristatysite pažymą, kad dirbate žemės ūkyje (ar samdomu darbininku ar tėvų ūkyje ar dirbate savo ūkyje) jums reikės mokėti tik 25 proc. kursų kainos. Žemės ūkyje dirbantiesiems ministerija padengia 75 proc. kursų kainos.

Pagarbiai Elena Narušytė




Atsakyti
Nu geras, net nežinojau, ogi galėjau gauti dokumentėlį, kad esu samdomas darbininkas doh.gif Vat gudručiai nieko nesakė. O kieno konkrečiai ministerijoje tu užklausei?
ryt važiuosiu registruotis mokesčiuose Klaipėdoje tai bus Vytauto gatvėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julyyte: 04 spalio 2005 - 18:57
Gal žinote kur galima pasiskaityti apie ūkininkų kursus?
Kokiu tikslu jie organizuojami ir pan.?
Apie juos žinau, bet man reikia teksto.
Atsakyti
Sveiki, gal yra tarp forumiečių tokių kurie registravo mažus ūkelius Klaipėdos rajono savivaldybėje? Mano atveju turiu 30 arų žemės ūkio paskirties ir noriu įregistruoti, kažin ar įmanoma... g.gif
Atsakyti
QUOTE(wabalas @ 2005 10 05, 21:45)
Sveiki, gal yra tarp forumiečių tokių kurie registravo mažus ūkelius Klaipėdos rajono savivaldybėje? Mano atveju turiu 30 arų žemės ūkio paskirties ir noriu įregistruoti, kažin ar įmanoma... g.gif

pasakysi, kad vaistažoles auginsi tongue.gif
aš rimtai, jei ką. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Julyyte @ 2005 10 03, 01:15)
Mes norėjom taip daryti, o butent kas domina?


Domina viskas.Kaip, kokiom salygom kiek davė bankas ir t.t. ŽodŽiu visŲ visŲ smulkmenŲ 4u.gif
Atsakyti
doh.gif Viskas priklauso nuo pajamų kiekio, šeimos narių skaičiaus, kiek dirbi toje darbov, pvz ir mano ir vyro darbovietės patinka, t.y, patikimos gamyklos. Amžius ir t.t. Mes norim imti didelę paskolą, 4asm, vidurkis 2100lt per mėn. duoda 170000, bet turim gauti leidimą statybom ir pradėti pamatus, kad sklypas su pradėtom statybom būtų vertingesnis (dabar jo vertė 50 000). Su pamatais vertė pakils gal iki 70-80 000, tai nuo tos vertės mums 60-70 procentų į sąskaitą praves tolesniai statybai, vėl statom kol turim pinigėlių, vertinam ir vel praveda, kol baigsim statybas. Bus nustatytas tas 170 000limitas kurį mes galim panauduoti, bet galima ir ne visus panaudoti, palūkanas mokėsim tik nuo panaudotos sumos.
palūkanos prieš 3 mėn buvo 3,25, dabar gal šiek tiek ir pamažėjo, aišku dar palūkanos gali sumažinti pvz apsidraudus jų kokį siulomą draudimą ar pensiją ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julyyte: 06 spalio 2005 - 21:47
užsiregistravau mokesčiose. Sakė, jei reikės kuro, kreiptis ten ir ten. Gal kas žino kokiom sąlygom ir kiek to kuro duoda?
Atsakyti
Man idomu ar yra nors vienas realiai tokiu budu gaves leidima statybom? Mes paklausem pas savivaldybes architekta apie toki varianta, jis atsake, kad yra daug norinciu statyti ukius, bet kolkas nera isduota ne vieno leidimo. Kazin kaip is tikruju?
Atsakyti
Taip yra forumietė OKKEY ji jau ir įpusėjus su statybomis thumbup.gif
O man savivaldybėje pasakė patys architektai, kad galima ir dar žemėtvarkoj ar kažkaip ten vadinasi ir patvirtino tokį variantą.
O jei statysi nedidelį namelį (iki 80 kv.) tai matai negaus architektas uždarbio, nes čia jo paslaugų nereiks.
Atsakyti