Įkraunama...
Įkraunama...

Ištrintų nuotraukų atkūrimas

Labas visiems ir visoms unsure.gif
Ištiko mane žiaurus likimas ir nežinau kaip išgelbėt savo sveiką kailį, nes turiu didelę bėdą :

Ogi buvo graži ir saulėta diena, kai paprašiau tėčio paskolinti naują skaitmeninį fotoaparatą, kadangi prireiks man jo savaitgaliui....draugė išvažiuoja visam gyvenimui į Vokietiją ( cray.gif ) ir panašiai.....ją sveikinom...ir taip toliau. Žodžiu, fotoaparate buvo gal 100 nuotraukų, oi, gal net daugiau..... ir netik to savaitgalio, bet ir atostogų prie jūros, ir kaimo, ir koncerto nuotraukos.... o jos ne mano ir kai kam yra svarbios. Kitą dieną draugė fotografavo ir neišėjųsį kadrą norėjo ištrinti, ale paspaudė Стерет все , ***** doh.gif

Nu ką , ir dingo mūsų susitikimo foto, dingo ir visos tėčio foto doh.gif poto dar bandėm pažiūrėt, gal kas liko, gal kažkas tik laikinai dingo, nufotkinom kelis kadrus, ir pamatę kad nieko gero iš to nebus, padėjom fotiką ir susinervinom baisiai mad.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O dabar klausimas:
Kaip atstatyti nuotraukas, jau ištrintas iš fotoaparato atminties kortelės? Žinau, kad įmanoma.... kažkur girdėjau, kad su kažkokia programa galima tai bandyt padaryt, todėl PRAŠAU JŪSŲ PAGALBOS IR PATARIMŲ. Jei pagailėsit vargšo Makaliaus kailio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 08 12, 20:42)
Labas visiems ir visoms  unsure.gif
Ištiko mane žiaurus likimas ir nežinau kaip išgelbėt savo sveiką kailį, nes turiu didelę bėdą :

Ogi buvo graži ir saulėta diena, kai paprašiau tėčio paskolinti naują skaitmeninį fotoaparatą, kadangi prireiks man jo savaitgaliui....draugė išvažiuoja visam gyvenimui į Vokietiją ( cray.gif ) ir panašiai.....ją sveikinom...ir taip toliau. Žodžiu, fotoaparate buvo gal 100 nuotraukų, oi, gal net daugiau..... ir netik to savaitgalio, bet ir atostogų prie jūros, ir kaimo, ir koncerto nuotraukos.... o jos ne mano ir kai kam yra svarbios. Kitą dieną draugė fotografavo ir neišėjųsį kadrą norėjo ištrinti, ale paspaudė Стерет все , *****  doh.gif

Nu ką , ir dingo mūsų susitikimo foto, dingo ir visos tėčio foto doh.gif poto dar bandėm pažiūrėt, gal kas liko, gal kažkas tik laikinai dingo, nufotkinom kelis kadrus, ir pamatę kad nieko gero iš to nebus, padėjom fotiką ir susinervinom baisiai mad.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O dabar klausimas:
Kaip atstatyti nuotraukas, jau ištrintas iš fotoaparato atminties kortelės? Žinau, kad įmanoma.... kažkur girdėjau, kad su kažkokia programa galima tai bandyt padaryt, todėl PRAŠAU JŪSŲ PAGALBOS IR PATARIMŲ. Jei pagailėsit vargšo Makaliaus kailio  unsure.gif

Labai abejoju, kad įmanoma unsure.gif .Man kai tai buvo, tai niekaip neatstačiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 08 12, 19:42)
Labas visiems ir visoms  unsure.gif
Ištiko mane žiaurus likimas ir nežinau kaip išgelbėt savo sveiką kailį, nes turiu didelę bėdą :

Ogi buvo graži ir saulėta diena, kai paprašiau tėčio paskolinti naują skaitmeninį fotoaparatą, kadangi prireiks man jo savaitgaliui....draugė išvažiuoja visam gyvenimui į Vokietiją ( cray.gif ) ir panašiai.....ją sveikinom...ir taip toliau. Žodžiu, fotoaparate buvo gal 100 nuotraukų, oi, gal net daugiau..... ir netik to savaitgalio, bet ir atostogų prie jūros, ir kaimo, ir koncerto nuotraukos.... o jos ne mano ir kai kam yra svarbios. Kitą dieną draugė fotografavo ir neišėjųsį kadrą norėjo ištrinti, ale paspaudė Стерет все , *****  doh.gif

Nu ką , ir dingo mūsų susitikimo foto, dingo ir visos tėčio foto doh.gif poto dar bandėm pažiūrėt, gal kas liko, gal kažkas tik laikinai dingo, nufotkinom kelis kadrus, ir pamatę kad nieko gero iš to nebus, padėjom fotiką ir susinervinom baisiai mad.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O dabar klausimas:
Kaip atstatyti nuotraukas, jau ištrintas iš fotoaparato atminties kortelės? Žinau, kad įmanoma.... kažkur girdėjau, kad su kažkokia programa galima tai bandyt padaryt, todėl PRAŠAU JŪSŲ PAGALBOS IR PATARIMŲ. Jei pagailėsit vargšo Makaliaus kailio  unsure.gif

Yra daug programų, bet gali atstatyti tik tuos kurių nesugadinai fotografuodamas "ant viršaus". Jei tik ištrinti duomenys tikimybė atsatyti yra didelė. Pabandyk pasinaudoti šia programa (nemokama). Kita programa (mokama), dar viena (mokama) ...
Atsakyti
QUOTE(Zigintas @ 2007 08 13, 08:48)
Yra daug programų, bet gali atstatyti tik tuos kurių nesugadinai fotografuodamas "ant viršaus". Jei tik ištrinti duomenys tikimybė atsatyti yra didelė. Pabandyk pasinaudoti šia programa (nemokama).  Kita programa (mokama), dar viena (mokama) ...

bigsmile.gif Ačiū, net nežinojau (reiks pabandyt) ax.gif
Atsakyti
Tai ačiū už nuorodą 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif Kad taip anksčiau būčiau žinojus apie tokią programėlę, tai ir savo nuotraukėles būčiau atgaivinus... doh.gif Na, bet ateičiai tai dalykas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zigintas @ 2007 08 13, 08:48)
Yra daug programų, bet gali atstatyti tik tuos kurių nesugadinai fotografuodamas "ant viršaus". Jei tik ištrinti duomenys tikimybė atsatyti yra didelė. Pabandyk pasinaudoti šia programa (nemokama).  Kita programa (mokama), dar viena (mokama) ...

Oi, dėkui labai, siunčiuos Smart recovery g.gif
Gal pavyks... nors ir fotkinau kelis kadrus ant viršaus, gal kokius 4 ar 5 verysad.gif Na bet gal nieko nenutiks.....
Atsakyti
Help sad.gif
Parsisiunčiau smart recovery, ir ten kur reikia pasirinkti Select Device, yra tik a, c ir d. Tai ką rinktis? a ir d neduoda ieškot nieko, net neleidžia start paspaust, nes jie tušti... o atseit toj vietoj reikia pasirinkti kortelę atitinkantį diską („Select Device“ skyriuje pasirinkite savo kortelę atitinkančio disko raidę.) Ką daryt? unsure.gif
Atsakyti
Nu tai ką, viskas, Makaliui kapai schmoll.gif
Nieko neišeina nes pasirodo reikia kortelių skaitytuvo....
Atsakyti
Makaliau, bandyk nešti fotiką į kokį foto saloną. Kai mes pirkom fotiką (Vilbroj) iš karto pasakė, kad jeigu taip atsitiktų (kaip tau) ir ištrintume visas foto netyčia, tai yra galimybė jas atkurti. Tai manau, dabar nesinervuok, o važiuok kad ir į tą mano minėtą Vilbrą (Švitrigailos g. berods g.gif ), ten pasakys ar gali padėti ar ne 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2007 08 13, 14:45)
Makaliau, bandyk nešti fotiką į kokį foto saloną. Kai mes pirkom fotiką (Vilbroj) iš karto pasakė, kad jeigu taip atsitiktų (kaip tau) ir ištrintume visas foto netyčia, tai yra galimybė jas atkurti. Tai manau, dabar nesinervuok, o važiuok kad ir į tą mano minėtą  Vilbrą (Švitrigailos g. berods  g.gif ), ten pasakys ar gali padėti ar ne  4u.gif .

Dėkui, važiuoju dabar po visus salonus pasivažinėt hihihi.gif
Nes jau visiškai praradau viltis cray.gif Bent jau pasiklausinėsiu kokios kainos, kokia tikimybė kad gražins..... ax.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 08 13, 13:49)
Bent jau pasiklausinėsiu kokios kainos, kokia tikimybė kad gražins..... ax.gif
aciuks.gif


Kai klausimas gyvybės ar mirties, tai kaina būna nesvarbu lotuliukas.gif .
(Sorry, žinau, kad tau nejuokinga console.gif).
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2007 08 13, 14:51)
Kai klausimas gyvybės ar mirties, tai kaina būna nesvarbu  lotuliukas.gif .
(Sorry, žinau, kad tau nejuokinga console.gif).

Nuėjau, paklausiau, daviau, padarė pioneers.gif
Jetus, koks aš laimingas ir be galo ramus ax.gif kainavo vos 20 litų už 1gb nuotraukų.... fotoaparate jų nebepavyko išsaugoti, jas perkėlė į USB raktą unsure.gif bet vis geriau nei nieko biggrin.gif esu labai laimingas blush2.gif
Atsakyti