Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą

Mergaitės, jūs čia kaip enciklopedijos wub.gif
gal galit pakomentuoti ar siriasi Kordicepsas (turbut taip parasiau) perkamas vaistinej, nuo Tianshi Kordicepso?
Ačiū labai ir visoms linkiu geros nuotaikos wub.gif ir vilties wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 07 07, 21:04)
Mergaitės, jūs čia kaip enciklopedijos  wub.gif
gal galit pakomentuoti ar siriasi Kordicepsas (turbut taip parasiau) perkamas vaistinej, nuo Tianshi Kordicepso?
Ačiū labai ir visoms linkiu geros nuotaikos  wub.gif  ir vilties  wub.gif


Tas pats, tik gamintojas kitas. Daug kas naudoja kordicepso grybą, jis įeina į sudėtis įvairių papildų įvairiose šalyse. Skiriasi realus veiklios medžiagos kiekis kapsulėje. Tianshi giriasi, kad jų sudėtyje pakankamai daug grybo, tačiau sunku įvertinti, nes tai ne cheminė medžiaga, todėl mg ar kuo kitu aktyvios dalies neįvertina ir neužrašo ant pakuotės, užtai tenka arba išbandyti ir palyginti, arba kažkuo patikėti. Dar labai priklauso veiklumas nuo gamybos būdo, biotechnologijų. Nors pačiu veikliausiu laikomas skystas kordicepsas - grybo masė tarsi užkoncervuota, - tuomet yra vertinama procentinė gryno kordicepso sudėtis turinyje. (čia Fohow gamybos, yra ir kitų gamintojų) Būna 75 proc ir 80 proc sudėtys. Kaip tiesiogiai sulyginti skystą su kapsuliniu - ???...
Atsakyti
QUOTE(Avietėlė @ 2008 07 08, 00:06)
Tas pats, tik gamintojas kitas. Daug kas naudoja kordicepso grybą, jis įeina į sudėtis įvairių papildų įvairiose šalyse. Skiriasi realus veiklios medžiagos kiekis kapsulėje. Tianshi giriasi, kad  jų sudėtyje pakankamai daug grybo, tačiau sunku įvertinti, nes tai ne cheminė medžiaga, todėl mg ar kuo kitu aktyvios dalies neįvertina ir neužrašo ant pakuotės, užtai tenka arba išbandyti ir palyginti, arba kažkuo patikėti. Dar labai priklauso veiklumas nuo gamybos būdo, biotechnologijų. Nors pačiu veikliausiu laikomas skystas kordicepsas - grybo masė tarsi užkoncervuota, - tuomet yra vertinama procentinė gryno kordicepso sudėtis turinyje. (čia Fohow gamybos, yra ir kitų gamintojų) Būna 75 proc ir 80 proc sudėtys. Kaip tiesiogiai sulyginti skystą su kapsuliniu - ???...

Viskas įmanoma: smile.gif
Vaistinėse parduodamas kordicepsas:
HIGHWAY (MAISTO PAPILDAI)
CORDYCEPS 500 MG KAPSULĖS N30
, 500 mg arba 0,5 g reiškia, kad tiek veikliosios medžiagos, t. y. kordicepso yra kiekvienoje kapsulėje.
Platintojų siūlomas:
FOHOW SANBAO ORAL LIQUID 80%, reiškia, kas 100 g šio preparato yra 80 g veiklaus kordicepso (100 mg – 80 mg). Kadangi neturime tankio dydžio, reikėtų naudojamą per 1 kartą kiekį ml pasisverti, geriausia cheminėmis arba medicinėmis svarstyklėmis ir apsiskaičiuoti veikiosios medžiagos dalį gramais, tada ir palyginti.
Norint palyginti dar galima tą pat padaryti išardžius kapsulę ir pasvėrus turinį. Tik vėl reikia tikslių cheminių arba medicininių svarstyklių. Toliau nesudėtingi skaičiavimai.

