Įkraunama...
Įkraunama...

Arbūzai, melionai, moliūgai, cukinijos...

QUOTE(adija5 @ 2013 10 03, 12:21)
1, Pas mani tai tokiu būdu kepti nelabai valgomi  schmoll.gif Turi būt daugiau ingredientų,nei vien moliūgas.Ir pageidautina,sutrintas,sutarkuotas ar kitaip labai susmulkintas.

2. o 3 mėnesių nupasakosiu kaip nors vaizdingiau tau tą gardumą muskatinį biggrin.gif


1. t.y. kuo akuratniau paslėptas cool.gif
2. Kalėdoms patiekt žadi?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 10 03, 14:07)
1. t.y. kuo akuratniau paslėptas  cool.gif
2. Kalėdoms patiekt žadi?

Nu,panašu mastau.gif Bet valgomas ir pakankamai noriai.Ne taip kaip cukinijos ar aguročiai,kurių joks kamufliažas nepaslepia...

Naujiems metams pagal kinų kalendorių skaičiuojant . Įdarysiu antį...cielu g.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 10 03, 13:32)
Įdarysiu antį...cielu  g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lauksiu foto thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi labai įdomu ar Muskade de Provence panašus į WALTHAM BUTTERNUT ?
Pagal aprašymą panašu . Nes butternutai šeimynai šiltą mišrainę suėjo už nemoliūgus smile.gif kol pirma porciją dorojo spėjau pakept antrą keptuvę ir supjaustyt sūrį.....
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 10 03, 12:25)
Užaugina iki 200kg vaisius - Atlantic Giant.

JAV kiekvieną rudenį organizuojamos varžybos, kurių metu išrenkamas didžiausias moliūgas. Rekordininkas ~800 kg.

QUOTE(Dusia37 @ 2013 10 03, 15:09)
Man irgi labai įdomu ar Muskade de Provence panašus į WALTHAM BUTTERNUT ?
Pagal aprašymą panašu .  Nes butternutai šeimynai  šiltą mišrainę  suėjo už nemoliūgus smile.gif ...

Muskatiniai visi panašūs ir skoniu, ir kvapu, ir konsistencija. O šiltos salotos su mėlynu pelėsiniu sūriu bei vyno taure geriausia vakarienė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 03, 15:36)

Muskatiniai visi panašūs ir skoniu, ir kvapu, ir konsistencija. O šiltos salotos su mėlynu pelėsiniu sūriu bei vyno taure geriausia vakarienė  wub.gif



aš aišku praleidau šitos vakarienės salotų receptą doh.gif
ar seniai dalinotės, toli ieškot?
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 03, 15:36)
JAV kiekvieną rudenį organizuojamos varžybos, kurių metu išrenkamas didžiausias moliūgas. Rekordininkas ~800 kg.
Muskatiniai visi panašūs ir skoniu, ir kvapu, ir konsistencija. O šiltos salotos su mėlynu pelėsiniu sūriu bei vyno taure geriausia vakarienė  wub.gif


Dėkoju už info. Vyno dar mano mažyliams kol kas ne.....
Suejo su varškiniu suriu ir kmynais .... B neliko smile.gif
Netikėjau, kad gali but TAIP skanu .
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 03, 15:36)
JAV kiekvieną rudenį organizuojamos varžybos, kurių metu išrenkamas didžiausias moliūgas. Rekordininkas ~800 kg.


ohmy.gif vajetus... doh.gif


Prapjoviau Table King Acorn'ą... Nu koks jis man skanus... bigsmile.gif Vėliau gal dar skanesnis pasisarys... g.gif Tik galėtų būti minkštesnis, nes baisu dantis išsilaužyt, o remontas šiais laikais brungiai kainuoja... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 10 03, 15:38)
aš aišku praleidau šitos vakarienės salotų receptą  doh.gif
ar seniai dalinotės, toli ieškot?

Dar nesidalinau lotuliukas.gif
Supjaustytą (-us) kubeliais Butternut moliūgą (-us) (aš jam odelės nelupu blush2.gif ) suberti į kepimo indą ar skardą, apšlakstyti aliejumi ir paskaninti džiovintais čiobreliais. Kepti orkaitėje iki minkštumo. Šiltus kubelius sudėti į lėkštę (vieną didelę ar kiekvienam asmeniškai), apibarstyti trupintu pelėsiniu sūriu. Jei reikia- paskaninti druska ir pipirais. Papildomai įdedu karamelizuotų kriaušių ir dar apibarstau paskrudintais aštriais migdolais (skrudinu kartu orkaitėje su moliūgu gabaliukais, tik atskiruose induose).
Skanaus mirksiukas.gif

QUOTE(rytorasa @ 2013 10 03, 15:41)
Prapjoviau Table King Acorn'ą... Nu koks jis man skanus...  bigsmile.gif  Vėliau gal dar skanesnis pasisarys...   g.gif Tik galėtų būti minkštesnis...

Su laiku jis neminkštėja, deja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yerena: 03 spalio 2013 - 15:07
yerena, didelis dėkui už receptą smile.gif
Dusia37, teks ir tau paviešinti su varškės sūriu, kad ir kitos paragautų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 03, 16:05)
Su laiku jis neminkštėja, deja.


ai, nu niekis... irnesakyk.gif svarbu, kad skanus... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2013 10 03, 15:05)
Šiltus kubelius sudėti į lėkštę (vieną didelę ar kiekvienam asmeniškai), apibarstyti trupintu pelėsiniu sūriu. Jei reikia- paskaninti druska ir pipirais. Papildomai įdedu karamelizuotų kriaušių ir dar apibarstau paskrudintais aštriais migdolais (skrudinu kartu orkaitėje su moliūgu gabaliukais, tik atskiruose induose).


PSIO.
ADIJAAAA, aš su tavim. Kada važiuojam pas Yereną į svečius????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 03 spalio 2013 - 17:18