Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

vytautepie graži papuošalinė... wub.gif Tik jei filcas būtų švelniai rožinis, ar kokios kitokios švelnesnės spalvos, mano nuomone gal būtų gražesnis vidus g.gif

sobieska Koks mielas skirtukas - romanų skaitytojai wub.gif
Atsakyti
Aciukas 4u.gif - sobieska, Vėjų Laumė

"Gyvai" tas filcas nera toks tamsus, nes fotkinta su blicu, tai jau taip gavosi...
mirksiukas.gif

Sobieska, as kaip visada be zodziu: NUOSTABU 4u.gif
O kaip padaromos tos rauksles? ax.gif
Atsakyti
Vytautepie, thumbup.gif
Sobieska, tai niekad nenustoja stebint. biggrin.gif O raukšlytes įtariu,kad daro su plonu popierium ir klijais.

Paskutinis mazutis darbukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2013 04 20, 01:46)
Vytautepie,  thumbup.gif
Sobieska, tai niekad nenustoja stebint.  biggrin.gif  O raukšlytes įtariu,kad daro su plonu popierium ir klijais.

Paskutinis mazutis darbukas

user posted image


Aciu 4u.gif

Ilindau pasiziureti jusu fotkes, bet jau auskaru gooozis wub.gif wub.gif thumbup.gif

O tas plonas popierius, ne "tisot" ar kaip ten jis vadinasi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2013 04 20, 03:07)
Aciu  4u.gif

Ilindau pasiziureti jusu fotkes, bet jau auskaru gooozis  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif

O tas plonas popierius, ne "tisot" ar kaip ten jis vadinasi...  g.gif


t.y. "tissue" popierius... biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2013 04 19, 20:37)
Aciu  4u.gif

Ilindau pasiziureti jusu fotkes, bet jau auskaru gooozis  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif

O tas plonas popierius, ne "tisot" ar kaip ten jis vadinasi...  g.gif

Dėkui biggrin.gif

Nežnau, gal Sobieska ji naudoja. Aš tai paprasčiau arba popierinį rankšluostį, arba kokį kitą plonytį ( labai tinka tokie reklaminiai plonulyčių popierių žurnaliukai) biggrin.gif
Atsakyti
Ateinu su ka tik uzbaigtu uzsakymu... smile.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=AnAngel,2013 04 22, 02:23]
Ateinu su ka tik uzbaigtu uzsakymu... smile.gif

Labai spalvinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vytautepie @ 2013 04 21, 21:09)


Labai spalvinga  thumbup.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Kokia linksma dėžutė, spalvos...mmm, labai miela 4u.gif
--

Kartais užmatydavau, kad vilnietės darosi užsakymus iš dekostudijos? Man labai reikėtų raidžių, gal galėčiau prisijungti prie kurios?

Ar jungiamės dabar? Gal kam nors reikia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2013 04 22, 17:31)
Kokia linksma dėžutė, spalvos...mmm, labai miela 4u.gif
--

Kartais užmatydavau, kad vilnietės darosi užsakymus iš dekostudijos? Man labai reikėtų raidžių, gal galėčiau prisijungti prie kurios?

Ar jungiamės dabar? Gal kam nors reikia? blush2.gif


As planuoju dabar daryti uzsakyma... 4u.gif
Malonu, kad patiko mano dezute 4u.gif
Atsakyti
Senokai nieko nerašiau čia, kažkokie užsitesę nakalbadieniai ax.gif Labai daug naujų ir įdomių darbų. Šaunuolės moterys/merginos! Labiausiai įstrigo į atmintį VasareV dėžutė-knyga, Sobieskos užrašinė siuvinėta, bumbasi dėžutė su ''pipirais'', AnAngel vintažinė papuošalinė (pastaroji irgi žavi:)), vytautepie dėžutė su mergaite, aurelijama padėklas...nepykite ko nepaminėjau, be galo daug grožių 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti