Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva

Kreon yra labai kryporiniai fermentai - riebalų virškinimui pagerinti
ASr jums kas nustatė, kad jūs nevirškinat reibalų, kad juos geriat?
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 10 21, 16:03)
vaistai nuo svaigimo Nootrapil, jie praplečia kraujagysles ir pan.  fermentus naudojau Kreon , o ad yra antidepresantai \
man po biškį gerėja  thumbup.gif .

smagu,kad gerėja sveikata,kokie tyrimu rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 10 21, 17:03)
vaistai nuo svaigimo Nootrapil, jie praplečia kraujagysles ir pan.  fermentus naudojau Kreon , o ad yra antidepresantai \
man po biškį gerėja  thumbup.gif .



o kam tie fermentai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2013 11 05, 21:21)
o kam tie fermentai? 4u.gif



skrandžio veiklai, nes turiu problemų su skrandžiu. Būna riaugėju, pilvą pučia, pykina, liežuvis baltas 4u.gif > jei jau valgau ką sunkesnio tai išgeriu tabletę
Atsakyti
MeiLLi nu pasipasakok ax.gif kaip tyrimai ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2013 11 07, 10:03)
MeiLLi nu pasipasakok ax.gif kaip tyrimai ir t.t. 4u.gif



Viskas gerai su MRT. Nebuvo baisu. Tik tą dieną laabai svaigo galva , bet ir gerai, nes būtų tikrai ką pamatę, o dabar vsikas normoj.

Galva sukas kurkas mažiau, bet pasinervavus tai tenka atsisėst, nes viskas liejas. Grynam ore ir nieko gero, bet kai prasivaikštau tai baimės nukrist jau nėr. Tik dabar jau kuris laikas atsirado begalinis nuovargis nors nieko nedarau. Reiks vėl vitaminus pagert , nes jau erzina nedarbingumas

Ką pastebėjau , kad sukantis galvai padeda lėtas vandens gurkšnojimas ir nootrapil tikrai padėjo, nes po ėjimo pasieniais dabar tikrai geriau nors neišgėriau viso kurso

O Jūs ir problemų su galvos svaigimu turit g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 07 lapkričio 2013 - 13:13
galva svaigsata baisiai,o ypac kai koks stresas doh.gif sendien pranese,kad teta mire tai is vis katastrofa,man uzia nezmoniskai galvoj.o tas nootropilis taip ir vadinasi ar kokius kitus siulo vaistinej man yra pasiule bet as neemiau.tipo sudetis ta pati.Visdelto manau nervukai savo daro unsure.gif
Atsakyti
Sveiki visi, galeciau jums padeti del siu problemu. Dirbu su testais sveikatai ir vienu produktu sveikatai. Paimamas kraujo meginys ir siunciamas ir Norvegijos ligonine. Turiu viena zmogus kuris susuitvarke galvos svaigima ( tai moteriai 74 metai), po to labai geras dalykas kai turi odos problemu, skauda sanariai.
Na o paslaptis yra paprasti. Tas produktas yra omegos 3 pagrindu. Tai vadinama balansu, kuris sureguliuoja organizmo uzdegimo procesus. Pas mus daug ligu kyla nuo uzdegimimiu procesu. Daug gydytoju pradeda dirbti su siuo dalyku, nes nera neigiamu rezultatu. Jei idomu galit man parasyti, gal net susitiima su gydytoju suorganizuosiu;)
Atsakyti
QUOTE(atraversiamo @ 2012 05 04, 15:09)
As su galvos svaigimu jau nuo sausio menesio draugauju, pradzioje kai prasidejo, tai baisu budavo, nezinodavau ka daryti, pablogejo per menesi dar labiau. Baisiausia budavo kai per miegus pradeda svaigti, dar tik atsimerkes kol suvoki, kad jau svaigsta, ir bloga, ir pykina, siaubas  doh.gif  aisku pradejau per gydytojus eiti..nieko nerado, dabar kaip ir depresija nustate su nerimu..  bet negeriu israsytu vaistu, nes nenoriu priprasti prie antidepresantu. Dabar siektiek apmazejes svaigimas, bet buna savaite nieko nebuna, paskui kelias dienas is eiles svaisgta, ir nesuprantu nuo ko..  schmoll.gif  baisu, kai per viena diena pasikeicia visas gyvenimas, ir dabar istisai atsikelus tik pirma mintis, kaip atsargiai islipti is lovos, kad nesvaigtu galva..  verysad.gif


Jau nors ir senai rasytas jusu pasisakymas, bet noriu paklausti, kaip jums dabar sekasi? Nes man lygiai tas pats darosi, kankinuosi, ieskau problemu sveikatos pas daktarus, gyvenu baimeje...

Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2013 10 07, 13:07)
pasidariau galvos  MRT su kontrastu . Trečiadienį rezultatai . Tuo metu labai prastai jaučiaus tai jei problema tūno ką  tyriaus tai turi rast pakitimų. Šiom dienom galva sukas kaip niekad. Rytais sienom einu iki wc. Nepadeda jau nei vaistai nuo svaigimo, nei vaistai nuo rūgščių, nei fermentai, nei ad  verysad.gif . Jei neras pakitimų tai nežinau ką tirtis . Negaliu gyvent su tokiu silpnumu ir kaskart į vyrą įsikibus  verysad.gif . Gėriau ir stiprius vitaminus, bet ne ir vitaminų trūkume esmė  doh.gif .

Kaip kitos jaučiasi šiuo metu?

Kaip jums sekasi dabar? Uzjauciu jus, man trecia savaite galva svaigsta ir to atrodo, kad isprotesiu, jauciuosi nepilnaverte... Pradejau tirtis, bet MRT dar nesiunte.
Atsakyti
Man ne tik svaigo galva, bet ir buvo pradėję dvejintis akyse. Keistai taip kažkaip - uždengi vieną akį - matai gerai, kai žiūri su abiem - matau 3 vaizdus (nu, pijokam, sako, taip būna smile.gif ). Visai nejuokinga, kai negali/bijai pasukti galvą net prieš eidama per gatvę - tuoj viskas sukasi sad.gif Kai taikaisi eit arčiau sienų ar ko nors, kad galėtum įsikibt, nes atrodo tuoj tuoj nugriūsi. Kai lipant laiptais nė minties, kad gali paleist turėklus. Kažkokia atrama atrodo kaip išsigelbėjimas. O jei reikia eiti per atviras erdves (pvz., pereiti miesto aikšte) - tai atrodo gyvenimo išbandymas.
Tampiasi ir aš per gydytojus. Darė kaklo kraujagyslių echoskopiją, galvos kompiuterinę tomogramą, švietė rentgenu sprandą. Išvada - ataugos sprande užspaudžia kraujagysles ir nuo to svaigsta galva.
Atsakyti
QUOTE(Aguona Raudonoji @ 2014 10 13, 14:04)
Man ne tik svaigo galva, bet ir buvo pradėję dvejintis akyse. Keistai taip kažkaip - uždengi vieną akį - matai gerai, kai žiūri su abiem - matau 3 vaizdus (nu, pijokam, sako, taip būna smile.gif ). Visai nejuokinga, kai negali/bijai pasukti galvą net prieš eidama per gatvę - tuoj viskas sukasi sad.gif  Kai taikaisi eit arčiau sienų ar ko nors, kad galėtum įsikibt, nes atrodo tuoj tuoj nugriūsi. Kai lipant laiptais nė minties, kad gali paleist turėklus. Kažkokia atrama atrodo kaip išsigelbėjimas. O jei reikia eiti per atviras erdves (pvz., pereiti miesto aikšte) - tai atrodo gyvenimo išbandymas.
Tampiasi ir aš per gydytojus. Darė kaklo kraujagyslių echoskopiją, galvos kompiuterinę tomogramą, švietė rentgenu sprandą. Išvada - ataugos sprande užspaudžia kraujagysles ir nuo to svaigsta galva.

o gydymas koks g.gif
Atsakyti
Kai jau nuėjau svyruodama pas gydytoją, išrašė lašelinių. Bet aš tada buvau pusiau ne šio pasaulio gyventoja, tai nelabai prisimenu vaistų pavadinimus. Žinau, kad lyg mildronadą leido, milgamą, dar kažkokius. Paskui po leidžiamų geriamus - kavintoną. Buvo 5 rūšių leidžiami (vienos iš jų lašelinės). Geriausia man padėjo, ko gėro, masažai. Bet tie masažai - kai pamasažuoja, cypt iš skausmo norisi. Galvojau masažisto pirštai man į kaukolę sulys.
Šiaip, bent jau man tas galvos svaigimas - kaip tiksinti bomba. Nežinai kada užeis.
Atsakyti