Veiklumo priklausymas nuo gamybos būdo svarbus, bet ne tiek, kiek pateikia platintojai...
pvz. Kiaušinis ar jis virtas ar keptas, esmės labai nekeičia.

Kokia vaistininko nuomonė apie skystą ir neskystą kordicepsą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 08 liepos 2008 - 09:54
QUOTE(adis @ 2008 07 08, 11:43)
Viskas įmanoma: smile.gif

Kokia vaistininko nuomonė apie skystą ir neskystą kordicepsą?



adis ačiū labai labai , jūs žiniukas wub.gif
Lauksim vaistiniko nuomonės.
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2008 07 05, 07:32)
Linkėjimai Eglutei.Kaip sekasi?Laikykis. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveikos gyvos - keista taip kreiptis wink.gif
Jei čia man Gabija perduoda linkėjimus, tai aš nauja kolektyvo narė - susitikome dienos stacionate, pleptelėjome, ir aš ją "išryškinau" lotuliukas.gif , nes jau kurį laika skaitau šią temą, tik dar nepasireiškiau pati...
Man 35-eri. Išoperavo IIIC kiaušidžių vėžį. Dabar galinėjuosi su jo likučiais cisplatina +ciklofosfamidu. Nelengva...
Dar niekaip galutinai į pozityvą nepereinu, jau lyg ir čia, bet užtenka kažkokios smulkmenos, timptelėjimo ir vėl ašarų pakalnė.
Skaitau Jūsų mintis, didžiuojuosi Jūsų stiprybe ir tikėjimu.
Priimsit? wink.gif

Papildyta:
QUOTE(adis @ 2008 07 08, 07:43)
Viskas įmanoma: smile.gif
Kokia vaistininko nuomonė apie skystą ir neskystą kordicepsą?


Adis, kaip visada pagarba už šaltą protą smile.gif
O vaistininkas daug ką pasakytų apie kordycepsą, bet lyg ir žada čia nebebūti g.gif Žinokit, yra dar ir kitokių egzotinių grybų (čia aš ne apie tuos olandiškus tongue.gif), šiam reikalui palengvinti/gydyti/slopinti. Nepigus malonumas ir rizikinga, mano nuomone, bet yra galimybė pasirinkti iš kelerių ar keliolikos rūšių, priklausomai nuo to, kurio organo auglys. Čia aš iš vaistininko sužinojau - pasimatyme buvau wub.gif, tik tssss !
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Sveika, ypata 4u.gif Malonu (skamba kaip juodas humoras) matyti bigsmile.gif

Man kaip ir tau iki visisko pozityvizmo pritruksta vos keliu zingsneliu...Atrodo, kad jau viskas galvoje susideliojo, bet...bac...kazkokia smulkmena ir...vel is pradziu...
Jau nesitiki, kad tas uzburtas ratas kada pasibaigs...
Mane, aisku, veikia hormonu terapija stipriai, dirbtinis klimaksas. Verkiu be priezasties ir su priezastim. Pykstu. Daznia atrodo, kad nieks manes nemyli ir niekam as nereikalinga (kas tikrai netiesa)... unsure.gif
Skaitau Sinelnikovo knygas. Markuno knyga. Vaikstau i jo paskaitas. Biski susidelioja tada viskas galvoje. Bet be sios isorines pagalbos man sunku.
Dar labai teigiamai veikia bendravimas su cia atrasta drauge Ryke wub.gif Ji labai stipri asmenybe ir bendraudama su ja, noriu pasitempti. Aciu Tau, Ryke.

Tokios mano takeles...
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2008 07 08, 14:52)
Sveikos gyvos - keista taip kreiptis wink.gif
Priimsit? wink.gif



Priimsim, sveika prisijungusi 4u.gif Nors as cia dalyvauju daugiau pasyviai blush2.gif




Romantike, aciu uz grazius zodzius, tik kazin, ar as ju verta. Yra cia daug stipresniu uz mane. Beje, ar uzmirsai, kai buvom susitikusios pirma karta, tu pati man suteikei daug vilties. Tada as jau buvau susiruosusi labai greitai numirti doh.gif

Sian nusipirkau Louise L.Hay knyga "Pagydyk savo gyvenima". Autorei buvo nustatytas vezys makstyje. Ji atsisake gydymo, cituoju: "Operacijos neprireike - vis delto po kruopstaus minciu ir kuno valymo, praejus 6 men po diagnozes, medikai turejo pripazinti, ka as jau zinojau: vezio nebera ne pedsako! Dabar is savo patirties zinau, kad LIGA GALIMA PAGYDYTI, JEI NORIME KEISTI MASTYMA, ISITIKINIMUS IR ELGESI!"

Kol medikai gydo mano kuna, as toliau plaunu smegenis savo smile.gif Manau, kad nepakenks, o padeti tikrai gali.

Gero vakaro visoms!


Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Praėjusį savaitgalį buvau maloniai nustebinta - Latvijoje pasinaudojau savo neįgaliojo pažymėjimu ir nemokamai lankiausi Rundalės dvare. Iš pradžių pagalvojau, kad ant jo bus užrašytas "Invalido pažymėjimas" ir pakišau kasininkei pabandyti. Ji paklausė: "kas čia?" Aš pasakiau: "Invalido pažymėjimas". O tada ji man paaiškino, kad į muziejų įeisiu nemokamai. Tikėjausi į kasą grįžti nuo pirmojo posto, bet visur įleisdavo vos parodydavau pažymėjimą. Siguldoj nemokamai neįleido, bet vietoj 2 latų mokėjau tik 0,5 lato.

Tik grįžusi namo apžiūrėjau pažymėjimą - jokio žodžio "Invalidas" nėra. Gal Latvijos neįgaliųjų pažymėjimai tokie patys?

Aš taip retai naudojuosi tuo pažymėjimu, kad net užmirštu jį turinti. Tik miesto transporte naudojuosi šia teise. Tiesa, dar bandžiau Vilniaus arsenalo muziejuje - ten labai ilgai aiškinosi kuri grupė, bet nuolaidą davė.

O gal yra kokie nors tarptautiniai neįgaliųjų pažymėjimai? (kaip studentų ) Kas dar dalina nuolaidas neįgaliesiems?
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2008 07 08, 22:22)
Sveikutės 4u.gif


As uzvakar buvau Kauno zoosode. Tai parodziau pazymejima, ir nemokamai apziurejau gyvunus smile.gif Dar TEO nauja plana su nuolaida metams gavau. Kitur neteko pasinaudoti kolkas.
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2008 07 08, 22:22)
Praėjusį savaitgalį buvau maloniai nustebinta - Latvijoje pasinaudojau savo neįgaliojo pažymėjimu ir nemokamai lankiausi Rundalės dvare.


Taip,Latvijoje daug kur yra nuolaidos neįgaliesiems. Neseniai aplankiau nuostabų miestą Ventspilį,tai ten labai daug kur ( beveik visur ) nuolaidos neįgaliam.Išvis puikus miestas,rojus vaikams thumbup.gif

Aš neįgaliojo pažymėjimu naudojuosi tik kai pastatau automobilį neįgaliųjų vietoje.
Atsakyti
QUOTE(Teta @ 2008 07 08, 22:22)
O gal yra kokie nors tarptautiniai neįgaliųjų pažymėjimai? (kaip studentų ) Kas dar dalina nuolaidas neįgaliesiems?


Vėl pagooglinau. smile.gif Ką mes darytume, be to visagalio informacijos šaltinio? g.gif
Nuolaidos neįgaliems asmenims kitose valstybėse, lankant turizmo objektus
„Ar taikomos nuolaidos neįgaliems asmeninėms einant į mokamus objektus?
Neįgalus asmuo pateikęs invalidumo dokumentą ir notaro patvirtintą vertimą anglų kalba, gauna nemokamą bilietą arba bilietą su nuolaida. Jei lankomas objektas priklauso privačiai kompanijai nuolaidos ne visada taikomos.“

Kai pernai važiavau į Romą, aiškinausi, ar yra tarptautinis invalidumo pažymėjimas. Skambinau į Soc. reikalų ministeriją, tai patikino, kad nėra ir kad su lietuvišku invalidumo pažymėjimu niekur nuolaidų negausiu. O dabar Novaturo štai tokia informacija... g.gif
Kartais keliaujant su kelionių agentūromis duodamos nuolaidos, todėl reikėtų visuomet pasiteirauti.
Čia info iš vienos kelionių agentūros psl.:
„Kelionių kainų lentelėse vaikams, jaunimui, senjorams ir neįgaliesiems pateiktos kainos su nuolaidomis. Todėl dėl šių nuolaidų teiraukitės Jus aptarnaujančio vadybininko. “

Aš pasinaudoju važiuodama miesto ir tarpmiestiniu transportu, nes pati nevairuoju.
Tiesa, dar turiu IKI tinklo kortelę senjorams, tai su ja kiekvieno pirkimo metu gaunu 3 % nuolaidą. Ir Camelia vaistinėse, kurios yra prie IKI ir ne tik, nuolaida su šia IKI kortele medikamentams 8 % (jei neklystu).
Vilniaus Mažasis teatras nurodo, kad perkant 2 bilietus, neįgaliems taikoma nuolaida 20 %. Gaunu nuolaidas koncertams, pvz. Šiaulių filharmonijos. Todėl išvada: daugelis kultūrinių įstaigų kažkokias nuolaidas turėtų taikyti.
Keltui į Neringą, tik ten ji juokinga 1 Lt, nes pats kėlimasis tik 2 Lt. Galvojau, kad duos nuolaidą automobilio kėlimui, tai ir parodžiau savo pažymėjimą.

Teko keisti pasą ir pasiimti asmens tapatybės kotrlę, tai paklausus apie galimas nuolaidas, nereikėjo mokėti už pasą apie 70 Lt. Už gyvenamos vietos patvirtinančio dokumento išdavimą ir nereikia mokėti, pateikus invalidumo pažymėjimą.
Greičiausiai įvairių nuolaidų yra visose valstybinėse įstaigose, kur imama mokesčiai už bet kokių dokumentų ruošimą. g.gif
Nuolaidos būna užsisakant spaudą, naudojantis kabeline televizija, internetu. (vėl info iš google). Matyt daug kur klausti reikia.


romantike, neliūdėk, nuolatos pozityviam sunku būti ir perdėtai laimingi žmonės sukelia įtarimų. Gal jiems reikėtų pas kitos pakraipos mediką kreiptis? g.gif
Tuos jausmus, kuriuos patiri, patiria kiekvienas, dažniau, rečiau. Suprantu labai gerai tave. Su laiku apsipranti, tik gyventi išmoksti su žinojimu, kad liga gali sugrįžti. Svarbiausia neatsiduoti begalinei baimei...Ką darytum, jei sugrįžtų? Apsvarstyk gerai...kai rasi sprendimą į šį klausimą, baimė nebus tokia didelė...netrukdys gyventi.
Hormonai mus valdo, ypač jausmų pasaulį, kai tai žinai, bent gali suversti jiems kaltę, dėl blogos nuotaikos ir bereikalingo priekabiavimo prie artimųjų. Man prednizolonas ir deksametazonas pyktį keldavo. Sumažinus iki 1 tab. to pykčio ir neliko. Kalbėjausi su pažįstama apie tą prednizoloną, tai ji sakė, kad labai visko bijojo: baugšti buvo. Tavo hormonai kitokie, bet hormonai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 09 liepos 2008 - 10:40


Dekoju,visoms uz palaikyma.Ir man buvo atejus ta minute,kai suskydau...,matyt minutelei pamirsau,kad reik dziaugtis sia diena,gyventi dabar,o ne galvoti,kas bus rytoj.
Aciu,kad esate.user posted image

Atsakyti